Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Радіо Марія оголошує Маріафон 8-11 грудня 2015 року

Поділитись з друзями
Створено: 2015-12-07

8 грудня ц.р. в день Урочистості Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, початку Надзвичайного Святого Року Милосердя Радіо Марія запрошує всіх своїх своїх слухачів та небайдужих зробити свою пожертву для підтримки Радіо та повідомити про це в прямому ефірі

Радіо Марія провадитиме Маріафон з проханням до ВСІХ слухачів допомоги зробити свою фінансову пожертву понад ту, яку ви зазвичай робите для радіо; а тих, хто ніколи не переказував кошти для Радіо Марія — зробити це і попросити інших про таку підтримку.

Адже для забезпечення функціонування Радіо, його підтримки та розвитку потребуємо близько 300 тис. грн. щомісячно. Для уникнення боргів наприкінці року необхідно 150 тис. грн.


Під час Маріафону, який цього року припадає і на початок Року Божого Милосердя, і на час Адвенту, ми спробуємо для себе ще раз переосмислити значення жертовності і милосердя Божого беручи Його за приклад. Святий Апостол Павло вчить допомагати слабим, та пам'ятати слова Господа Ісуса, Котрий Сам проказав, що: «Блаженніше давати, ніж брати!» (Дії 20:35). Ми чудово розуміємо щоденний подвиг кожного українця в цих важких часах, і бачимо, що нашими основними жертводавцями є прості віруючі, для яких їхня пожертва, є лептою бідної вдови з Серепти. І так щомісяця. Ми знаємо наскільки зараз важко вам, але знаємо, що лише спільними зусиллями зможемо нести місію Радіо Марія для України і світу.

Нагадуємо також, що всі пожертви вірних зібрані на Службах Божих в костелах Костелах Києво-Житомирської та Кам’янець-Подільської дієцезій 8 грудня, за розпорядженням єписковів-ординаріїв, будуть передані для підтримки та розвитку Радіо Марія.

Свою пожертву ви можете скласти і пізніше, просто опустивши кошти в скриньку Радіо Марія у вашому храмі чи перерахувавши свій внесок на наш розрахунковий рахунок або, просто скористайтесь сервісом сайту “Пожертвувати”.


Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в жовтні та участь у надзвичайному Маріафоні “Подаруй посмішку Богородиці”, яким ми долучилися до підтримки нових проектів Всесвітньої Родини

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку у вересні — молитовну, інформаційну, фінансову. Наші слухачі знають, що Радіо Пресвятої Богородиці не могло б існувати, якщо б така підтримка була відсутня.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в останній місяць літа. Ми дуже потребували такої допомоги наших слухачів, бо можемо працювати й розвиватись тільки завдяки Вам!

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Дорогі наші друзі! Дякуємо Вам, що підтримали нас в липні — в місяць, коли пожертви на радіо “традиційно” зменшуються в силу літнього періоду, відпочинку, виїздів. Тим більш важливою є Ваша допомога, як парафій, спільнот, так і окремих слухачів.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Дякуємо всій Родині за утримання Радіо Марія в червні, коли ми святкували 10 річницю початку мовлення в Україні. Низький уклін Вам, дорогі друзі, що в ці складні часи залишаєтеся нашими слухачами, молитеся разом з нами, фінансово підтримуєте нас.