Слухати Радіо

Зараз в ефірі

05:00

Молитва

В ефірі

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Гіркі жалі

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

Представник Папи в Україні, Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті – «Набагато важче ненавидіти людей ніж їх любити…»

Поділитись з друзями

Одразу по приїзді із зони розмежування вогню, Апостольський Нунцій в Україні, Його Високопреосвященство Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті в прямому ефірі програми «Християнство сьогодні» говорив про Церкву, що має вийти на периферії. Про шанс для мирян. Про зовнішній тиск на Україну і внутрішні проблеми. І про вибір між життям і пляшкою «водки».

 Молитва за Україну Архієпископа Клаудіо Ґуджеротті

«Моє слово може бути тільки ехом Cлів Господа. Вже сама назва цього радіо є програмою. Ми маємо нашу Матір – маємо Покров, і це є тим словом благословення і надії. Марія оточує нас своїм теплом, коли своїм плащем, огортає наші рани. Всіх хто під її плащем – вона представляє їх своєму Сину. То ж благословення є в тому, щоб всі ми приходили під Покров Марії. Щоб під цим Плащем, наше серце відчуло теплоту і надію. Нехай Марія захищає і благословляє ввесь український народ. Нехай Марія зцілить всі рани фізичні і психічні цього народу.  Нехай буде близько до людей хворих, покинутих, старших. Нехай прийме в свої обійми дітей, котрі приходять в світ в такий драматичній час. Нехай товаришує молоді… Нехай допоможе людям знайти місця праці, а політикам, дійсно, відчувати себе слугами спільного блага. І нарешті, хай супроводжує тих, хто загинув в такому страшному конфлікті, щоб вони могли знайти вічний спочинок у Господі».  

Три зерна надії від Папи

«Папа завжди шукає зерно надії, він досконало знає ситуацію в Україні і особисто за нею слідкує… І дуже часто перед тим як ми йому ставимо запитання він вже дає нам відповіді. Наприклад акція «Папа для України», це один з плодів наших зустрічей, коли Папа сам захотів, щоб це зерно розвинулось. І ще одне насіння надії – це візит держсекретаря Ватикану Кардинала П`єтро Палоліна, він хотів цього і він його реалізував. Побачимо, що стане третім насінням надії, при наступній зустрічі, сподіваюсь, я вам розкажу...».

 Проблеми, що загрожують всій Україні, не лише Сходу…

«Якщо молода людина залишається в Україні з такою заробітною платою і з такими перспективами, які є зараз – то така молода людина має сильну мотивацію… Коли вдруге поїхав на Схід, побачив там не лише регіональні проблеми,  а ті проблеми, що загрожують всій Україні. В першу чергу це сама війна. Поки триває така війна, звісно, держава не може нічого планувати на своє майбутнє… Друга проблема – це проблема міжнародної політики… І третя проблема – це внутрішня проблема України, це проблема всіх пострадянських держав… Як обрати тих хто керує державою, щоб були би щирими… Тих, які не набирають для себе багатства, відбираючи кошти в бідних людей. Це той пункт, про який Церква має обов’язок говорити. Бо це не залежить від когось ззовні, але від того, що в середині нашої держави. Це стосується цілого суспільства, яке має позбутися радянського минулого і має дбати про добро всіх. І тому я вважаю, що зараз час коли всі релігійні організації, всі церкви, мають відкинути на бік всі внутрішні міжусобиці, для того щоб зосередитись на завданні виховання сумління кожного громадянина, щоб він вмів шанувати власну гідність і гідність інших людей…».  

Альтернатива

«Коли я святкував Пасху з римо-католиками в Донецьку. Солдати мене питали, для чого ця війна, кому служить, кому потрібна? На це питання є дві можливі відповіді. І священик який йому відповідає, має можливість сказати не про сенс війни, бо війни не мають сенсу, а про сенс життя. Альтернатива до цього це "бутилка водки». Залишаю слухачам вибрати альтернативу…».   

 

Відгуки

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
Хресна Дорога: 366 стояння

Хресна Дорога: 366 стояння

Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна»
Читає: Тетяна Калініченко 
Музика:  Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов»)
Звукорежисер: Роман Люзан
Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Отець Валентин Матушевський коментує відомий євангельський епізод про Ісуса із Закхеєм (Євангеліє від Луки 19, 1-10).
Місія «Карітас Спес Україна» - півроку гуманітарної відповіді Церкви на повномасштабну війну

Місія «Карітас Спес Україна» - півроку гуманітарної відповіді Церкви на повномасштабну війну

Місія Цекви в гуманітарному служінні в умовах повномасштабного вторгнення. Про діяльність Карітас Спес Україна розповідає виконавчий директор місії, отець В'ячеслав Гриневич SAC . 
"На кожного з нас Господь має свій план", - Тетяна Калініченко про діяльність "Карітас-Спес" під час війни

"На кожного з нас Господь має свій план", - Тетяна Калініченко про діяльність "Карітас-Спес" під час війни

В програмі "40 хвилин про головне" прессекретарка релігійної місії "Карітас-Спес Україна" Тетяна Калініченко розповідає про діяльність організації в умовах російсько-української війни. За словами Тетяни, поле діяльності "Карітас-Спес Україна" на нинішній день надзвичайно широке. Насамперед це гуманітарна поставка ліків, харчів та засобів гігієни. Деякі офіси "Карітас-Спес" працюють в окупованих росією містах та містах, які потерпають від масових бомбардувань.