Слухати Радіо

Зараз в ефірі

03:40

Розарій

В ефірі

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

"Рецепт щасливого подружнього життя - любити одне одного!" - сім'я Кагановичів

Поділитись з друзями
Створено: 2021-03-06
Спілкувалися з подружжям Кагановичів Руслана та Світлани, які були впродовж останніх чотирьох років першою відповідальною подружньою парою в Україні від сімейної гілки Руху Світло-Життя "Домашня Церква".
Гості пригадали своє перше знайомство одне з одним, з церквою та спільнотою "Домашня Церква". У часі програми також ви зможете почути свідчення дії Бога у житті подружжя та рецепт щасливого подружнього життя.
"Ми разом прийшли до римсько-католицької церкви, до Господа та стали частиною Руху "Домашня Церква". Унікальність та ідеальність у тому, що ми зробили це разом та водночас. Адже буває, коли приходить жінка до Бога, а чоловік проти або ще не готовий - тоді дуже складно жити.
У нашому подружжі головне, що ми робимо - любимо одне одного! Цю любов бачать наші діти і вона поширюється на них, наших рідних, близьких та усіх, з ким ми спілкуємося, - свідчить Руслан Каганович.
- Наш найстарший син, коли прийшов і сказав, що хоче бути священником, ми були дуже щасливі. Ми розуміли, що це покликання і на той час вже були зрілими християнами, - пригадує Світлана Каганович.
- Рекомендуємо подружжям вирішувати всі питання та конфлікти з Богом, запалюючи свічку, читати слово Боже і розмовляти одне з одним. Не закриватися, а бути відвертими у спілкуванні. Замість дорікань у подружжі варто говорити похвалу, підтримувати в починаннях, підкреслювати індивідуальність та відзначати компліментами.
Ми прожили 24 роки у шлюбі. З кожним днем я закохуюся ще більше у свого чоловіка, і я розумію, що це не моя заслуга, а Боже благословіння!"

Відгуки

Духовні ресурси відновлення педагога

Духовні ресурси відновлення педагога

Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ  вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
"Я не є навернений, коли немаю любові до свого ближнього", отець Василь Іванів

"Я не є навернений, коли немаю любові до свого ближнього", отець Василь Іванів

Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ у циклі програм: "Життя у Святому Дусі тут і тепер" - говорить про особисте навернення християнина.
"Вміти вислухати людину, яка переживає страждання", - отець Василь Іванів

"Вміти вислухати людину, яка переживає страждання", - отець Василь Іванів

Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ в циклі програм: "Радість у Святому Дусі" продовжує говорити про терпіння, які зазнає людина у сьогоденні і про їх подолання разом з Христом.
"Радість залежить від нашого вибору", - отець Василь Іванів

"Радість залежить від нашого вибору", - отець Василь Іванів

Як важливо жити у Святому Дусі так, щоб наше життя мінялося кожної хвилини, а життя може набути змісту тоді, коли ми навчимося жити у радості, - про важливість радості у Святому Дусі говоримо з отцем Василіє Іванівим, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ
Шкільництво і виховання молоді

Шкільництво і виховання молоді

о. Теодор Дутчак (ЧСВВ УГКЦ) викладач  Бучацького ліцея ім. Св. Йосафата розпочинає новий цикл програм: "Християнська педагогіка та виховання".