Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

Приготування до подорожі

Поділитись з друзями
Створено: 2012-10-05
Передача:
«Я зроблю, тату, все, що ти мені заповідав». Товія погоджується з тим що йому пропонує батько, це знак вірності, віри та довіри. Своєю поставою, він показує, що розуміє і знає, що батько йому бажає добра, і тому виконає все що батько йому скаже. Він є слухняним сином, але послух і вірність не лишають інтелігенції та мислення і задавання питань. Тому задає два питання: як себе з ідентифікувати, іншими словами, як себе представити; а також питає про свою компетентність. Також Марія, Матір Божа задає питання коли Архангел Гавриїл сповіщає їй, що вона стане Божою Матір’ю, «як же воно станеться, коли я не знаю мужа?» 


Дуже важливо в житті пам’ятати, що маємо бути слухняними Богу, і людям які нас оточують, але також маємо задавати питання і питати, який є сенс в тому чи іншому завданні, яке маємо виконати. «Шукай, отже, собі тепер, дитино, якогось вірного чоловіка, щоб пішов з тобою в дорогу». Людина не є спроможна сама пройти через життя, і тому потребує друга. Батько дуже добре це розуміє і тому заохочує свого сина, не залишатися самому, і мати когось, з ким зможе пройти через радості і трудності щоденного життя. Ми також потребуємо в нашому житті мати когось, з ким можемо ділити наші щоденні ситуації, кому можемо довіряти, і хто завжди підтримає. Когось, хто повчить і покаже правильну дорогу, коли поступаємо не добре і похвалить коли поступаємо добре. Нехай Добрий Бог дасть кожному з нас благодать бути слухняними, інтелігентними  та мати друзів.

Відгуки

Справедлива війна. Як ми можемо вибачати ворогів, коли не пробачили своїх друзів?, - отець Віталій Козак

Справедлива війна. Як ми можемо вибачати ворогів, коли не пробачили своїх друзів?, - отець Віталій Козак

Босий кармеліт із Бердичева, отець Віталій Козак відповідає на запитання "Чи існує справедлива війна"? Християнський та політичний погляд.

"Коли ми говоримо про любов до ворогів то часто не замислюємося, що маємо проблему з любов'ю до друзів. Можливо спочатку нам варто полюбити близьких та друзів"?
Чи зможемо ми після війни жити краще?  - розповідає отець Віталій Козак

Чи зможемо ми після війни жити краще? - розповідає отець Віталій Козак

Про реальні та ілюзорні зміни в житті людини та державі розповідає босий кармеліт із Бердичева, отець Віталій Козак.
"Коли ми розпочинаємо зміни із себе то Господь бачить, що народ кається. Він помічає реальні діла, а не пусті слова. Якщо хочеш бути людиною віруючою - то веди себе відповідно в побуті!"
Як жити далі? Які критерії розвитку України та на чому варто зосередити увагу сьогодні? - розповідає отець Віталій Козак

Як жити далі? Які критерії розвитку України та на чому варто зосередити увагу сьогодні? - розповідає отець Віталій Козак

Про важливість розвитку кожного окремо та всіх разом. Як знання та рух до високих стандартів життя допоможуть відродити Україну? Розповідає в катехизі босий кармеліт із Бердичева, отець Віталій Козак.

"Говорячи про національний розвиток акцентую увагу на: мові, літературі, культурі, та історії".

Катехит наголошує на необхідності розвивати мову, літературу, культуру та звичаї і дає пораду від себе - перестати думати російською мовою

Катехит наголошує на необхідності розвивати мову, літературу, культуру та звичаї і дає пораду від себе - перестати думати російською мовою

Монах-кармеліт отець Віталій Козак у денній катехезі  задавався питанням: як жити після війни? Катехит виділив три важливі етапи історії України, під час яких, за його словами, формувалася українська нація. Отець Віталій підкреслює, що перший етап національної самосвідомості розпочався у 2014 році під час Помаранчевої Революції, другий - у 2013, коли розпочалася Революція Гідності, і третій триває сьогодні. Катехит наголошує на необхідності розвивати мову, літературу, культуру та звичаї і дає пораду від себе - перестати думати російською мовою.
"Як під час війни залишитися віруючою людиною?" - катехеза від о.Віталія Козака

"Як під час війни залишитися віруючою людиною?" - катехеза від о.Віталія Козака

Отець Віталій Козак - хранитель Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві, виголосив чергову катехезу на Радіо Марія. Програма присвячена різним аспектам війни. Священник наголошує на тому, що коли говоримо про війну, то йдеться про борону соборності і державності. Також катехит обговорює наступний пункт під назвою захист рідної землі, згадує проблеми війни такі, як диверсанство і мародерство. Ключовим питанням катехези є - як під час війни  залишитися віруючою людиною?