Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

В ефірі

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

«Пресвята Євхаристія – це моя автострада до неба» - блаженний Карло Акутіс

Поділитись з друзями
Про життя та смерть Святого Карла Акутіса, а також про єдині в Україні реліквії розповідає Аліна Петраускайте зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії


Готуючи матеріали для сайту Католицького Медіа-Центру про життя Карла, я почала захоплюватися тим, наскільки його шлях до святості був простим та доступним для кожної людини, як він зміг багато зробити для людей. Вже у 15 років він дозрів до святості. Цього року Карлу виповнилося б 30 років, як і нашій Україні ", - розповідає сестра Аліна Петраускайте.

  Після беатифікаційної Святої Меси, яку ми коментували на EWTN, у моєму серці народилась мрія, аби реліквії блаженного юнака були в Україні. Разом із нашим директором о. Олександром Зелінським ОМІ та за підтримки ординарія єпископа Віталія Кривицького, ми попросили реліквії для каплиці КМЦ та EWTN в Ассізі, де зараз знаходиться тіло Карло. Єпископ Доменіко Соррентіно з радістю передав для нас реліквії І ступеню (волосся блаженного).

  Через заступництво блаженного Карла та його присутність у реліквіях хочемо підкреслити, особливо для молоді, можливість бути святим, використовувати інтернет для поширення Доброї Новини. Цього року хочемо брати участь у Дієцезіальних днях молоді та зустрічах, які організовують монаші спільноти, та розповідати про життя Карло та його рецепт святості. Приклад Карло - дуже промовистий.

  Найпростіший спосіб уподібнитись до Христа (а отже і стати святим) - часто Його приймати в Причасті. Нехай Євхаристія стане і нашою автострадою до Неба.

Відгуки

Зцілення пам'яті від болю. Або, як не наступати на одні й ті ж граблі?

Зцілення пам'яті від болю. Або, як не наступати на одні й ті ж граблі?

Сестра Тетяна Богославець про болючі ситуації життя, які постійно повторюються. "Ми свідомо та несвідомо вибираємо деструктивні зв'язки бо знаємо саме таку модель поведінки. І якщо ми не вирішимо ситуацію та не пропрацюємо помилки то  повторення буде відбуватися до тих пір, поки не здамо цей екзамен".
Молитва звільняє від прив'язанності до земних турбот, - отець Ілля Мамчак

Молитва звільняє від прив'язанності до земних турбот, - отець Ілля Мамчак

Ієромонах Студійського уставу монастиря Антонія Печерського УГКЦ, Ілля Мамчак.

"Зло в дрібницях намагається долучитися до нашого життя через: слух, зір, волю...Але тільки Господь прийшов звільнити нас від гріха. Виявляється, що нам потрібно шукати спасіння постійно, адже гріх забирає наші сили".
Закарпатські пісні у виконанні семінаристів. Історія життя Срібної землі.

Закарпатські пісні у виконанні семінаристів. Історія життя Срібної землі.

Семінаристи Ужгородської Греко-Католицької академії імені Теодора Ромжі в ефірі Радіо Марія співали народні Закарпатські пісні та розповідали їх історію.
Як Церква має діяти в світі? Виклики та труднощі сучасності.

Як Церква має діяти в світі? Виклики та труднощі сучасності.

Отець Міхал Бранкевіч в катехизі говорить на тему: "Пастирська конституція про Церкву у сучасному світі (Gaudium et spes)". Через цей документ Церква хоче сказати людям, що світ потребує допомоги, а різні проблеми можна вирішити просто по людськи.
Чому так важливо пробачити себе?

Чому так важливо пробачити себе?

Чому так важливо пробачити себе та прийняти прощення? Говоримо на цю тему з отцем Міхалом Бранкевічем. 

Якщо не можете пробачити собі - повертайтеся до притчі про блудного сина. Для батька не важливі причини, для нього важливо, що ти повернувся. Батько - єдиний хто не буде мати до тебе пртензій.