Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:10

Житія святих

В ефірі

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

"Повезуть у Сибір, чи усе-таки до Риму?", - отець Ігор Бойко про примхи долі, інтелект Блаженнішого Святослава Шевчука та гумор кардинала Любомира Гузара

Поділитись з друзями
Створено: 2021-08-02
Передача: Резонанс
6 серпня ректор Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ отець Ігор Бойко святкуватиме свій 45-річний ювілей.
Для того, щоб 14-річний юнак, майбутній священник, отець Ігор Бойко отримав дозвіл навчатися у класичній гімназії Української Папської Малої Семінарії у Римі, довелося звертатися до тодішнього Генерального секретаря ЦК КПРС Михайла Горбачова.

"На початку 1990 року з Риму до України приїхав  ректор Української Папської Малої Семінарії отець Євген Небесняк. Він набирав першу групу молодих хлопців, які хотіли б поїхати до Вічного міста на студії. Там вже навчалися дітки, то були переважно чада наших емігрантів та представники різних європейських країн і континентів. Бракувало студентів з нашої країни, бо довго не було такої можливості.

Було відібрано 22 хлопці зі Львова. Щоб виїхати, а на той час нам було по 12-14 років, було необхідно рушати до Москви на виготовлення закордонних паспортів для нас, майбутніх семінаристів. Цією справою опікувався пан Мирослав Солтис, який вирушив до Білокам'яної. За його словами, особисто Михайло Сергійович Горбачов підписав нам дозвіл. В цих паспортах стояла віза, що нам дозволено їхати в Італію. Я цей паспорт зберіг, він досі лежить у мене вдома, як пам'ятка про ці буремні події.

Я так інколи жартую, що коли ми сідали в потяг, який прямував зі Львова до Риму, транзитом через Москву, Будапешт і Загреб, то сумнівалися в яку сторону поїдемо? Чи рушимо у бік Сибіру, чи усе-таки, повезуть до Риму?" -  пригадав отець Ігор Бойко.

Відгуки

Оточення. Агресія. Виснаження. Віра. Чудо. Бог | Військовий медик Роман ЗАМРІЙ

Оточення. Агресія. Виснаження. Віра. Чудо. Бог | Військовий медик Роман ЗАМРІЙ

Військовий медик з Красилова, Роман Замрій розповідає вражаючі історії з фронту російсько-української війни на якому змушений щодня буквально дивитися в очі смерті.
"Без Божої допомоги неможливо уявити образ ідеальної краси", - отець Міхал Бранкевич

"Без Божої допомоги неможливо уявити образ ідеальної краси", - отець Міхал Бранкевич

Міхал Бранкевич коментує Пастирську конституцію Другого Ватиканського собору - Gaudium et Spes (Радість і надія) у розрізі впливу віри на культуру.
Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Мережу облетіла інформація, що робот-дружина, розроблений компанією Tesla мільярдера Ілона Маска, побачить світ вже у вересні 2023 року. Проте це виявилося фейком, стверджують журналісти телеканалу «France 24».
Попри спростування інформації існує безліч фактів тому, що зовсім скором у світі такі з'являться людиноподібні роботі, що можуть не лише полегшити життя людям у побиті, але і поставити низку питань пов'язаних з вірою та мораллю.
Patriot знищать усі кинжали, але нас чекають ще ДВА роки війни | Сергій ГРАБСЬКИЙ

Patriot знищать усі кинжали, але нас чекають ще ДВА роки війни | Сергій ГРАБСЬКИЙ

Відомий військовий експерт Сергій Грабський спеціально для Радіо Марія коментує зміцнення ППО України та прогнозує тривалість російсько-української війни.
Чат-бот «Буду мамою»: з турботою про українських мам та немовлят

Чат-бот «Буду мамою»: з турботою про українських мам та немовлят

Гості програми: лікар акушер-гінеколог, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор та виконуюча обов’язки директора КНП «Київський міський пологовий будинок №1» пані Наталія Гончарук та голова громадської організації "Ліки Контроль" пані Наталія Гуран презентували слухачам чат-бот "Буду мамою".