Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

При монастирі капуцинів у Києві діє католицька школа. Її ціль - навчання та виховання духовних, мислячих та відповідальних християн

Поділитись з друзями
З презентацією католицької загальноосвітньої школи «Назарет» ім. Пресвятої Родини з Назарета, що в Києві, до студії Радіо Марія завітали директорка Ліна Оленчик, сестра Ольга та сестра Люба, що працюють як педагогині. Гості розповіли про переваги, якими володіє навчальний заклад. В програмі почуєте, чому ваша дитина має навчатися саме в цій школі.
Школа «Назарет» діє під духовною опікою Римсько-Католицької Церкви. Місія школи – забезпечити всебічний розвиток дитини: духовний, моральний, інтелектуальний, емоційний та фізичний, а також підготувати до відповідального життя в родині та суспільстві. Ціль закладу – навчання та виховання духовних, мислячих та відповідальних християн. Завдання Школи «Назарет»: сприяти цілісному формуванню людської особистості шляхом гармонійного розвитку духовних, інтелектуальних, моральних та фізичних якостей учнів; забезпечити високий рівень освіти та підготовки учнів до подальшого навчання, праці та сімейного життя; формувати у дітей свідомість власних прав і обов’язків, як громадян та християн; забезпечувати всебічний розвиток талантів дітей шляхом організації позакласної роботи; допомагати батькам у вихованні дітей шляхом забезпечення постійної співпраці з ними; створити шкільну спільноту, до якої належать учні, вчителі, батьки та католицькі пастирі, що є простором для спілкування, молитви та спільної дії в євангельському дусі. У своїй діяльності Школа «Назарет» керується законодавством України, власним статутом, рішеннями та рекомендаціями Католицької Церкви. Цільова група: діти шкільного віку (від 6 до 18 років) з католицьких родин та сімей, що належать до інших християнських церков, а також всі бажаючі, відкриті на харизму і формат діяльності нашої школи. Вимоги до педагогічних працівників Школи «Назарет»: відповідна педагогічна освіта, належний рівень професійної підготовки; сповідування християнської віри та високі моральні якості; світогляд, що відповідає меті та духу Школи «Назарет». Мотивація створення Школи «Назарет»:

    духовна, моральна та світоглядна кризи у суспільстві, втрата нацією своєї християнської ідентичності, занепад родинних цінностей, просування у інформаційному і культурному просторах різноманітних залежностей, спокус та збочень;
    світська школа надає перевагу передачі знань і мало уваги приділяє духовному, моральному і світоглядному вихованню особистості згідно з християнською традицією та біблійними істинами.

Очікувані результати навчання у Школі «Назарет» – виховання справжніх християн, які матимуть:

    високий рівень знань, що забезпечить здатність  до подальшого навчання, праці та відповідального життя в суспільстві;
    вміння самостійно навчатись та йти по шляху самореалізації;
    готовність застосовувати євангельські істини та залишатися вірними своєму християнському покликанню у повсякденному  житті;
    усвідомлення своїх прав і обов’язків як громадянина та християнина;
    розуміння сенсу, суті і природи християнської родини;
    здатність з гідністю сприймати себе та з любов’ю приймати  своїх ближніх;
    розвинені таланти, корисні життєві навички, основи фізичної культури.

Партнери Школи «Назарет»:

    Конгрегація Сестер Пресвятої Родини з Назарета
    Орден Братів Менших Капуцинів
    Приватний заклад освіти «Католицька школа Святого Мартіна де Поррес  І ступеня»
    Благодійний фонд «Християнська Служба Порятунку»
    інші зацікавлені організації та особи.

Джерела утримання Школи «Назарет»:

    кошти батьків
    благодійні внески фізичних і юридичних осіб
    партнерська допомога та підтримка.

Відгуки

"Дорога світла" - книга, що допоможе покращити відносини з Христом Воскреслим

"Дорога світла" - книга, що допоможе покращити відносини з Христом Воскреслим

Про Хресну Дорогу та книгу "Дорога світла" говоримо із заступником Голови Комісії душпастирства молоді РКЦ в Україні, отцем Міхалом Воцялом. 
"Через мури брехні люди не бачать, що вбивати зачатих дітей - це велике зло", - о.Роман Казьмєрчак

"Через мури брехні люди не бачать, що вбивати зачатих дітей - це велике зло", - о.Роман Казьмєрчак

Катехеза з отцем Романом Казьмєрчаком у співпраці з Комісією у справах душпастирства родин РКЦ на тему: 'Значення молитви в боротьбі за захист людського життя до народження. Досвід молитовних рухів.'

Свідчення про значення молитви за дитину в утробі матері дають Володимир Блажеєв, батько 14-ти дітей, та Аліна Глущак, мати 5-х дітей.

Видимі знаки Великого Посту: Хрест, фіолетові літургійні шати, та відсутність квітів в храмі

Видимі знаки Великого Посту: Хрест, фіолетові літургійні шати, та відсутність квітів в храмі

У програмі "У Ваших намірах" з отцем Вальдемором Павельцем говорили про видимі знаки Великого посту. Серед усіх символів автор програми виділяє Хрест, як нагадування про Спасительну Жертву Ісуса, фіолетовий колір літургійних шат, що концентрує вірних на покуті. Також священник пояснює чому під час посту не використовується декорації з квітів.
Церква закликає зберігати здоровий глузд під час Великого посту, - брат Микола Орач

Церква закликає зберігати здоровий глузд під час Великого посту, - брат Микола Орач

"Не жити, щоб їсти, а їсти щоб жити". Про Великий піст розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
Невиліковно хвора дитина: дар чи прокляття?

Невиліковно хвора дитина: дар чи прокляття?

Катехеза Іванни Андрейчук, лікаря анастезіолога, волонтерки і засновниці  фонду "Даймо надію". Програма створена у співпраці Комісії Душпастирства Родин РКЦ. В ефірі радіо говоримо про невиліковно хворих дітей.