Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:20

Коротко про головне

В ефірі

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Наближаючись до православ'я

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

Радіо Марія оголошує Маріафон 8-11 грудня 2015 року

Поділитись з друзями
Створено: 2015-12-07

8 грудня ц.р. в день Урочистості Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, початку Надзвичайного Святого Року Милосердя Радіо Марія запрошує всіх своїх своїх слухачів та небайдужих зробити свою пожертву для підтримки Радіо та повідомити про це в прямому ефірі

Радіо Марія провадитиме Маріафон з проханням до ВСІХ слухачів допомоги зробити свою фінансову пожертву понад ту, яку ви зазвичай робите для радіо; а тих, хто ніколи не переказував кошти для Радіо Марія — зробити це і попросити інших про таку підтримку.

Адже для забезпечення функціонування Радіо, його підтримки та розвитку потребуємо близько 300 тис. грн. щомісячно. Для уникнення боргів наприкінці року необхідно 150 тис. грн.


Під час Маріафону, який цього року припадає і на початок Року Божого Милосердя, і на час Адвенту, ми спробуємо для себе ще раз переосмислити значення жертовності і милосердя Божого беручи Його за приклад. Святий Апостол Павло вчить допомагати слабим, та пам'ятати слова Господа Ісуса, Котрий Сам проказав, що: «Блаженніше давати, ніж брати!» (Дії 20:35). Ми чудово розуміємо щоденний подвиг кожного українця в цих важких часах, і бачимо, що нашими основними жертводавцями є прості віруючі, для яких їхня пожертва, є лептою бідної вдови з Серепти. І так щомісяця. Ми знаємо наскільки зараз важко вам, але знаємо, що лише спільними зусиллями зможемо нести місію Радіо Марія для України і світу.

Нагадуємо також, що всі пожертви вірних зібрані на Службах Божих в костелах Костелах Києво-Житомирської та Кам’янець-Подільської дієцезій 8 грудня, за розпорядженням єписковів-ординаріїв, будуть передані для підтримки та розвитку Радіо Марія.

Свою пожертву ви можете скласти і пізніше, просто опустивши кошти в скриньку Радіо Марія у вашому храмі чи перерахувавши свій внесок на наш розрахунковий рахунок або, просто скористайтесь сервісом сайту “Пожертвувати”.


Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2021 р.

Дякуємо всім нашим слухачам за постійні молитви в намірах радіо та пожертви для його утримання. Завдяки Вашій щедрості ми змогли здійснити всі необхідні виплати для забезпечення роботи Радіо Марія в серпні

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2021 р.

Дякуємо всім нашим слухачам за фінансову підтримку в липні - прекрасному місяці паломництв - до Летичева, Бердичева, Зарваниці. Тим більш важливою є ця допомога саме зараз, оскільки традиційно кількість пожертв для радіо зменшується влітку

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2021

Дякуємо Вам, дорогі слухачі, за підтримку Радіо Марія в червні. Ваші пожертви дозволили сплатити вартість витрат необхідних для утримання радіо.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2021

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в травні місяці, що присвячений Пресвятій Богородиці, останній тиждень, якого ми збирали пожертви для амбітного проєкту Всесвітньої Родини - відкриття Радіо Марія в Португалії.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2021

Дякуємо всім радіослухачам, що в цей складний період пандемії й карантину молитовно й фінансово підтримали Радіо Марія. Завдяки Вашій шляхетності й жертовності радіо Пресвятої Богородиці працює та розвивається.