Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:20

Катехиза з о. Матвієм Стибурським

В ефірі

Ангел Господній

12:20

В родині "Радіо Марія"

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Рецепти Життя

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Хресна Дорога

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза з о. Патриком Оліхом

16:45

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Летичівської Богородиці (Летичів)

19:00

Молитовна лінія

19:30

Розарій

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Коротко про головне

21:00

Modus Vivendi

22:00

Катехиза

Про запорізьку парафію Св. Отця Піо: враження від промоції

Поділитись з друзями
Створено: 2015-12-01

Запоріжжя – величезне обласне місто, з населенням біля 800 тис. осіб, стало 7 регіоном України, де почало мовити Радіо Марія на частоті 71,51 МГц з вересня цього року. В першу неділю Адвенту працівники Радіо мали можливість познайомитися с деякими парафіями римо-католицької громади міста та проводити промоцію серед вірних. В цій статті – розповідь про відвідини парафії Св. Отця Піо.

На фото: отець Єжі Цируль зі Згромадження Матері Божої Ласолетта під час Св. Літургії

Постання парафії стало можливим завдяки наполегливій праці Єпископа Яна Собіло, який ще наприкінці 90-х років добився реєстрації парафії – при чому під ім’ям Святого Отця Піо – ще коли Церква знала цього великого святого наших часів як Блаженного, прекрасно розуміючи, що канонізація відбудеться і не буде сенсу робити перереєстрацію назви. Таким чином, маємо тут, в Запоріжжі такого могутнього заступника в Небі, який точно не залишить без підтримки своїх вірних. Безумовно, католиків в місті мало, безумовно, парафія має величезні труднощі для розбудови, але – й натхнення Св. Духа для вирішення всіх проблем.

Радіо Марія пропонує свою допомогу, як інструменту для поєднання в молитві, наближенні до Бога, як засобу для міцної євангелізації серед тих тисяч і тисяч жителів міста, що є поруч і ще не хотіли чути про Бога. Радіо Марія пропонує свою руку, свою підтримку, молитву своєї Родини.

Дякуємо Отцю Єжі за прийняття в парафії, дякуємо парафіянам за прихильність, закликаємо телефонувати в прямі ефіри, не стидатися цього, спілкуватись за допомогою можливостей, які надає Інтернет: мейлів, соціальних мереж, нашого сайту.

Парафія Св. Отця Піо стане лідером християнського життя Запоріжжя. Про це подбає Великий Святий Капуцин, це зроблять парафіяни, адже мають досвід людей зрілого віку, фахову майстерність працюючих, наполегливість молоді та, головне, дітей, яких багато в парафії. Про це будемо молитися і ми – на Радіо Марія – разом з усією Родиною. 

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2021

Перший місяць року виявився плідним на молитву й фінансову підтримку наших слухачів. Дякуємо Вам, дорогі друзі, що надихаєте, завжди є поруч з нами, допомагаєте, щоб християнський голос Радіо Марія лунав для всіх українців.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2020

Дорогі наші слухачі! Дуже дякуємо Вам за розуміння й фінансову підтримку Радіо Марія, у цьому останньому місяці такого не простого, але, безумовно, благословенного року! Саме в цей час надзвичайно збільшилася кількість наших слухачів й кількість пожертв для утримання й розвитку радіо

Подяка за пожертви для Радіо Марія в листопаді 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в листопаді 2020

Друзі! Без Вас, Вашої підтримки, Радіо Марія не могло б існувати! Дякуємо за щомісячну підтримку молитвою та фінансовою пожертвою, адже Ваші кошти використовуються для забезпечення функціонування радіо 24 години на добу й 7 днів на тиждень

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в жовтні та участь у надзвичайному Маріафоні “Подаруй посмішку Богородиці”, яким ми долучилися до підтримки нових проектів Всесвітньої Родини

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку у вересні — молитовну, інформаційну, фінансову. Наші слухачі знають, що Радіо Пресвятої Богородиці не могло б існувати, якщо б така підтримка була відсутня.