Слухати Радіо

10:30

У ваших намірах

В ефірі

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

"На сторінках часопису страждала Україна, помирала Церква, були гнані й переслідувані за правду отці разом зі своєю паствою. І все тільки за те, що не хотіли підкорити дух перед брехнею", - отець Христофор Ганинець

Створено: 2017-05-03 00:00:00
Програма: Головред

Часопису “Місіонар” – 120 років! Це і є темою програми. Розмову ведемо з головним редактором журналу о. Христофором Ганинцем, ЧСВВ, автором книги про часопис “Листи до народу. Історії Людей Слова”

Часопис "Місіонар" був заснований для кращого охоплення поля праці ченців і як продовжувач духу святого Василія Великого – патрона Чину. Його засновник, отець Андрей Шептицький, вважав, що..."замало голосити слово Боже тільки з проповідальниці, потрібно видавати народний релігійний часопис, призначений для широких мас  вірних, так як ним можна буде і місію приготувати, і місію голосити, і що найважливіше, плоди місії підтримувати." Ініціативу молодих душпастирів о. Андрея Шептицького й о. Платоніда Філяса високо оцінив і благословив тодішній глава УГКЦ  Сильвестр Сембратович. Тому василіянські місіонари розпочали писати місіонерські листи до народу, а часопису який друкував ці листи, місіонарі – василіяни дали назву "Місіонар". Львів, 1987

Журнал, який за своєю тематикою є дещо консервативним, завжди сприймався в народі й був світлом у темних часах життя вірних, адже ввесь матеріал часопису є аналітичною й доступною проекцією слова Божого, яке передають не один десяток літ Люди Слова – ченці й миряни через письмо. У понадсторічній тяглості цього друкованого видання можна відчитувати державні, церковні й душевні настрої окремих осіб і груп людей, які завжди перебувають у полі історичного та наукового інтересу. 

"Нічого немає більшого, ніж бути дитиною Бога", - о.Леонід Міхалець

"Нічого немає більшого, ніж бути дитиною Бога", - о.Леонід Міхалець

В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.

2025-07-10 00:00:00
"Сатана має доступ до нас через слабкості і гріхи. Ми самі дозволяємо йому панувати над нами", - о.Андрій Немченко

"Сатана має доступ до нас через слабкості і гріхи. Ми самі дозволяємо йому панувати над нами", - о.Андрій Немченко

У програмі «У Ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко розмірковує над темою страху: звідки він виникає, у чому полягає його небезпека і як він впливає на духовне життя. Священник чітко розрізняє страх перед Богом і страх перед небезпекою. За його словами, будь-який страх можна подолати – у цьому допомагають віра, молитва та довіра до Бога. Про практичні кроки у боротьбі зі страхами й фобіями брат Андрій розповідає у програмі.

2025-07-10 00:00:00
"Жінки, вертайтеся до жіночності", - о.Віталій Козак

"Жінки, вертайтеся до жіночності", - о.Віталій Козак

У програмі отця Віталія Козака розглядається тема чутливості, інтуїції та внутрішньої цілісності жінки. Саме ця остання якість, як наголошує священник, і є проявом так званого «жіночого генія». Автор звертає увагу на приклади святих жінок, які зуміли повноцінно розкрити та втілити ці риси у своєму житті. На його думку, в сучасному світі особливо важливо, щоб жінка не втратила своєї жіночності та духовної глибини.

2025-07-09 00:00:00
"Церква в перші віки існування вже очікувала на антихриста", - о.Петро Лопатинський

"Церква в перші віки існування вже очікувала на антихриста", - о.Петро Лопатинський

Священник ПЦУ, ієрей Петро Лопатинський, у програмі «Наближаючись до Православ'я» розглядає тему «Православне політичне богослов'я». Цього разу йдеться про новий етап в історії ранньої Церкви - період, коли християнство вийшло за межі вузької релігійної спільноти й поступово стало найпоширенішою релігією Римської імперії. Отець Петро розповідає про страхи й сумніви перших християн, про те, з якими навіюваннями вони стикалися, а також як християнська спільнота інтегрувалась у політичну структуру імперії та почала взаємодіяти з нею.

2025-07-09 00:00:00
Наслідки війни, травми і їхнє зцілення через Дари Святого Духа - катехеза отця Юрія Зелінського

Наслідки війни, травми і їхнє зцілення через Дари Святого Духа - катехеза отця Юрія Зелінського

Душпастир парафії святого Йосипа міста Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський, розповідає про наслідки війни та шляхи їх зцілення. У програмі він ділиться досвідом і конкретними прикладами боротьби з кризами, які виникають через збройну агресію Росії.
2025-07-08 00:00:00