Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Хресна Дорога

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Молитовна лінія

19:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

Прелат, отець Юрій НАГОРНИЙ: "...в цю мить охорона подумала, що я штрикнув ножем в Йоанна Павла-ІІ"

Поділитись з друзями
Створено: 2015-08-30
В ефірі програми Не Пісні розмови згадували святого Йоанна Павла-ІІ, отця Яна Крапана, єпископа Юліана Вайводса, становлення РКЦ в Україні. Говорили про незабутні події на Майдані, де герой нашої програми був живим щитом між беркутівцями і мітингувальниками
- На Майдані стояв живим щитом між протестувальниками і Беркутом.- Пригадує отець Юрій.- Поруч зі мною був священик з Десятинної церкви з УПЦ МП. Ми читали православну молитву, яка мені стала до вподоби: Прославлення святої Трійці. Саме у той день була страшенна стрілянина. Холодно нам не було, хоча на дворі було -24 градуси. Лиш на ранок, я відчув, як буквально весь окачанів. Коли прийшов до храму святого Олександра - побачив у дзеркалі...негра. Це копоть від горілої шини налипла на моє обличчя...
Україна достойна кари. 3 мільйони абортів щороку! За це хтось переживає? Де похорон більше 70 мільйонів українців, котрих знищили українці під час незалежності?!
Мала відбутися певна подія, мотивація, щоб розбудити націю, інакше ми б спали літаргічним сном. Як на Майдані люди бажали і прагнули Бога! Там буквально, кидалися на священиків. Люди самі вели нас на сцену, довго не відпускали, просячи молитися ще і ще. Не було випадку, щоб після молитви ми не плакали. Віра - це ласка Божа, а не знання, я це ясно побачив під час Майдану.
Якось зібрали нас, керівників з благодійних організацій усього світу. Наприкінці конференції Папа захотів привітатися з кожним. Він був дуже змучений, йому дошкуляла рана. Процедура прийому була така: Понтифік підходить до делегатів вистроєних в довжелезній черзі, вітається з одним, благословляє, починає лунати хор зі ста чоловік, потім Папа переходить до іншого. Дійшла черга до нас, представників Карітас-Спес. Я тільки встиг йому представитись, як він раптом почав бити мене руками по плечах, і заливаючись від сміху кричати: "А-ааа, я про тебе знаю, я тебе знаю!". Я зрозумів, що йому розповіли про мою скандальну промову в Будапешті...

Відгуки

Що особливо варто знати про Пасхальний Тридіум? - розповідає отець Рафал Мишковський

Що особливо варто знати про Пасхальний Тридіум? - розповідає отець Рафал Мишковський

Отець Рафал Мишковський детально поясняє знаки, символи та жести пасхального тридіуму. 
Чому насправді Юда зрадив Ісуса Христа?

Чому насправді Юда зрадив Ісуса Христа?

Євангеліє страсного вівторка проводить паралель між Юдою та Петром. Розбираємось, чому Юда не покаявся і у чому полягала його головна проблема?
Хто і чому  дискредитував містику? - пояснює отець Сворад Дуда

Хто і чому дискредитував містику? - пояснює отець Сворад Дуда

Отець Сворад Дуда говорить про повернення до ортодоксії. Багато християн вважають, що єдиний і безпечний спосіб духовного життя - це звичайний шлях чеснот і таїнств.
Чому Євангеліє не цитує святого Йосифа? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому Євангеліє не цитує святого Йосифа? - відповідає отець Міхал Бранкевич

19 березня Католицька Церква святкувала урочистість святого Йосифа Обручника.
Чому неможливо було спасти світ без жертви Ісуса Христа? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому неможливо було спасти світ без жертви Ісуса Христа? - відповідає отець Міхал Бранкевич

"Ісус Христос приходить як Той, хто має виконати свою місію. Він приймає на себе страждання Хресної Дороги та Голготи. Для нас важливо свідомо приймати ці страждання так, як це показує Ісус Христос у Гетсимані через діалог зі своїм Отцем. Це була драма прийняття на себе цієї місії - спасіння людства через жертву на хресті", - підкреслив отець Міхал Бранкевич.