Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:20

Святий дня

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Гіркі жалі

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

Позиція Церкви та медиків щодо абортів

Поділитись з друзями
Про ставлення Церкви та лікарів до абортів. На запитання відповідають митрополит Тернопільський та Кременецький Нестор Писик та лікар гінеколог, акушерка, пані Людмила Біліенє.
Митрополит Нестор, обгрунтовує свою думку з позиції церкви: "Питання абортів є болючим питанням для нації, помічаємо, що останні роки їх кількість збільшилася.  Аборт - це не акт вирішення проблеми вагітної жінки. Суть аботу - вбивство. В момент зачаття - це вже людська душа і для церкви вона вважається людиною.
 Церква - неможе схвалювати аборт, але якщо є загроза для життя мами та дитини, то приймається рішення для переривання вагітності і за цю ненароджену дитину мама має молитися. 
Пані Людмила, висловлює свою думку з позиції медицини та закону України.6 ст. 281 ЦК України передбачає, що штучне переривання вагітності може здійснюватися за бажанням жінки при терміні вагітності до дванадцяти тижнів, а у передбачених законом випадках до двадцяти двох тижнів. Це положення також закріплене у ст. 50 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я». 
Звісно, якщо багато речей залежить від мене, то я, як лікар, все роблю для того, щоб зберегти вагітність жінки, яка до мене звертається. Є різні випадки з якими я зустрілася і було багато випадків, коли жінка хотіла переривати вагітність, але коли я вказувала їй на наслідки то вона зберігала зачату дитину і після народження. Вже потім жінки приходили та дякували за свого малюка.

Відгуки

"Ми є вільні тільки в Ісусі Христі", - отець Василь Іванів

"Ми є вільні тільки в Ісусі Христі", - отець Василь Іванів

Продовження циклу програм "Храм Святого Духа". Отець Василь Іванів дає відповідь на питання: "Чому християни є  народом священників, пророків та царів".
"Піст необхідний і його потрібно пережити радісно", - отець Назарій Зузак

"Піст необхідний і його потрібно пережити радісно", - отець Назарій Зузак

Отець Назарій Зузак, вікарій парафії Божого Милосердя у Тернополі про  про значення посту в духовному житті християнина.
Церква - Божий народ

Церква - Божий народ

Розпочинаємо новий цикл програм з отцем Василем Іванівим, ЧНІ УГКЦ "Храм Святого Духа. В програмі мова іде: "Церква - Божий народ".
Як гонитель християн Савл став апостолом Павлом?

Як гонитель християн Савл став апостолом Павлом?

Вікарій парафії Божого Милосердя у Тернополі, отець Назарій Зузак про Савла, який переслідує Христа, а потім переживає  дивовижне навернення.
Ісус Христос - за чином Мелхиседека

Ісус Христос - за чином Мелхиседека

Пастор церкви Ісуса Христа у Тернополі Ігор Білорус продовжує цикл програм про Особу Ісуса Христа.