В ефірі програми Не Пісні розмови згадували святого Йоанна Павла-ІІ, отця Яна Крапана, єпископа Юліана Вайводса, становлення РКЦ в Україні. Говорили про незабутні події на Майдані, де герой нашої програми був живим щитом між беркутівцями і мітингувальниками
- На Майдані стояв живим щитом між протестувальниками і Беркутом.- Пригадує отець Юрій.- Поруч зі мною був священик з Десятинної церкви з УПЦ МП. Ми читали православну молитву, яка мені стала до вподоби: Прославлення святої Трійці. Саме у той день була страшенна стрілянина. Холодно нам не було, хоча на дворі було -24 градуси. Лиш на ранок, я відчув, як буквально весь окачанів. Коли прийшов до храму святого Олександра - побачив у дзеркалі...негра. Це копоть від горілої шини налипла на моє обличчя...
Україна достойна кари. 3 мільйони абортів щороку! За це хтось переживає? Де похорон більше 70 мільйонів українців, котрих знищили українці під час незалежності?!
Мала відбутися певна подія, мотивація, щоб розбудити націю, інакше ми б спали літаргічним сном. Як на Майдані люди бажали і прагнули Бога! Там буквально, кидалися на священиків. Люди самі вели нас на сцену, довго не відпускали, просячи молитися ще і ще. Не було випадку, щоб після молитви ми не плакали. Віра - це ласка Божа, а не знання, я це ясно побачив під час Майдану.
Якось зібрали нас, керівників з благодійних організацій усього світу. Наприкінці конференції Папа захотів привітатися з кожним. Він був дуже змучений, йому дошкуляла рана. Процедура прийому була така: Понтифік підходить до делегатів вистроєних в довжелезній черзі, вітається з одним, благословляє, починає лунати хор зі ста чоловік, потім Папа переходить до іншого. Дійшла черга до нас, представників Карітас-Спес. Я тільки встиг йому представитись, як він раптом почав бити мене руками по плечах, і заливаючись від сміху кричати: "А-ааа, я про тебе знаю, я тебе знаю!". Я зрозумів, що йому розповіли про мою скандальну промову в Будапешті...
"Божа любов на Голгофі – це любов, яка відновлює, яка зцілює, яка дарує надію", - отець Василь Іванів Чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ.
Отець Міхал Бранкевич продовжує цикл передач про спасительну смерть Ісуса Христа.
Отець Міхал Бранкевич розповідає про обов'язкову справу, яку має чинити кожен християнин, особливо під час Великого посту - молитву.
"Скільки грошей жертвувати на церкву та біднякам?" - задумуються отець Міхал Бранкевич та Сергій Іваницький.
Вперше на Радіо Марія катехизу провадить отець Марек Рудзь – настоятель парафії святого Йоана Хрестителя в місті Біла Церква. Тема ефіру: "Діва Марія і Пресвята Трійця".