Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Літургія Східний обряд

В ефірі

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Голос народу, голос Божий

17:30

Католицька енциклопедія

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:30

Недільні читання

21:00

Рецепти Життя

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Промоція Радіо в Дунаївцях

Поділитись з друзями
Створено: 2015-07-26

В цю гарячу пору року – в прямому сенсі слова, зважаючи на літню спеку – Радіо Марія здійснює промоцію в парафіях Дунаєвецького р-ну Кам’янець-Подільської дієцезії.

На фото: п. Станіслава Петровська, лідерка Родини Радіо Марія, біля костелу Пресвятої Діви Марії Цариці

25 липня с. Люцина, промоутер Радіо Марія, виїхала до Дунаївців, щоб побувати на Службах Божих в парафії Св. Михаїла Архангела, промовляти, розповідаючи про Радіо та зустрітися з Родинам Радіо Марія.

Завжди, коли відбуваються такі промоційні поїздки, є можливість бути разом з вірними різних парафій, наживо дізнатися чим є для них Радіо, заохочувати будувати свою Родину Радіо Марія.

Незабутнє враження справили десятки вірних в парафії Матері Божої Цариці, в якій працює дуже знаний в Україні священик-екзорцист Ян Білецький: люди до пізнього вечора перебували в храмі, молячись та очікуючи на молитви Отця.

В парафії Св. Михаїла Архангела та доїзних парафіях разом з с. Люциною допомагали здійснювати промоцію лідери Родин Радіо Марія: п. Станіслава Петровська з Дунаївців та п. Лариса Тверда з Кам’янця-Подільського.

Дякуємо отцям-священикам, сестрам-монахиням, парафіянам, Родині Радіо Марія за підтримку, молитву, пожертви та Любов до Радіо.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2020

Дорогі наші слухачі! Дуже дякуємо Вам за розуміння й фінансову підтримку Радіо Марія, у цьому останньому місяці такого не простого, але, безумовно, благословенного року! Саме в цей час надзвичайно збільшилася кількість наших слухачів й кількість пожертв для утримання й розвитку радіо

Подяка за пожертви для Радіо Марія в листопаді 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в листопаді 2020

Друзі! Без Вас, Вашої підтримки, Радіо Марія не могло б існувати! Дякуємо за щомісячну підтримку молитвою та фінансовою пожертвою, адже Ваші кошти використовуються для забезпечення функціонування радіо 24 години на добу й 7 днів на тиждень

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в жовтні та участь у надзвичайному Маріафоні “Подаруй посмішку Богородиці”, яким ми долучилися до підтримки нових проектів Всесвітньої Родини

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку у вересні — молитовну, інформаційну, фінансову. Наші слухачі знають, що Радіо Пресвятої Богородиці не могло б існувати, якщо б така підтримка була відсутня.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в останній місяць літа. Ми дуже потребували такої допомоги наших слухачів, бо можемо працювати й розвиватись тільки завдяки Вам!