A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 134

Приготування до подорожі
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Коротко про головне

21:00

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:30

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Наближаючись до православ'я

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

Приготування до подорожі

Поділитись з друзями
Створено: 2012-10-05
Передача:
«Я зроблю, тату, все, що ти мені заповідав». Товія погоджується з тим що йому пропонує батько, це знак вірності, віри та довіри. Своєю поставою, він показує, що розуміє і знає, що батько йому бажає добра, і тому виконає все що батько йому скаже. Він є слухняним сином, але послух і вірність не лишають інтелігенції та мислення і задавання питань. Тому задає два питання: як себе з ідентифікувати, іншими словами, як себе представити; а також питає про свою компетентність. Також Марія, Матір Божа задає питання коли Архангел Гавриїл сповіщає їй, що вона стане Божою Матір’ю, «як же воно станеться, коли я не знаю мужа?» 


Дуже важливо в житті пам’ятати, що маємо бути слухняними Богу, і людям які нас оточують, але також маємо задавати питання і питати, який є сенс в тому чи іншому завданні, яке маємо виконати. «Шукай, отже, собі тепер, дитино, якогось вірного чоловіка, щоб пішов з тобою в дорогу». Людина не є спроможна сама пройти через життя, і тому потребує друга. Батько дуже добре це розуміє і тому заохочує свого сина, не залишатися самому, і мати когось, з ким зможе пройти через радості і трудності щоденного життя. Ми також потребуємо в нашому житті мати когось, з ким можемо ділити наші щоденні ситуації, кому можемо довіряти, і хто завжди підтримає. Когось, хто повчить і покаже правильну дорогу, коли поступаємо не добре і похвалить коли поступаємо добре. Нехай Добрий Бог дасть кожному з нас благодать бути слухняними, інтелігентними  та мати друзів.

Відгуки

Чи радість може бути пристрастю?

Чи радість може бути пристрастю?

В наступній катехезі о.Віталій Козак OCD, розглядав книгу святого Йоана від Хреста "Сходження на гору Кармель", котрий виділяв такі невпорядковані почуття: радість, надія, печаль і страх.
Священник говорив про таку пристрасть, як радість. Маємо скеровувати нашу радість лише до Бога, якщо ж не так, то вона марна.
Великий тиждень - це час нашого спасіння, - отець Віталій Козак

Великий тиждень - це час нашого спасіння, - отець Віталій Козак

Про Великий тиждень та як ми відносимося до Ісуса говоримо в катехизі з отцем-кармелітом Віталієм Козаком (Орден босих братів Пресвятої Діви Марії з гори Кармель).


Прямий ефір: Київ - Бердичів.
Прийми рішення і зроби!,-отець Віталій Козак

Прийми рішення і зроби!,-отець Віталій Козак

Отець Віталій Козак з Ордену босих братів Пресвятої Діви Марії з гори Кармель (м.Бердичів) в сьогоднішній катехизі зосередив увагу слухачів на трьох поняттях,які заважають людині на шляху до пізнання Бога,це: жадання, прив'язаність та вчинки.

Катехиза продовжує цикл програм за книгою святого Йоана від Хреста "Сходження на гору Кармель".


Як між собою пов'язані любов та воля?

Як між собою пов'язані любов та воля?

"Любов і воля. Як, працюючи над одним, можемо розвивати у собі інше?" - тема чергової програми з отцем-кармелітом Віталієм Козаком. В цій програмі продовжили читати книгу святого Йоана від Хреста "Сходження на гору Кармель", а саме шістнадцяту главу.
"Неможливо бути пророком - без реального спілкування з Господом", - отець Віталій Козак

"Неможливо бути пророком - без реального спілкування з Господом", - отець Віталій Козак

Отець Віталій Козак, продовжуючи цикл програм за книгою святого Йоана від Хреста "Сходження на гору Кармель", говорив про пророка, його особливості духовного життя та розпізнання, як особи, у сучасному житті.