Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Григорієм Рассоленком

12:00

Ангел Господній

12:30

Концерт привітань та гарного настрою

Промоція Радіо в Дунаївцях

Поділитись з друзями
Створено: 2015-07-26

В цю гарячу пору року – в прямому сенсі слова, зважаючи на літню спеку – Радіо Марія здійснює промоцію в парафіях Дунаєвецького р-ну Кам’янець-Подільської дієцезії.

На фото: п. Станіслава Петровська, лідерка Родини Радіо Марія, біля костелу Пресвятої Діви Марії Цариці

25 липня с. Люцина, промоутер Радіо Марія, виїхала до Дунаївців, щоб побувати на Службах Божих в парафії Св. Михаїла Архангела, промовляти, розповідаючи про Радіо та зустрітися з Родинам Радіо Марія.

Завжди, коли відбуваються такі промоційні поїздки, є можливість бути разом з вірними різних парафій, наживо дізнатися чим є для них Радіо, заохочувати будувати свою Родину Радіо Марія.

Незабутнє враження справили десятки вірних в парафії Матері Божої Цариці, в якій працює дуже знаний в Україні священик-екзорцист Ян Білецький: люди до пізнього вечора перебували в храмі, молячись та очікуючи на молитви Отця.

В парафії Св. Михаїла Архангела та доїзних парафіях разом з с. Люциною допомагали здійснювати промоцію лідери Родин Радіо Марія: п. Станіслава Петровська з Дунаївців та п. Лариса Тверда з Кам’янця-Подільського.

Дякуємо отцям-священикам, сестрам-монахиням, парафіянам, Родині Радіо Марія за підтримку, молитву, пожертви та Любов до Радіо.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2021

Дякуємо Вам, дорогі слухачі, за підтримку Радіо Марія в червні. Ваші пожертви дозволили сплатити вартість витрат необхідних для утримання радіо.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2021

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в травні місяці, що присвячений Пресвятій Богородиці, останній тиждень, якого ми збирали пожертви для амбітного проєкту Всесвітньої Родини - відкриття Радіо Марія в Португалії.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2021

Дякуємо всім радіослухачам, що в цей складний період пандемії й карантину молитовно й фінансово підтримали Радіо Марія. Завдяки Вашій шляхетності й жертовності радіо Пресвятої Богородиці працює та розвивається.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в березні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в березні 2021

Дякуємо всім слухачам за щедрість серця — особливу підтримку Радіо Марія в березні — часі Великого Посту та Маріафону “Свідки надії”, присвяченого Пресвятій Богородиці та Св. Йосифу.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в лютому 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в лютому 2021

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в лютому, без Вашої молитви, розповсюдження інформації про радіо, фінансової підтримки ми б не змогли ефективно працювати