Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:20

Святий дня

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Гіркі жалі

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Хресна Дорога

Приготування до подорожі

Поділитись з друзями
Створено: 2012-10-05
Передача:
«Я зроблю, тату, все, що ти мені заповідав». Товія погоджується з тим що йому пропонує батько, це знак вірності, віри та довіри. Своєю поставою, він показує, що розуміє і знає, що батько йому бажає добра, і тому виконає все що батько йому скаже. Він є слухняним сином, але послух і вірність не лишають інтелігенції та мислення і задавання питань. Тому задає два питання: як себе з ідентифікувати, іншими словами, як себе представити; а також питає про свою компетентність. Також Марія, Матір Божа задає питання коли Архангел Гавриїл сповіщає їй, що вона стане Божою Матір’ю, «як же воно станеться, коли я не знаю мужа?» 


Дуже важливо в житті пам’ятати, що маємо бути слухняними Богу, і людям які нас оточують, але також маємо задавати питання і питати, який є сенс в тому чи іншому завданні, яке маємо виконати. «Шукай, отже, собі тепер, дитино, якогось вірного чоловіка, щоб пішов з тобою в дорогу». Людина не є спроможна сама пройти через життя, і тому потребує друга. Батько дуже добре це розуміє і тому заохочує свого сина, не залишатися самому, і мати когось, з ким зможе пройти через радості і трудності щоденного життя. Ми також потребуємо в нашому житті мати когось, з ким можемо ділити наші щоденні ситуації, кому можемо довіряти, і хто завжди підтримає. Когось, хто повчить і покаже правильну дорогу, коли поступаємо не добре і похвалить коли поступаємо добре. Нехай Добрий Бог дасть кожному з нас благодать бути слухняними, інтелігентними  та мати друзів.

Відгуки

Що станеться, коли чотири рідні сестри потраплять в одну чернечу спільноту?

Що станеться, коли чотири рідні сестри потраплять в одну чернечу спільноту?

Ця катехеза присвячена стосункам святої Тереза від Дитяти Ісус зі своїми рідними сестрами. Варто уточнити, що всі чотири сестри належали до однієї монашої спільноти. Тереза була наймолодшою, і за словами катехита часом переживала синдром малолітньої дитини. Автор програми, отець Віталій Козак, Хранитель Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що у Бердичеві.
Якими були стосунки святої Терези з її настоятелькою?

Якими були стосунки святої Терези з її настоятелькою?

Це нова катехеза з циклу про святу Терезу від Дитяти Ісус, яку виголосив хранитель Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель в Бердичеві, отець Віталій Козак. Ця серія присвячена стосункам святої Тезези з її настоятелькою, матір'ю Гонзагою. Ставлення Терези до настоятельки можна оцінити читаючи її щоденник, де вона по-дитячому зверталася до настоятельки: "Моя дорога матінко".
"Ніч віри святої Терези з Лізьє", - катехеза отця Віталія Козака

"Ніч віри святої Терези з Лізьє", - катехеза отця Віталія Козака

Катехеза від отця Віталія Козака про те, як свята Тереза від Дитяти Ісус переживала "ніч віри". Так свята називала період відчуття відсутності Бога. Для неї це був час очищення від зовнішніх і внутрішніх вад. Тереза описує "ніч віри" у листі до матері Гонзаги. За словами катехита цей містичний досвід переживається дуже важко.
"Малість святої Терези, та загострення хвороби у Велику П'ятницю", - катехеза від о.Віталія Козака

"Малість святої Терези, та загострення хвороби у Велику П'ятницю", - катехеза від о.Віталія Козака

Хранитель Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві, отець Віталій Козак виголосив катехезу на Радіо Марія. Тема ефіру стосується святої Терези від Дитяти Ісус. Під час програми священник розповідає про те, чому Тереза називає себе малою, а також згадує про хворобу святої, яка загострилася у Велику П'ятницю.
Чому Церква називає Терезу з Лізʼє своєю вчителькою?

Чому Церква називає Терезу з Лізʼє своєю вчителькою?

Отець Віталій Козак в черговій катехезі розкриває перед слухачами постать святої Терези від Дитяти Ісус та її "Малу Дорогу" до святості. "Мала дорога" святої Терези стала пропозицією чогось нового, чим Церква до того часу не користувалася".