Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:30

Катехиза

В ефірі

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Міхалом Бранкевичем

При монастирі капуцинів у Києві діє католицька школа. Її ціль - навчання та виховання духовних, мислячих та відповідальних християн

Поділитись з друзями
З презентацією католицької загальноосвітньої школи «Назарет» ім. Пресвятої Родини з Назарета, що в Києві, до студії Радіо Марія завітали директорка Ліна Оленчик, сестра Ольга та сестра Люба, що працюють як педагогині. Гості розповіли про переваги, якими володіє навчальний заклад. В програмі почуєте, чому ваша дитина має навчатися саме в цій школі.
Школа «Назарет» діє під духовною опікою Римсько-Католицької Церкви. Місія школи – забезпечити всебічний розвиток дитини: духовний, моральний, інтелектуальний, емоційний та фізичний, а також підготувати до відповідального життя в родині та суспільстві. Ціль закладу – навчання та виховання духовних, мислячих та відповідальних християн. Завдання Школи «Назарет»: сприяти цілісному формуванню людської особистості шляхом гармонійного розвитку духовних, інтелектуальних, моральних та фізичних якостей учнів; забезпечити високий рівень освіти та підготовки учнів до подальшого навчання, праці та сімейного життя; формувати у дітей свідомість власних прав і обов’язків, як громадян та християн; забезпечувати всебічний розвиток талантів дітей шляхом організації позакласної роботи; допомагати батькам у вихованні дітей шляхом забезпечення постійної співпраці з ними; створити шкільну спільноту, до якої належать учні, вчителі, батьки та католицькі пастирі, що є простором для спілкування, молитви та спільної дії в євангельському дусі. У своїй діяльності Школа «Назарет» керується законодавством України, власним статутом, рішеннями та рекомендаціями Католицької Церкви. Цільова група: діти шкільного віку (від 6 до 18 років) з католицьких родин та сімей, що належать до інших християнських церков, а також всі бажаючі, відкриті на харизму і формат діяльності нашої школи. Вимоги до педагогічних працівників Школи «Назарет»: відповідна педагогічна освіта, належний рівень професійної підготовки; сповідування християнської віри та високі моральні якості; світогляд, що відповідає меті та духу Школи «Назарет». Мотивація створення Школи «Назарет»:

    духовна, моральна та світоглядна кризи у суспільстві, втрата нацією своєї християнської ідентичності, занепад родинних цінностей, просування у інформаційному і культурному просторах різноманітних залежностей, спокус та збочень;
    світська школа надає перевагу передачі знань і мало уваги приділяє духовному, моральному і світоглядному вихованню особистості згідно з християнською традицією та біблійними істинами.

Очікувані результати навчання у Школі «Назарет» – виховання справжніх християн, які матимуть:

    високий рівень знань, що забезпечить здатність  до подальшого навчання, праці та відповідального життя в суспільстві;
    вміння самостійно навчатись та йти по шляху самореалізації;
    готовність застосовувати євангельські істини та залишатися вірними своєму християнському покликанню у повсякденному  житті;
    усвідомлення своїх прав і обов’язків як громадянина та християнина;
    розуміння сенсу, суті і природи християнської родини;
    здатність з гідністю сприймати себе та з любов’ю приймати  своїх ближніх;
    розвинені таланти, корисні життєві навички, основи фізичної культури.

Партнери Школи «Назарет»:

    Конгрегація Сестер Пресвятої Родини з Назарета
    Орден Братів Менших Капуцинів
    Приватний заклад освіти «Католицька школа Святого Мартіна де Поррес  І ступеня»
    Благодійний фонд «Християнська Служба Порятунку»
    інші зацікавлені організації та особи.

Джерела утримання Школи «Назарет»:

    кошти батьків
    благодійні внески фізичних і юридичних осіб
    партнерська допомога та підтримка.

Відгуки

"Я раділа... від думки, що матиму таємничий хрест на чолі, який ставить Єпископ", - св.Тереза від Дитяти Ісус

"Я раділа... від думки, що матиму таємничий хрест на чолі, який ставить Єпископ", - св.Тереза від Дитяти Ісус

Чергова програма з циклу катехез,  в яких отець Віталій Козак, настоятель Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві розповідає про життя святої Терези від Дитяти Ісус. Цей ефір описує як відбувалося приготування святої Терези до таїнства Миропомазання.
Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Мережу облетіла інформація, що робот-дружина, розроблений компанією Tesla мільярдера Ілона Маска, побачить світ вже у вересні 2023 року. Проте це виявилося фейком, стверджують журналісти телеканалу «France 24».
Попри спростування інформації існує безліч фактів тому, що зовсім скором у світі такі з'являться людиноподібні роботі, що можуть не лише полегшити життя людям у побиті, але і поставити низку питань пов'язаних з вірою та мораллю.
Навчайтеся, щоб вас любили

Навчайтеся, щоб вас любили

Салезіянська система виховання, як складова молодіжного душпастирства. В ефірі координаторка салезіян-співпрацівників України та членкиня секретаріату Комісії душпастирства молоді, Олена Пономаренко. 
Як раціоналізм допоможе зберегти самооцінку у внутрішньому конфлікті?

Як раціоналізм допоможе зберегти самооцінку у внутрішньому конфлікті?

З психологом Валентиною Осадчою продовжуємо розглядати механізми захисту від внутрішніх конфліктів. У конкретній програмі говоримо про раціоналізм.
"Після Причастя я відчула, як у мені росте прагнення страждання", - свята Тереза від Дитяти Ісус

"Після Причастя я відчула, як у мені росте прагнення страждання", - свята Тереза від Дитяти Ісус

Отець Віталій Козак на Радіо Марія продовжив слухачів знайомити з життям святої Терези від Дитяти Ісус. Якщо попередня катехеза була присвячена події Першого Причастя святої, то під час цієї науки почуєте про прагнення страждати, і це прагнення народжується у майбутньої святої відразу після прийняття Святих Тайн. Так співпало що цей ефір проходить в 98-му річницю канонізації святої Терези від Дитяти Ісус.