Слухати Радіо

Зараз в ефірі

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Захристія

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Павлом Вишковським

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Новини

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Свята Літургія із храму св. Мартина (Мукачеве)

Представник Папи в Україні, Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті – «Набагато важче ненавидіти людей ніж їх любити…»

Поділитись з друзями

Одразу по приїзді із зони розмежування вогню, Апостольський Нунцій в Україні, Його Високопреосвященство Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті в прямому ефірі програми «Християнство сьогодні» говорив про Церкву, що має вийти на периферії. Про шанс для мирян. Про зовнішній тиск на Україну і внутрішні проблеми. І про вибір між життям і пляшкою «водки».

 Молитва за Україну Архієпископа Клаудіо Ґуджеротті

«Моє слово може бути тільки ехом Cлів Господа. Вже сама назва цього радіо є програмою. Ми маємо нашу Матір – маємо Покров, і це є тим словом благословення і надії. Марія оточує нас своїм теплом, коли своїм плащем, огортає наші рани. Всіх хто під її плащем – вона представляє їх своєму Сину. То ж благословення є в тому, щоб всі ми приходили під Покров Марії. Щоб під цим Плащем, наше серце відчуло теплоту і надію. Нехай Марія захищає і благословляє ввесь український народ. Нехай Марія зцілить всі рани фізичні і психічні цього народу.  Нехай буде близько до людей хворих, покинутих, старших. Нехай прийме в свої обійми дітей, котрі приходять в світ в такий драматичній час. Нехай товаришує молоді… Нехай допоможе людям знайти місця праці, а політикам, дійсно, відчувати себе слугами спільного блага. І нарешті, хай супроводжує тих, хто загинув в такому страшному конфлікті, щоб вони могли знайти вічний спочинок у Господі».  

Три зерна надії від Папи

«Папа завжди шукає зерно надії, він досконало знає ситуацію в Україні і особисто за нею слідкує… І дуже часто перед тим як ми йому ставимо запитання він вже дає нам відповіді. Наприклад акція «Папа для України», це один з плодів наших зустрічей, коли Папа сам захотів, щоб це зерно розвинулось. І ще одне насіння надії – це візит держсекретаря Ватикану Кардинала П`єтро Палоліна, він хотів цього і він його реалізував. Побачимо, що стане третім насінням надії, при наступній зустрічі, сподіваюсь, я вам розкажу...».

 Проблеми, що загрожують всій Україні, не лише Сходу…

«Якщо молода людина залишається в Україні з такою заробітною платою і з такими перспективами, які є зараз – то така молода людина має сильну мотивацію… Коли вдруге поїхав на Схід, побачив там не лише регіональні проблеми,  а ті проблеми, що загрожують всій Україні. В першу чергу це сама війна. Поки триває така війна, звісно, держава не може нічого планувати на своє майбутнє… Друга проблема – це проблема міжнародної політики… І третя проблема – це внутрішня проблема України, це проблема всіх пострадянських держав… Як обрати тих хто керує державою, щоб були би щирими… Тих, які не набирають для себе багатства, відбираючи кошти в бідних людей. Це той пункт, про який Церква має обов’язок говорити. Бо це не залежить від когось ззовні, але від того, що в середині нашої держави. Це стосується цілого суспільства, яке має позбутися радянського минулого і має дбати про добро всіх. І тому я вважаю, що зараз час коли всі релігійні організації, всі церкви, мають відкинути на бік всі внутрішні міжусобиці, для того щоб зосередитись на завданні виховання сумління кожного громадянина, щоб він вмів шанувати власну гідність і гідність інших людей…».  

Альтернатива

«Коли я святкував Пасху з римо-католиками в Донецьку. Солдати мене питали, для чого ця війна, кому служить, кому потрібна? На це питання є дві можливі відповіді. І священик який йому відповідає, має можливість сказати не про сенс війни, бо війни не мають сенсу, а про сенс життя. Альтернатива до цього це "бутилка водки». Залишаю слухачам вибрати альтернативу…».   

 

Відгуки

"Вихідці з дитячих будинків та сиротинців часто стають нажаль безхатьками", - Дмитро Опалєв

"Вихідці з дитячих будинків та сиротинців часто стають нажаль безхатьками", - Дмитро Опалєв

З нагоди акції "Вікентійський пряник", що триває до останнього пряника, спілкувалися з сестрою Мартою Мешко, із Марійних сестер чудотворного медальйону, та Дмитром Опалєвим, керівником філіалу благодійного Фонду "Деполь Україна" у місті Київ.
Як навчитися сприймати Божу волю у своєму житті?

Як навчитися сприймати Божу волю у своєму житті?

Піддиякон Чину святого Василія Великого розповідає про особливості монашого життя, служіння Богу та людям.
"Телевізійники знімали сюжет про те, як я знайшов свою маму таким чином, щоб я її зненавидів", - піддиякон Пахомій

"Телевізійники знімали сюжет про те, як я знайшов свою маму таким чином, щоб я її зненавидів", - піддиякон Пахомій

Монах Чину св. Василія Великого розповідає історію свого покликання.
"Ми спекли понад 25 тисяч пряників на допомогу потребуючим", - сестра Барбара Петерлін про благодійну акцію "Вікентійський пряник""

"Ми спекли понад 25 тисяч пряників на допомогу потребуючим", - сестра Барбара Петерлін про благодійну акцію "Вікентійський пряник""

Марійні сестри чудотворного медальйону Марта Мешко та Барбара Петерлін розповіли про дорогу свого покликання та анонсували про благодійну акцію "Вікентійський пряник", яка у цьому році організовується Вікентійською Родиною на допомогу безхатченкам.
"Шукаючи свого покликання - шукайте любові!" -  отець Микола Бистрицький

"Шукаючи свого покликання - шукайте любові!" - отець Микола Бистрицький

Відповідальний священник за душпастерство молоді у Кам'янець-Подільській дієцезії отець Микола Бистрицький розповів, як будуть відбуватися Дієцезіальні Дні Молоді 2020.