Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:20

Святий дня

В ефірі

Біблійні читання

05:00

Захристія

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

07:00

Св.Літургія з храму Матері Божої Ангельської (Вінниця)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

Прибуває багато травмованих та зранених дітей біженців. Карітас Запоріжжя забезпечила понад 50 000 людей.

Поділитись з друзями
Як в Запоріжжі триває допомога біженцям та евакуйованим із зони бойових дій розповідає Сергій Звілінський - фасилітатор по роботі з громадами Карітас Запоріжжя. "Допоможіть біженцям, надайте турботу тим, хто втратив дім. Це буде величезний внесок в нашу перемогу".
До війни Карітас Запоріжжя здійснювала планові програми допомоги людям. Коли почалася масштабна окупація то в обласний центр переїхало багато біженців і ми перепрофілювали свою роботу та зосередилися на них. Основна допомога, яку потребують та яку ми надаємо, серед іншого це: продукти харчування, ліки, засоби гігієни, обладнання тощо, - розповідає Сергій Звілінський.


На окупованих територіях області ситуація складна. Зокрема в місті Гуляйполе, що на лінії зіткнення. Там навіть під постійними обстрілами продовжують працювати органи влади, але ситуація не проста, адже за 10 км вже стоять окупаційні війська.


Я за освітою історик і особливо боляче бачити коли руйнуються пам'ятки історії. Гуляйполе в більшості евакуйоване, але деякі люди залишилися: тяжко хворі, лежачі та ті хто доглядає за ними. Коли не відбуваються бомбардування то складається враження, що немає війни - люди продовжують жити навіть щось продають та купують.

Близько 100 років тому в місті Гуляйполе отаман Нестор Махно створив свою анархістську республіку "Вільну територію". Сьогодні там відчувається той дух свободи, який не вдалося знищити колись большевикам. Цього разу Гуляйполе стало рубіжем де ЗСУ зупинили швидке просування окупантів. Коли росіяни отримали потужний опір то прозвали славетне місто "Злая Зємля".

Карітас Запоріжжя забезпечило понад 50 000 людей. Також триває робота з дітьми біженців. Коли люди приходять отримувати допомогу то з їхніми дітьми працюють волонтери. Ми організовували вистави, розваги для малечі. В Запоріжжя прибуває багато травмованих та зранених дітей для яких ми ретельно підбираємо психологів та аніматорів.

Допоможіть біженцям, надайте турботу тим, хто втратив дім. Це буде величезний внесок в нашу перемогу.Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".