Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:20

В родині "Радіо Марія"

В ефірі

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Рецепти Життя

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза з о. Станіславом Кожьолом

16:45

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св. Літургії із парафії Піднесення Хреста (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Коротко про головне

21:00

Modus Vivendi

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

Представник Папи в Україні, Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті – «Набагато важче ненавидіти людей ніж їх любити…»

Поділитись з друзями

Одразу по приїзді із зони розмежування вогню, Апостольський Нунцій в Україні, Його Високопреосвященство Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті в прямому ефірі програми «Християнство сьогодні» говорив про Церкву, що має вийти на периферії. Про шанс для мирян. Про зовнішній тиск на Україну і внутрішні проблеми. І про вибір між життям і пляшкою «водки».

 Молитва за Україну Архієпископа Клаудіо Ґуджеротті

«Моє слово може бути тільки ехом Cлів Господа. Вже сама назва цього радіо є програмою. Ми маємо нашу Матір – маємо Покров, і це є тим словом благословення і надії. Марія оточує нас своїм теплом, коли своїм плащем, огортає наші рани. Всіх хто під її плащем – вона представляє їх своєму Сину. То ж благословення є в тому, щоб всі ми приходили під Покров Марії. Щоб під цим Плащем, наше серце відчуло теплоту і надію. Нехай Марія захищає і благословляє ввесь український народ. Нехай Марія зцілить всі рани фізичні і психічні цього народу.  Нехай буде близько до людей хворих, покинутих, старших. Нехай прийме в свої обійми дітей, котрі приходять в світ в такий драматичній час. Нехай товаришує молоді… Нехай допоможе людям знайти місця праці, а політикам, дійсно, відчувати себе слугами спільного блага. І нарешті, хай супроводжує тих, хто загинув в такому страшному конфлікті, щоб вони могли знайти вічний спочинок у Господі».  

Три зерна надії від Папи

«Папа завжди шукає зерно надії, він досконало знає ситуацію в Україні і особисто за нею слідкує… І дуже часто перед тим як ми йому ставимо запитання він вже дає нам відповіді. Наприклад акція «Папа для України», це один з плодів наших зустрічей, коли Папа сам захотів, щоб це зерно розвинулось. І ще одне насіння надії – це візит держсекретаря Ватикану Кардинала П`єтро Палоліна, він хотів цього і він його реалізував. Побачимо, що стане третім насінням надії, при наступній зустрічі, сподіваюсь, я вам розкажу...».

 Проблеми, що загрожують всій Україні, не лише Сходу…

«Якщо молода людина залишається в Україні з такою заробітною платою і з такими перспективами, які є зараз – то така молода людина має сильну мотивацію… Коли вдруге поїхав на Схід, побачив там не лише регіональні проблеми,  а ті проблеми, що загрожують всій Україні. В першу чергу це сама війна. Поки триває така війна, звісно, держава не може нічого планувати на своє майбутнє… Друга проблема – це проблема міжнародної політики… І третя проблема – це внутрішня проблема України, це проблема всіх пострадянських держав… Як обрати тих хто керує державою, щоб були би щирими… Тих, які не набирають для себе багатства, відбираючи кошти в бідних людей. Це той пункт, про який Церква має обов’язок говорити. Бо це не залежить від когось ззовні, але від того, що в середині нашої держави. Це стосується цілого суспільства, яке має позбутися радянського минулого і має дбати про добро всіх. І тому я вважаю, що зараз час коли всі релігійні організації, всі церкви, мають відкинути на бік всі внутрішні міжусобиці, для того щоб зосередитись на завданні виховання сумління кожного громадянина, щоб він вмів шанувати власну гідність і гідність інших людей…».  

Альтернатива

«Коли я святкував Пасху з римо-католиками в Донецьку. Солдати мене питали, для чого ця війна, кому служить, кому потрібна? На це питання є дві можливі відповіді. І священик який йому відповідає, має можливість сказати не про сенс війни, бо війни не мають сенсу, а про сенс життя. Альтернатива до цього це "бутилка водки». Залишаю слухачам вибрати альтернативу…».   

 

Відгуки

Як служіння сестер серцянок розпочиналося у Києві та Проскурові?

Як служіння сестер серцянок розпочиналося у Києві та Проскурові?

З нагоди 700-річчя відновлення Київської дієцезії спілкувалися з сестрою Тетяною із Згромадження Дочок Найчистішого Серця Пресвятої Діви Марії.
Гостя розповіла про діяльність сестер серцянок на початку 1900-х років на території Києва, а також пригадала події відновлення римо-католицького життя у місті Хмельницькому (на той час Проскурова) за участі литовських священників, у тому числі отця Вітаутаса Меркіса.

Як розпізнати своє покликання? Свідчення новопокликаних 2020 року

Як розпізнати своє покликання? Свідчення новопокликаних 2020 року

Вперше з 5 по 7 лютого 2021 року Комісією у справах душпастирства молоді РКЦ була організована зустріч молодих осіб, які розпочали формацію у семінаріях чи монаших згромадженнях.
З нагоди цієї зустрічі, ми поспілкувалися з сестрою Тетяною, яка розповіла про ідею створення спільних реколекцій та враження новопокликаних стосовно зустрічі. У часі програми ви зможете почути свідчення кожного з учасників реколекцій, яких покликав Господь у 2020 році - Рік молитов за покликання.
На реколекційній зустрічі були присутні представники комісії: о.Міхал Воцял SDB, с.Тетяна Нетреба FMM та о.Вадим Дорош ОМІ, а також о.Руслан Михалків, ректор Вищої Духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса, о.Віктор Білоус, ректор Вищої Духовної семінарії Святого Духа та єпископ Віталій Кривицький, ординарій Києво-Житомирської дієцезії.
Хресна дорога святого Йоана Павла ІІ

Хресна дорога святого Йоана Павла ІІ

Пропонуємо до вашої уваги молитву Хресної дороги Йоана Павла ІІ.
Читає - Тетяна Калініченко.
Чому святий Йоан Павло ІІ дуже любив Різдво?

Чому святий Йоан Павло ІІ дуже любив Різдво?

З нагоди 100-річня від дня народження святого Йоана Павла ІІ та його любові до свята Різдва Христового у програмі "Християнство сьогодні" пізнавали життя та традиції Ватикану в часи понтифікату святого Папи-слов'янина.
Також у вечірньому ефірі ви почуєте колядки у виконанні святого Йоана Павла ІІ та спогади архієпископа Мечислава Мокшицького, який продовж останніх дев'яти років життя святого був його другим секретарем.
Що таке спільнота "Тезе" і чому молоді люди тисячами стають її учасниками?

Що таке спільнота "Тезе" і чому молоді люди тисячами стають її учасниками?

З нагоди новорічної зустрічі міжнародної християнської екуменічної спільноти Тезе (TAIZE), яка цього року проходить в онлайн-форматі через карантинні обмеження, спілкувалися з особами, які бодай один раз відвідували такі зустрічі. Гостями програми були отець Якуб Гонцяж, отець Вальдемар Павелець та Юлія Дідула, яка неодноразово організовувала європейські зустрічі Тезе.