Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:40

Дитяча катехиза

В ефірі

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Акафист

Пробачити запеклому ворогові. Mission: Impossible?

Поділитись з друзями
Те що Україна має бути вільною і неподільною, це константа, яка в свідомості скріплюється кров’ю тих, хто поліг за це. Але, як в одній країні вжитись непримиримим ворогам? Як спілкуватись людям з кардинально відмінними поглядами і ментальністю? Як прийняти тих хто оскверняє пам'ять героїв, розстрілює патротів, чи влаштовує «паради ганьби»? Чи можемо ми побачити в людях, з якими маємо  відмінну «правду», рівного собі? Про це в «Рецептах життя» говорили з засновницею Ініціативної групи «Простір гідності» Оленою Ганцяк-Каськів (Україна) та міжнародним сертифікованим тренером з ненасильницького спілкування Карлом Плеснером (Данія).

Олена Ганцяк – координатор ініціативної групи заснування Українського центру ненасильницького спілкування «Простір Гідності», консультант у сфері стратегічного менеджменту і комунікацій; під час Майдану була головним координатором Українського координаційного центру міжнародної допомоги (постраждалим під час Революції гідності), з допомогою якого важкопоранених було відправлено на лікування у Польщу, Німеччину, Румунію, Чехію, Естонію, Латвію, Литву, Угорщину, Італію, Австрію, Ізраїль; голова Патріаршого товариства Святого Володимира у Києві, яке об’єднало Церкви різних конфесій, в тому числі – і для допомоги потерпілим на Майдані; дочка відомої в Україні гуцульської письменниці Марії Влад.  Карл Плеснер (Carl Plesner) – міжнародний сертифікований тренер з ненасильницького спілкування (Данія), фахівець з вирішення проблем психологічного відновлення у випадках перенесення насильствa, спеціаліст з переговорної діяльності та відновлення суспільства після насильства. Працював у Данії, Норвегії, Польщі, Індії, Ізраїлі, Палестині та ін. З перших днів Євромайдану на волонтерських засадах надавав психологічну відновлювальну та посередницьку (переговорну) допомогу учасникам протестів, працівникам міліції і спецпідрозділів (як під час протестних подій, так і після їхнього завершення).  Допомагає волонтерським службам реагувати на виклики подій. Працює в Києві, Львові, Харкові з різними групами, зокрема – з евакуйованими з територійАТО, біженцями, учасниками бойових дій, волонтерськими групами. Головні зусилля у праці спрямовані на примирення і відновлення довіри і гідності між людьми і громадами після насильницьких конфліктів. Разом з українськими колегами працює над створенням українського центру Ненасильницького спілкування «Простір Гідності».

Відгуки

Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Отець Валентин Матушевський коментує відомий євангельський епізод про Ісуса із Закхеєм (Євангеліє від Луки 19, 1-10).
Місія «Карітас Спес Україна» - півроку гуманітарної відповіді Церкви на повномасштабну війну

Місія «Карітас Спес Україна» - півроку гуманітарної відповіді Церкви на повномасштабну війну

Місія Цекви в гуманітарному служінні в умовах повномасштабного вторгнення. Про діяльність Карітас Спес Україна розповідає виконавчий директор місії, отець В'ячеслав Гриневич SAC . 
"Коли беру Розарій у руку - беру за руку Марію", - Андрій Берекець

"Коли беру Розарій у руку - беру за руку Марію", - Андрій Берекець

 З нагоди публікації книги "Кехарітомене" на українській мові авторства отця Домініка Хмелевського SDB,  спілкувалися з перекладачем Андрієм Берекець. Гість розповів про історію знайомства з отцем Домініком та його книгами. Також у програмі почуєте як потоваришувати з Марією та до чого Вона нас запрошує.

"Маємо навчитися жити тут і зараз, не чекаючи закінчення війни!" - єпископ Микола Лучок

"Маємо навчитися жити тут і зараз, не чекаючи закінчення війни!" - єпископ Микола Лучок

Спілкувалися з Апостольським Адміністратором Мукачівської дієцезії єпископом Миколою Лучком ОР про духовну боротьбу у війні, що відбувається у серці кожного, про події російсько-української війни. Владика розповів як навчитися слухати Господа, пам'ятати, що Він завжди є поруч і наголосив на повноцінному житті все сьогодні."На кожного з нас Господь має свій план", - Тетяна Калініченко про діяльність "Карітас-Спес" під час війни

"На кожного з нас Господь має свій план", - Тетяна Калініченко про діяльність "Карітас-Спес" під час війни

В програмі "40 хвилин про головне" прессекретарка релігійної місії "Карітас-Спес Україна" Тетяна Калініченко розповідає про діяльність організації в умовах російсько-української війни. За словами Тетяни, поле діяльності "Карітас-Спес Україна" на нинішній день надзвичайно широке. Насамперед це гуманітарна поставка ліків, харчів та засобів гігієни. Деякі офіси "Карітас-Спес" працюють в окупованих росією містах та містах, які потерпають від масових бомбардувань.