Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

В ефірі

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

Радіо Марія оголошує Маріафон 8-11 грудня 2015 року

Поділитись з друзями
Створено: 2015-12-07

8 грудня ц.р. в день Урочистості Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, початку Надзвичайного Святого Року Милосердя Радіо Марія запрошує всіх своїх своїх слухачів та небайдужих зробити свою пожертву для підтримки Радіо та повідомити про це в прямому ефірі

Радіо Марія провадитиме Маріафон з проханням до ВСІХ слухачів допомоги зробити свою фінансову пожертву понад ту, яку ви зазвичай робите для радіо; а тих, хто ніколи не переказував кошти для Радіо Марія — зробити це і попросити інших про таку підтримку.

Адже для забезпечення функціонування Радіо, його підтримки та розвитку потребуємо близько 300 тис. грн. щомісячно. Для уникнення боргів наприкінці року необхідно 150 тис. грн.


Під час Маріафону, який цього року припадає і на початок Року Божого Милосердя, і на час Адвенту, ми спробуємо для себе ще раз переосмислити значення жертовності і милосердя Божого беручи Його за приклад. Святий Апостол Павло вчить допомагати слабим, та пам'ятати слова Господа Ісуса, Котрий Сам проказав, що: «Блаженніше давати, ніж брати!» (Дії 20:35). Ми чудово розуміємо щоденний подвиг кожного українця в цих важких часах, і бачимо, що нашими основними жертводавцями є прості віруючі, для яких їхня пожертва, є лептою бідної вдови з Серепти. І так щомісяця. Ми знаємо наскільки зараз важко вам, але знаємо, що лише спільними зусиллями зможемо нести місію Радіо Марія для України і світу.

Нагадуємо також, що всі пожертви вірних зібрані на Службах Божих в костелах Костелах Києво-Житомирської та Кам’янець-Подільської дієцезій 8 грудня, за розпорядженням єписковів-ординаріїв, будуть передані для підтримки та розвитку Радіо Марія.

Свою пожертву ви можете скласти і пізніше, просто опустивши кошти в скриньку Радіо Марія у вашому храмі чи перерахувавши свій внесок на наш розрахунковий рахунок або, просто скористайтесь сервісом сайту “Пожертвувати”.


Відгуки

18 золотих правил Магдалини Морано

18 золотих правил Магдалини Морано

У 1868 році, займаючись в школі і одночасно працюючи, Магдалина зуміла отримати диплом викладача. Вона стала вчителем і пообіцяла Богові, заради блага молоді, зробити педагогічну діяльність своєю місією.
"Важко було залишитись у Києві, коли дізнався, що фігурую у розстрільних списках", - єпископ Віталій Кривицький

"Важко було залишитись у Києві, коли дізнався, що фігурую у розстрільних списках", - єпископ Віталій Кривицький

19 серпня ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, єпископ Віталій Кривицький відзначив свій 50-річний ювілей!
В ексклюзивному інтерв'ю для Радіо Марія (доступна відеоверсія і на нашому YouTube-каналі) Його Первосвященство розповів про найнебезпечніші дні війни для своєї  дієцезії: бомбардування семінарії у Ворзелі, вольове рішення залишатись у Столиці та служіння у лавах ЗСУ семінариста РКЦ.
Крім того, єпископ Віталій Кривицький поділився історією втрати своїх батьків, доцільність приїзду Папи Франциска та ставлення до спорту та алкоголю.
Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2022 р.

Вітаємо всіх слухачів Радіо Марія та щиро дякуємо за підтримку радіо в новому 2021 році, адже завдяки Вашим молитвам, промоції та пожертвам ми працюємо та розвиваємося

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2021 р.

Дорога Родина Радіо Марія! Вітаємо з Різдвом Христовим та щиро дякуємо за пожертви, які були надані для утримання радіо в грудні та й в усьому 2021 році

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2021 р.

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку нашого радіо. Ваша молитва і пожертва дозволили, як завжди, забезпечити безперебійне радіомовлення