Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

Прибуває багато травмованих та зранених дітей біженців. Карітас Запоріжжя забезпечила понад 50 000 людей.

Поділитись з друзями
Як в Запоріжжі триває допомога біженцям та евакуйованим із зони бойових дій розповідає Сергій Звілінський - фасилітатор по роботі з громадами Карітас Запоріжжя. "Допоможіть біженцям, надайте турботу тим, хто втратив дім. Це буде величезний внесок в нашу перемогу".
До війни Карітас Запоріжжя здійснювала планові програми допомоги людям. Коли почалася масштабна окупація то в обласний центр переїхало багато біженців і ми перепрофілювали свою роботу та зосередилися на них. Основна допомога, яку потребують та яку ми надаємо, серед іншого це: продукти харчування, ліки, засоби гігієни, обладнання тощо, - розповідає Сергій Звілінський.


На окупованих територіях області ситуація складна. Зокрема в місті Гуляйполе, що на лінії зіткнення. Там навіть під постійними обстрілами продовжують працювати органи влади, але ситуація не проста, адже за 10 км вже стоять окупаційні війська.


Я за освітою історик і особливо боляче бачити коли руйнуються пам'ятки історії. Гуляйполе в більшості евакуйоване, але деякі люди залишилися: тяжко хворі, лежачі та ті хто доглядає за ними. Коли не відбуваються бомбардування то складається враження, що немає війни - люди продовжують жити навіть щось продають та купують.

Близько 100 років тому в місті Гуляйполе отаман Нестор Махно створив свою анархістську республіку "Вільну територію". Сьогодні там відчувається той дух свободи, який не вдалося знищити колись большевикам. Цього разу Гуляйполе стало рубіжем де ЗСУ зупинили швидке просування окупантів. Коли росіяни отримали потужний опір то прозвали славетне місто "Злая Зємля".

Карітас Запоріжжя забезпечило понад 50 000 людей. Також триває робота з дітьми біженців. Коли люди приходять отримувати допомогу то з їхніми дітьми працюють волонтери. Ми організовували вистави, розваги для малечі. В Запоріжжя прибуває багато травмованих та зранених дітей для яких ми ретельно підбираємо психологів та аніматорів.

Допоможіть біженцям, надайте турботу тим, хто втратив дім. Це буде величезний внесок в нашу перемогу.Відгуки

Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Про покликання до священства та Божу допомогу в служінні розповідає у програмі "Люди Справи" брат-капуцин Матвій Стибурський,
Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Восьма катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 11 -12-м пунктами Епідейксису: "Створення Адама та Єви в Раю". Автор програми, отець Енріке Лопес Імбернон.
Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Історія зустрічі з Богом та покликання до священства монаха капуцина Сергія Кіппи. "Шукайте шалом - мир в Бозі! Якщо Бог дає благодать, то це найпрекрасніше, що може бути".
Дар тлумачення мов

Дар тлумачення мов

Про дар тлумачення мов розповідає душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
Тривожність та захисні механізми психіки

Тривожність та захисні механізми психіки

Cерія програм "Міць в слабкості" сестри Тетяни Богославець. У цій катехизі дізнаємося про захисні механізми психіки. "Проекція - це коли людина приписує зовнішньому середовищу свій внутрішній стан".