A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 127

Позиція лідера
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:40

Святий дня

В ефірі

Літургія годин (Бревіарій)

Позиція лідера

Поділитись з друзями
Створено: 2012-08-24
Автор:
Що таке позиція лідера? Як правильно займати позицію? Щаслива людина це не особа з переліком обставин, але - з особливим ставленням до переліку обставин. «Як віднайти ключ до щастя?» - ми запитали отця Олега Кондратюка в ефірі «Школи лідерства». Як часто вам доводилося чути жаління людини на свої проблеми, незгоди, дітей, начальника, нарікання, що життя несправедливе, що політики брехуни і недоумки?  Мені - нечасто, бо з такими людьми я стараюся не спілкуватися. Це люди, які визначили собі бути жертвами обставин. І тому пропозиція подумати над з своєю позицію і спробувати сформувати нову, лідерську позицію для них  не стоїть. Адже вони вже мають свою позицію і навряд чи від неї відмовляться.  Тому звертаюся до всіх людей, які не вважають себе жертвами обставин. Насправді нам, людям, дана прекрасна можливість з Божою допомогою не просто реагувати на події, які захоплюють у вир, але  формувати своє життя активно.

В книгах по особистісному менеджменту ви знайдете такий термін - «проактивна позиція». Варто прислухатися до порад компетентних спеціалістів.  Але виникають ситуації, до яких ніхто не є готовий, і якось реально вплинути на подію ми не можемо: смерть близької людини, стихійне лихо, хвороба або вибори осені 2012 року. Що з цим робити, як формувати проактивну позицію у такому випадку? В цьому разі варто звернутися до пропозиції австрійського психолога, єврея за походженням, людини, яка пройшла крізь концентраційний табір нацистського режиму і вижила, Віктора Франкла. Він говорив, що Бог вирішує через які випробування нам треба пройти у своєму житті, а ми вирішуємо як саме можемо пройти через ці життєві незгоди.
 Варто наголосити на вищезгаданих словах Х’ю Дауна про щасливу людину, яка відзначається не тим, що має певний перелік щасливих обставин, але – перелік певних реакцій у складних обставин.
 Отож, ми з’ясували, що лідер проходить через будь-які випробування з чіткою та цілісною позицією. Як виробити таку позицію і не хитатися ви дізнаєтесь в програмі «Школа лідерства» з отцем Олегом Кондратюком, кармелітом босим. Звичайно, на хвилях «Радіо Марія».

Відгуки

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам

Читання 14 травня

Господь не залишає і тут нас сам на сам з нашими стражданнями, які нас спіткають на шляху до Неба, Він посилає Духа Святого, який дасть нам силу. Яку ж таку силу (du/namiv) дасть нам на цьому шляху Дух Святий? Сила (du/namiv)- сила, міць, фортеця, могутність, здатність, можливість, диво, чудотворіння. То невже маюче такі засоби, ми не можемо змиритись й інколи навчитись просто потерпіти?

Читання 13 травня

Афіняни – це парадокс у очах Павла. Напевно, Павло, пройшовшись по Афінах, побачив, що там люди винятково побожні (deisidaimone/sterov-ретельно виконуючі релігійні приписи) та що всі люди тільки тим і займалися, що любили слухати про щось нове або дискутувати, напевно, вже думав, що вони вже спіймались в сіті Христа, залишилося тільки витягнути їх на сушу, не вистачає тільки почати їм проповідувати Слово Боже і Афіни стануть християнською столицею. Однак так не сталось. Павло пережив поразку, якої давно не знав.

"Радіо Марія" в Арменії

До дня Маріафону "Радіо Марія" презентує ряд передач про життя "Радіо Марія" в інших країнах. На зв'язку Арменія.