Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

В ефірі

Рецепти Життя

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза з о. Патриком Оліхом

16:45

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Божого Милосердя (Вінниця)

19:00

Молитовна лінія

19:30

Розарій

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Коротко про головне

21:00

Modus Vivendi

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

Про запорізьку парафію Св. Отця Піо: враження від промоції

Поділитись з друзями
Створено: 2015-12-01

Запоріжжя – величезне обласне місто, з населенням біля 800 тис. осіб, стало 7 регіоном України, де почало мовити Радіо Марія на частоті 71,51 МГц з вересня цього року. В першу неділю Адвенту працівники Радіо мали можливість познайомитися с деякими парафіями римо-католицької громади міста та проводити промоцію серед вірних. В цій статті – розповідь про відвідини парафії Св. Отця Піо.

На фото: отець Єжі Цируль зі Згромадження Матері Божої Ласолетта під час Св. Літургії

Постання парафії стало можливим завдяки наполегливій праці Єпископа Яна Собіло, який ще наприкінці 90-х років добився реєстрації парафії – при чому під ім’ям Святого Отця Піо – ще коли Церква знала цього великого святого наших часів як Блаженного, прекрасно розуміючи, що канонізація відбудеться і не буде сенсу робити перереєстрацію назви. Таким чином, маємо тут, в Запоріжжі такого могутнього заступника в Небі, який точно не залишить без підтримки своїх вірних. Безумовно, католиків в місті мало, безумовно, парафія має величезні труднощі для розбудови, але – й натхнення Св. Духа для вирішення всіх проблем.

Радіо Марія пропонує свою допомогу, як інструменту для поєднання в молитві, наближенні до Бога, як засобу для міцної євангелізації серед тих тисяч і тисяч жителів міста, що є поруч і ще не хотіли чути про Бога. Радіо Марія пропонує свою руку, свою підтримку, молитву своєї Родини.

Дякуємо Отцю Єжі за прийняття в парафії, дякуємо парафіянам за прихильність, закликаємо телефонувати в прямі ефіри, не стидатися цього, спілкуватись за допомогою можливостей, які надає Інтернет: мейлів, соціальних мереж, нашого сайту.

Парафія Св. Отця Піо стане лідером християнського життя Запоріжжя. Про це подбає Великий Святий Капуцин, це зроблять парафіяни, адже мають досвід людей зрілого віку, фахову майстерність працюючих, наполегливість молоді та, головне, дітей, яких багато в парафії. Про це будемо молитися і ми – на Радіо Марія – разом з усією Родиною. 

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку у вересні — молитовну, інформаційну, фінансову. Наші слухачі знають, що Радіо Пресвятої Богородиці не могло б існувати, якщо б така підтримка була відсутня.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в останній місяць літа. Ми дуже потребували такої допомоги наших слухачів, бо можемо працювати й розвиватись тільки завдяки Вам!

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Дорогі наші друзі! Дякуємо Вам, що підтримали нас в липні — в місяць, коли пожертви на радіо “традиційно” зменшуються в силу літнього періоду, відпочинку, виїздів. Тим більш важливою є Ваша допомога, як парафій, спільнот, так і окремих слухачів.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Дякуємо всій Родині за утримання Радіо Марія в червні, коли ми святкували 10 річницю початку мовлення в Україні. Низький уклін Вам, дорогі друзі, що в ці складні часи залишаєтеся нашими слухачами, молитеся разом з нами, фінансово підтримуєте нас.Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія в травні, хто молився разом з нами, приймав духовне Причастя під час трансляцій Служб Божих. В цей складний час карантинних заходів саме наші слухачі, як єдина Родина, своєю молитвою, добрим словом та пожертвою забезпечили наше мовлення.