Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

"На сторінках часопису страждала Україна, помирала Церква, були гнані й переслідувані за правду отці разом зі своєю паствою. І все тільки за те, що не хотіли підкорити дух перед брехнею", - отець Христофор Ганинець

Поділитись з друзями
Створено: 2017-05-03
Передача: Головред

Часопису “Місіонар” – 120 років! Це і є темою програми. Розмову ведемо з головним редактором журналу о. Христофором Ганинцем, ЧСВВ, автором книги про часопис “Листи до народу. Історії Людей Слова”

Часопис "Місіонар" був заснований для кращого охоплення поля праці ченців і як продовжувач духу святого Василія Великого – патрона Чину. Його засновник, отець Андрей Шептицький, вважав, що..."замало голосити слово Боже тільки з проповідальниці, потрібно видавати народний релігійний часопис, призначений для широких мас  вірних, так як ним можна буде і місію приготувати, і місію голосити, і що найважливіше, плоди місії підтримувати." Ініціативу молодих душпастирів о. Андрея Шептицького й о. Платоніда Філяса високо оцінив і благословив тодішній глава УГКЦ  Сильвестр Сембратович. Тому василіянські місіонари розпочали писати місіонерські листи до народу, а часопису який друкував ці листи, місіонарі – василіяни дали назву "Місіонар". Львів, 1987

Журнал, який за своєю тематикою є дещо консервативним, завжди сприймався в народі й був світлом у темних часах життя вірних, адже ввесь матеріал часопису є аналітичною й доступною проекцією слова Божого, яке передають не один десяток літ Люди Слова – ченці й миряни через письмо. У понадсторічній тяглості цього друкованого видання можна відчитувати державні, церковні й душевні настрої окремих осіб і груп людей, які завжди перебувають у полі історичного та наукового інтересу. 

Відгуки

"Він розіп'яв себе в сповідальниці", - катехеза про св.Леопольда Мандича

"Він розіп'яв себе в сповідальниці", - катехеза про св.Леопольда Мандича

Брат-капуцин Віктор Дешук під час ранкової катехези знайомить слухачів Радіо Марія з постаттю святого Леопольда Мандича.
"Ціла історія святої Терези Великої - це молитва", - о.Віталій Козак

"Ціла історія святої Терези Великої - це молитва", - о.Віталій Козак

Отець Віталій Козак продовжує цикл катехез під назвою "Історія дружби". Священник розповідає про досвід молитви святої Терези Авільської. Дослідники життя  Терези виділяють три етапи її переживань. Перший - "спонтанність і відкритість", другий - "неприйняття і конфлікт", і третій - "гармонія зустрічі". 
Що означає бути рабом гріха?

Що означає бути рабом гріха?

Ієрей Православної Церкви України отець Петро Лопатинський коментуючи 50-й псалом пояснює, що означає бути рабом гріха, та рабом Бога.
Святий, який боровся з масонами і постійно мав фінансові борги.

Святий, який боровся з масонами і постійно мав фінансові борги.

Катехеза сестри Наталії Вакулішиної про святість Дона Боско та Боже Провидіння для Церкви та світу.
Як спілкуватися з духовними особами?

Як спілкуватися з духовними особами?

Часто від світських людей можна почути, що вони не знають, з чого розпочати розмову з духовною особою, і взагалі, як з нею вести діалог. Сестра Наталя Вакулішина в програмі "У Ваших намірах" розвінчує стереотипи, пов'язані з представниками духовного світу, і радить просто бути собою.