Слухати Радіо

Зараз в ефірі

05:00

Наближаючись до православ'я

В ефірі

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

В родині "Радіо Марія"

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Рецепти Життя

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

Представник Папи в Україні, Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті – «Набагато важче ненавидіти людей ніж їх любити…»

Поділитись з друзями

Одразу по приїзді із зони розмежування вогню, Апостольський Нунцій в Україні, Його Високопреосвященство Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті в прямому ефірі програми «Християнство сьогодні» говорив про Церкву, що має вийти на периферії. Про шанс для мирян. Про зовнішній тиск на Україну і внутрішні проблеми. І про вибір між життям і пляшкою «водки».

 Молитва за Україну Архієпископа Клаудіо Ґуджеротті

«Моє слово може бути тільки ехом Cлів Господа. Вже сама назва цього радіо є програмою. Ми маємо нашу Матір – маємо Покров, і це є тим словом благословення і надії. Марія оточує нас своїм теплом, коли своїм плащем, огортає наші рани. Всіх хто під її плащем – вона представляє їх своєму Сину. То ж благословення є в тому, щоб всі ми приходили під Покров Марії. Щоб під цим Плащем, наше серце відчуло теплоту і надію. Нехай Марія захищає і благословляє ввесь український народ. Нехай Марія зцілить всі рани фізичні і психічні цього народу.  Нехай буде близько до людей хворих, покинутих, старших. Нехай прийме в свої обійми дітей, котрі приходять в світ в такий драматичній час. Нехай товаришує молоді… Нехай допоможе людям знайти місця праці, а політикам, дійсно, відчувати себе слугами спільного блага. І нарешті, хай супроводжує тих, хто загинув в такому страшному конфлікті, щоб вони могли знайти вічний спочинок у Господі».  

Три зерна надії від Папи

«Папа завжди шукає зерно надії, він досконало знає ситуацію в Україні і особисто за нею слідкує… І дуже часто перед тим як ми йому ставимо запитання він вже дає нам відповіді. Наприклад акція «Папа для України», це один з плодів наших зустрічей, коли Папа сам захотів, щоб це зерно розвинулось. І ще одне насіння надії – це візит держсекретаря Ватикану Кардинала П`єтро Палоліна, він хотів цього і він його реалізував. Побачимо, що стане третім насінням надії, при наступній зустрічі, сподіваюсь, я вам розкажу...».

 Проблеми, що загрожують всій Україні, не лише Сходу…

«Якщо молода людина залишається в Україні з такою заробітною платою і з такими перспективами, які є зараз – то така молода людина має сильну мотивацію… Коли вдруге поїхав на Схід, побачив там не лише регіональні проблеми,  а ті проблеми, що загрожують всій Україні. В першу чергу це сама війна. Поки триває така війна, звісно, держава не може нічого планувати на своє майбутнє… Друга проблема – це проблема міжнародної політики… І третя проблема – це внутрішня проблема України, це проблема всіх пострадянських держав… Як обрати тих хто керує державою, щоб були би щирими… Тих, які не набирають для себе багатства, відбираючи кошти в бідних людей. Це той пункт, про який Церква має обов’язок говорити. Бо це не залежить від когось ззовні, але від того, що в середині нашої держави. Це стосується цілого суспільства, яке має позбутися радянського минулого і має дбати про добро всіх. І тому я вважаю, що зараз час коли всі релігійні організації, всі церкви, мають відкинути на бік всі внутрішні міжусобиці, для того щоб зосередитись на завданні виховання сумління кожного громадянина, щоб він вмів шанувати власну гідність і гідність інших людей…».  

Альтернатива

«Коли я святкував Пасху з римо-католиками в Донецьку. Солдати мене питали, для чого ця війна, кому служить, кому потрібна? На це питання є дві можливі відповіді. І священик який йому відповідає, має можливість сказати не про сенс війни, бо війни не мають сенсу, а про сенс життя. Альтернатива до цього це "бутилка водки». Залишаю слухачам вибрати альтернативу…».   

 

Відгуки

"У Києві в XVII столітті діяли римо-католицькі чотири кляштори, вісімнадцять каплиць та п'ять храмів з катедральною єпископською святинею", - Дмитро Антонюк

"У Києві в XVII столітті діяли римо-католицькі чотири кляштори, вісімнадцять каплиць та п'ять храмів з катедральною єпископською святинею", - Дмитро Антонюк

З нагоди 700-річчя відновлення Київської дієцезії спілкувалися з Дмитром Антонюком - незалежним журналістом, краєзнавцем, автором путівників, який розповів про римо-католицькі святині столиці XVII століття.
"Католицька школа для нас є соціальним служінням, щоб допомогти виховувати майбутнє покоління з Богом", - Ліна Оленчик

"Католицька школа для нас є соціальним служінням, щоб допомогти виховувати майбутнє покоління з Богом", - Ліна Оленчик

На території київської парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви розпочинає свою роботу Католицька школа повного дня "Назарет". З цієї нагоди у вечірній програмі спілкувалися з Ліною Оленчик, сестрою Веронікою із Згромадження Святійшої Сім'ї з Назарету (CSFN) та сестрою Любою, настоятелькою Згромадження Урсулянок Римської Унії (OSU).
"Відібрати дитину в токсичної матері легше, ніж навчити бути матір`ю і дати дитині шанс зростати в материнській любові", - Тетяна Калініченко

"Відібрати дитину в токсичної матері легше, ніж навчити бути матір`ю і дати дитині шанс зростати в материнській любові", - Тетяна Калініченко

Місія «Карітас-Спес Україна» відкрила під Києвом «Дім святого Йосипа», який стане місцем відновлення та реабілітації одиноких матерів з дітьми та жертв сімейного насилля. Це вже третій подібний притулок, яким опікується Місія. Два інших укриття для матерів та їх чад працюють під Харковом в рамках проекту «Надія».
З благословіння Йоана Павла ІІ Неокатехуменальна спільнота у Рівному зміцніла та збільшилася у кількості

З благословіння Йоана Павла ІІ Неокатехуменальна спільнота у Рівному зміцніла та збільшилася у кількості

З нагоди 20 років, як Папа Римський Йоан Павло ІІ відвідав Україну з пастирським візитом, розмовляли з отцем Григорієм Драусом, настоятелем римо-католицької парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові.
Пригадуючи паломництва до Львова та Києва, де святий Папа зустрічався з українцями, священник розповів про організацію поїздок з Рівного на такі зустрічі та плоди спільного пережиття Євхаристії з святим Йоаном Павлом ІІ.
У другій частині програми настоятель львівської парафії поділився, як Папа Римський впливав на формування особистого покликання до священства.
"Матір Божа Бердичівська спонукала мене до написання книги "Римо-католицькі кляштори", - Дмитро Антонюк

"Матір Божа Бердичівська спонукала мене до написання книги "Римо-католицькі кляштори", - Дмитро Антонюк

З нагоди 700-річчя відновлення Київської дієцезії спілкувалися з Дмитром Антонюком незалежним журналістом, краєзнавцем, автором путівників, який презентував свою нову книгу "Римо-католицькі кляштори в Україні".
У часі програми гість подарував один примірник нової книги слухачці за найцікавіше запитання.