Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

07:40

Гіркі жалі

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Захристія

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Юрієм Блажиєвським

Радіо Марія оголошує Маріафон 8-11 грудня 2015 року

Поділитись з друзями
Створено: 2015-12-07

8 грудня ц.р. в день Урочистості Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, початку Надзвичайного Святого Року Милосердя Радіо Марія запрошує всіх своїх своїх слухачів та небайдужих зробити свою пожертву для підтримки Радіо та повідомити про це в прямому ефірі

Радіо Марія провадитиме Маріафон з проханням до ВСІХ слухачів допомоги зробити свою фінансову пожертву понад ту, яку ви зазвичай робите для радіо; а тих, хто ніколи не переказував кошти для Радіо Марія — зробити це і попросити інших про таку підтримку.

Адже для забезпечення функціонування Радіо, його підтримки та розвитку потребуємо близько 300 тис. грн. щомісячно. Для уникнення боргів наприкінці року необхідно 150 тис. грн.


Під час Маріафону, який цього року припадає і на початок Року Божого Милосердя, і на час Адвенту, ми спробуємо для себе ще раз переосмислити значення жертовності і милосердя Божого беручи Його за приклад. Святий Апостол Павло вчить допомагати слабим, та пам'ятати слова Господа Ісуса, Котрий Сам проказав, що: «Блаженніше давати, ніж брати!» (Дії 20:35). Ми чудово розуміємо щоденний подвиг кожного українця в цих важких часах, і бачимо, що нашими основними жертводавцями є прості віруючі, для яких їхня пожертва, є лептою бідної вдови з Серепти. І так щомісяця. Ми знаємо наскільки зараз важко вам, але знаємо, що лише спільними зусиллями зможемо нести місію Радіо Марія для України і світу.

Нагадуємо також, що всі пожертви вірних зібрані на Службах Божих в костелах Костелах Києво-Житомирської та Кам’янець-Подільської дієцезій 8 грудня, за розпорядженням єписковів-ординаріїв, будуть передані для підтримки та розвитку Радіо Марія.

Свою пожертву ви можете скласти і пізніше, просто опустивши кошти в скриньку Радіо Марія у вашому храмі чи перерахувавши свій внесок на наш розрахунковий рахунок або, просто скористайтесь сервісом сайту “Пожертвувати”.


Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2021

Перший місяць року виявився плідним на молитву й фінансову підтримку наших слухачів. Дякуємо Вам, дорогі друзі, що надихаєте, завжди є поруч з нами, допомагаєте, щоб християнський голос Радіо Марія лунав для всіх українців.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2020

Дорогі наші слухачі! Дуже дякуємо Вам за розуміння й фінансову підтримку Радіо Марія, у цьому останньому місяці такого не простого, але, безумовно, благословенного року! Саме в цей час надзвичайно збільшилася кількість наших слухачів й кількість пожертв для утримання й розвитку радіо

Подяка за пожертви для Радіо Марія в листопаді 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в листопаді 2020

Друзі! Без Вас, Вашої підтримки, Радіо Марія не могло б існувати! Дякуємо за щомісячну підтримку молитвою та фінансовою пожертвою, адже Ваші кошти використовуються для забезпечення функціонування радіо 24 години на добу й 7 днів на тиждень

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в жовтні та участь у надзвичайному Маріафоні “Подаруй посмішку Богородиці”, яким ми долучилися до підтримки нових проектів Всесвітньої Родини

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку у вересні — молитовну, інформаційну, фінансову. Наші слухачі знають, що Радіо Пресвятої Богородиці не могло б існувати, якщо б така підтримка була відсутня.