Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Міхалом Бранкевичем

12:00

Ангел Господній

Про запорізьку парафію Св. Отця Піо: враження від промоції

Поділитись з друзями
Створено: 2015-12-01

Запоріжжя – величезне обласне місто, з населенням біля 800 тис. осіб, стало 7 регіоном України, де почало мовити Радіо Марія на частоті 71,51 МГц з вересня цього року. В першу неділю Адвенту працівники Радіо мали можливість познайомитися с деякими парафіями римо-католицької громади міста та проводити промоцію серед вірних. В цій статті – розповідь про відвідини парафії Св. Отця Піо.

На фото: отець Єжі Цируль зі Згромадження Матері Божої Ласолетта під час Св. Літургії

Постання парафії стало можливим завдяки наполегливій праці Єпископа Яна Собіло, який ще наприкінці 90-х років добився реєстрації парафії – при чому під ім’ям Святого Отця Піо – ще коли Церква знала цього великого святого наших часів як Блаженного, прекрасно розуміючи, що канонізація відбудеться і не буде сенсу робити перереєстрацію назви. Таким чином, маємо тут, в Запоріжжі такого могутнього заступника в Небі, який точно не залишить без підтримки своїх вірних. Безумовно, католиків в місті мало, безумовно, парафія має величезні труднощі для розбудови, але – й натхнення Св. Духа для вирішення всіх проблем.

Радіо Марія пропонує свою допомогу, як інструменту для поєднання в молитві, наближенні до Бога, як засобу для міцної євангелізації серед тих тисяч і тисяч жителів міста, що є поруч і ще не хотіли чути про Бога. Радіо Марія пропонує свою руку, свою підтримку, молитву своєї Родини.

Дякуємо Отцю Єжі за прийняття в парафії, дякуємо парафіянам за прихильність, закликаємо телефонувати в прямі ефіри, не стидатися цього, спілкуватись за допомогою можливостей, які надає Інтернет: мейлів, соціальних мереж, нашого сайту.

Парафія Св. Отця Піо стане лідером християнського життя Запоріжжя. Про це подбає Великий Святий Капуцин, це зроблять парафіяни, адже мають досвід людей зрілого віку, фахову майстерність працюючих, наполегливість молоді та, головне, дітей, яких багато в парафії. Про це будемо молитися і ми – на Радіо Марія – разом з усією Родиною. 

Відгуки

18 золотих правил Магдалини Морано

18 золотих правил Магдалини Морано

У 1868 році, займаючись в школі і одночасно працюючи, Магдалина зуміла отримати диплом викладача. Вона стала вчителем і пообіцяла Богові, заради блага молоді, зробити педагогічну діяльність своєю місією.
"Важко було залишитись у Києві, коли дізнався, що фігурую у розстрільних списках", - єпископ Віталій Кривицький

"Важко було залишитись у Києві, коли дізнався, що фігурую у розстрільних списках", - єпископ Віталій Кривицький

19 серпня ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, єпископ Віталій Кривицький відзначив свій 50-річний ювілей!
В ексклюзивному інтерв'ю для Радіо Марія (доступна відеоверсія і на нашому YouTube-каналі) Його Первосвященство розповів про найнебезпечніші дні війни для своєї  дієцезії: бомбардування семінарії у Ворзелі, вольове рішення залишатись у Столиці та служіння у лавах ЗСУ семінариста РКЦ.
Крім того, єпископ Віталій Кривицький поділився історією втрати своїх батьків, доцільність приїзду Папи Франциска та ставлення до спорту та алкоголю.
Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Вітаємо всіх слухачів Радіо Марія та щиро дякуємо за підтримку радіо в новому 2021 році, адже завдяки Вашим молитвам, промоції та пожертвам ми працюємо та розвиваємося

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Дорога Родина Радіо Марія! Вітаємо з Різдвом Христовим та щиро дякуємо за пожертви, які були надані для утримання радіо в грудні та й в усьому 2021 році

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку нашого радіо. Ваша молитва і пожертва дозволили, як завжди, забезпечити безперебійне радіомовлення