Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

В ефірі

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

Промоція до Житомира: поїздка до “своїх”

Поділитись з друзями
Створено: 2015-06-22

21 червня ц.р. команда Радіо Марія мала щастя безпосередньо промовляти до наших слухачів в Житомирі.

Отець Олексій, директор Радіо Марія співслужив та промовляв у парафії Св. Яна з Дуклі, сестра Люцина, промоутер — перебувала в катедрі Св. Софії, Олександр, координатор — в парафії Божого Милосердя.

На відміну від промоційного подорожі в ці парафії 2 роки тому, коли тільки планували радіомовлення в Житомирі, не потрібно було розповідати чим є Радіо Марія, оскільки більшість парафіян вже є нашими слухачами. Цього разу ми говорили про наші наші плани та просили про підтримку в таких засадничих моментах:

1. Ревна молитва за розвиток та поширення Радіо Марія. Адже, ми подали документи для участі в конкурсі оголошеного Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення на право мовлення у Львові, Ужгороді, Тернополі та м. Хуст Закарпатської області. Розуміємо, що виграти цей конкурс буде складно, знаємо, що є величезна кількість охочих отримати нові частоти, віримо, що молитва і прагнення наших слухачів перемагає, а Пресвята Діва Марія подбає про якнайкраще вирішення ситуації.

2. Заохочення до слухання Радіо Марія тих, хто ще не приєднався до Родини Радіо Марія.

3. Фінансова пожертва для підтримки функціонування радіо та його розвитку, бо не маємо інших джерел, як тільки добровільні пожертви наших слухачів.

А також, говорили про нашу величезну вдячність всім вам, нашій правдивій Родині Радіо Марія, за Любов, огортання молитвою, добрі слова в адресу редакції та справедливу критику.

В Житомир ми дійсно приїхали до “своїх”, до своєї Родини, до слухачів, волонтерів, отців-священиків, сестер-монахинь, ці зустрічі дійсно надихають до кращої праці, до прагнення виконувати свою роботу та здійснювати своє покликання.

І ще одна незабутня зустріч сталася у сестер-бенедиктинок, до яких ми приїхали переночувати перед недільним промоційним днем. Власне, спілкувалися з однією тільки сестрою, інші — були зайняті своїми повсякденними обов’язками, передовсім, молитвою, організацією реколекцій для дівчат, що як раз відбувалися в монастирі, та всіма іншими справами, які не є видними, але на яких, базується життя споглядального чернечого ордену. Дякуємо вам, сестри, за вашу невпинну молитву за житомирян, всіх вірних, церкву, слухачів та працівників Радіо Марія. Дійсно, дуже потребуємо цієї молитви і вас, в свою чергу, запевняємо у молитві.

На фото: центральний вхід до абатства Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в ЖитомиріВідгуки

Бог любить нас щирими. Він відвертається від лицемірства та одягнених масок святості, - отець Григорій Рассоленко

Бог любить нас щирими. Він відвертається від лицемірства та одягнених масок святості, - отець Григорій Рассоленко

Отець Григорій Рассоленко в катехизі розкриває важливість молитви медитації.
"Момент, коли ми плануємо щось, роздумуємо як реалізувати задумане в деталях і є моментом медитації. Без роздумів є ризик опинитися біля розбитого корита. Коли ми медитуємо в роздумах то Ісус приходить до нас та допомагає".
Як Церква молиться за хворих? Катехиза отця Станіслава Козьола

Як Церква молиться за хворих? Катехиза отця Станіслава Козьола

В катехизі отець Станіслав Козьол розповідає про спомин Матері Божої з Лурду та про молитву Церкви за хворих.
Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Вітаємо всіх слухачів Радіо Марія та щиро дякуємо за підтримку радіо в новому 2021 році, адже завдяки Вашим молитвам, промоції та пожертвам ми працюємо та розвиваємося

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Дорога Родина Радіо Марія! Вітаємо з Різдвом Христовим та щиро дякуємо за пожертви, які були надані для утримання радіо в грудні та й в усьому 2021 році

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку нашого радіо. Ваша молитва і пожертва дозволили, як завжди, забезпечити безперебійне радіомовлення