Катехиза
Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
В цю гарячу пору року – в прямому сенсі слова, зважаючи на літню спеку – Радіо Марія здійснює промоцію в парафіях Дунаєвецького р-ну Кам’янець-Подільської дієцезії.
На фото: п. Станіслава Петровська, лідерка Родини Радіо Марія, біля костелу Пресвятої Діви Марії Цариці
25 липня с. Люцина, промоутер Радіо Марія, виїхала до Дунаївців, щоб побувати на Службах Божих в парафії Св. Михаїла Архангела, промовляти, розповідаючи про Радіо та зустрітися з Родинам Радіо Марія.
Завжди, коли відбуваються такі промоційні поїздки, є можливість бути разом з вірними різних парафій, наживо дізнатися чим є для них Радіо, заохочувати будувати свою Родину Радіо Марія.
Незабутнє враження справили десятки вірних в парафії Матері Божої Цариці, в якій працює дуже знаний в Україні священик-екзорцист Ян Білецький: люди до пізнього вечора перебували в храмі, молячись та очікуючи на молитви Отця.
В парафії Св. Михаїла Архангела та доїзних парафіях разом з с. Люциною допомагали здійснювати промоцію лідери Родин Радіо Марія: п. Станіслава Петровська з Дунаївців та п. Лариса Тверда з Кам’янця-Подільського.
Дякуємо отцям-священикам, сестрам-монахиням, парафіянам, Родині Радіо Марія за підтримку, молитву, пожертви та Любов до Радіо.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.