Слухати Радіо

11:20

Катехиза

В ефірі

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Молитовна лінія

19:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

22:00

Пісня Перемоги

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Реколекції з Апостольським Нунцієм Архієпископом Клаудіо Гуджеротті (другий день)

Гріх ліні полягає не в небажанні працювати, але в небажанні думати. Церква жива чи мертва? Як визначитися? Церква є живою, якщо вона допомагає думати та вірити.

Допомогти вівці підняти голову, щоби вона відчула свою гідність - це є причина, чому Ісус помер!!!

Чому Христос миє ноги своїм учням? - коментар Євангелія дня

Чому Христос миє ноги своїм учням? - коментар Євангелія дня

Перед святом Пасхи Ісус, знаючи, що надійшла Його година перейти з цього світу до Отця, полюбивши своїх, — тих, які у світі, — до кінця полюбив їх . Під час вечері, як диявол уже вкинув у серце Юди Іскаріотського, сина Симона, видати Його, Ісус знаючи, що все дав Йому Отець в руки і що від Бога вийшов та до Бога йде, встав з вечері, зняв одяг і, взявши рушника, підперезався. 
2025-04-17 00:00:00
Зрада Юди, - коментар Євангелія дня

Зрада Юди, - коментар Євангелія дня

Того часу один із Дванадцятьох, якого звали Юда Іскаріотський, пішов до первосвящеників і сказав: «Що ви хочете мені дати, і я видам Його вам?». Вони ж відважили йому тридцять срібних шекелів. І відтоді він шукав слушної нагоди, щоб Його видати.
2025-04-16 00:00:00
Помазання ніг Ісуса, - коментар Євангелія дня

Помазання ніг Ісуса, - коментар Євангелія дня

За шість днів до Пасхи Ісус прийшов до Витанії, де був Лазар, якого Ісус воскресив із мертвих. Там Йому влаштували вечерю, і Марта служила, а Лазар був одним із тих, хто був з Ним при столі. 
2025-04-14 00:00:00
Страшна смерть Понтія Пилата

Страшна смерть Понтія Пилата

Катехеза о. Олексія Самсонова про Понтія Пилата — римського намісника Юдеї, який відіграв ключову роль у засудженні Ісуса Христа. У своїй розповіді отець Олексій окреслив історичну постать Пилата: його характер, жорстокість, нерішучість та політичні мотиви. Особливу увагу було приділено причинам, чому Пилат, попри власні сумніви, таки передав Ісуса на розп’яття — через страх перед юдейським натовпом і бажання зберегти власну владу. Також отець розповів про різні версії смерті Понтія Пилата та згадки про нього в християнському Переданні.

2025-04-11 00:00:00
"Пізнаєте істину, а істина вас вільними зробить", - коментар Євангелія дня

"Пізнаєте істину, а істина вас вільними зробить", - коментар Євангелія дня

Того часу промовив Ісус до тих юдеїв, які повірили в Нього: «Якщо ви будете перебувати в Моєму слові, тоді справді ви — Мої учні, і пізнаєте істину, а істина вас вільними зробить». Вони відповіли Йому: «Ми є потомством Авраама і не були ні в кого й ніколи невільниками! 
2025-04-09 00:00:00