Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:00

Розарій

В ефірі

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Володимиром Кусьнежом

12:00

Ангел Господній

12:20

В родині "Радіо Марія"

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Рецепти Життя

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза з о. Патриком Оліхом

16:45

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Божого Милосердя (Вінниця)

19:00

Молитовна лінія

19:30

Розарій

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

Промоція до Житомира: поїздка до “своїх”

Поділитись з друзями
Створено: 2015-06-22

21 червня ц.р. команда Радіо Марія мала щастя безпосередньо промовляти до наших слухачів в Житомирі.

Отець Олексій, директор Радіо Марія співслужив та промовляв у парафії Св. Яна з Дуклі, сестра Люцина, промоутер — перебувала в катедрі Св. Софії, Олександр, координатор — в парафії Божого Милосердя.

На відміну від промоційного подорожі в ці парафії 2 роки тому, коли тільки планували радіомовлення в Житомирі, не потрібно було розповідати чим є Радіо Марія, оскільки більшість парафіян вже є нашими слухачами. Цього разу ми говорили про наші наші плани та просили про підтримку в таких засадничих моментах:

1. Ревна молитва за розвиток та поширення Радіо Марія. Адже, ми подали документи для участі в конкурсі оголошеного Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення на право мовлення у Львові, Ужгороді, Тернополі та м. Хуст Закарпатської області. Розуміємо, що виграти цей конкурс буде складно, знаємо, що є величезна кількість охочих отримати нові частоти, віримо, що молитва і прагнення наших слухачів перемагає, а Пресвята Діва Марія подбає про якнайкраще вирішення ситуації.

2. Заохочення до слухання Радіо Марія тих, хто ще не приєднався до Родини Радіо Марія.

3. Фінансова пожертва для підтримки функціонування радіо та його розвитку, бо не маємо інших джерел, як тільки добровільні пожертви наших слухачів.

А також, говорили про нашу величезну вдячність всім вам, нашій правдивій Родині Радіо Марія, за Любов, огортання молитвою, добрі слова в адресу редакції та справедливу критику.

В Житомир ми дійсно приїхали до “своїх”, до своєї Родини, до слухачів, волонтерів, отців-священиків, сестер-монахинь, ці зустрічі дійсно надихають до кращої праці, до прагнення виконувати свою роботу та здійснювати своє покликання.

І ще одна незабутня зустріч сталася у сестер-бенедиктинок, до яких ми приїхали переночувати перед недільним промоційним днем. Власне, спілкувалися з однією тільки сестрою, інші — були зайняті своїми повсякденними обов’язками, передовсім, молитвою, організацією реколекцій для дівчат, що як раз відбувалися в монастирі, та всіма іншими справами, які не є видними, але на яких, базується життя споглядального чернечого ордену. Дякуємо вам, сестри, за вашу невпинну молитву за житомирян, всіх вірних, церкву, слухачів та працівників Радіо Марія. Дійсно, дуже потребуємо цієї молитви і вас, в свою чергу, запевняємо у молитві.

На фото: центральний вхід до абатства Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в ЖитомиріВідгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку у вересні — молитовну, інформаційну, фінансову. Наші слухачі знають, що Радіо Пресвятої Богородиці не могло б існувати, якщо б така підтримка була відсутня.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в останній місяць літа. Ми дуже потребували такої допомоги наших слухачів, бо можемо працювати й розвиватись тільки завдяки Вам!

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Дорогі наші друзі! Дякуємо Вам, що підтримали нас в липні — в місяць, коли пожертви на радіо “традиційно” зменшуються в силу літнього періоду, відпочинку, виїздів. Тим більш важливою є Ваша допомога, як парафій, спільнот, так і окремих слухачів.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Дякуємо всій Родині за утримання Радіо Марія в червні, коли ми святкували 10 річницю початку мовлення в Україні. Низький уклін Вам, дорогі друзі, що в ці складні часи залишаєтеся нашими слухачами, молитеся разом з нами, фінансово підтримуєте нас.Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія в травні, хто молився разом з нами, приймав духовне Причастя під час трансляцій Служб Божих. В цей складний час карантинних заходів саме наші слухачі, як єдина Родина, своєю молитвою, добрим словом та пожертвою забезпечили наше мовлення.