A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 127

Рівні бачення майбутнього
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

В ефірі

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Ранок з сестрою Люциною

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Відкрите питання

14:00

Духовні читання

14:20

Непісні розмови

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

Рівні бачення майбутнього

Поділитись з друзями
Створено: 2012-08-16
Автор:
Бачення майбутнього: чому християнинові треба розвивати в собі таку здатність? Чи можна краще бачити майбутнє? Що для цього можна зробити? В цій програмі «Школа лідерства» ви дізнаєтесь про ріні рівні бачення майбутнього. Хто такі блукаючі, послідовники, люди з баченням майбутнього і лідери розкаже отець Олег Кондратюк, кармеліт босий. 

В нашій країні тотально розвинувся комплекс бачення майбутнього, точніше не бачення майбутнього. Можливо українська дійсність в глобальному масштабі та реальність кожної окремої родини та особистості наштовхують людей на шлях повного заперечення потреби мріяти. Бо немає на що сподіватися. Люди молоді сидять на валізах – вже їхати з кордон чи трошки підучити англійську; люди похилого віку нікому не потрібні і живуть на мізерну пенсію; люди середнього віку намагаються боротися з поточними проблемами: як прогодувати сім’ю, як не потрапити під скорочення, і банальне - де взяти гроші, яких постійно бракує. Яким чином при цьому мріяти, думати про майбутнє? Окрім депресії та витраченого часу мріяння нічого не дасть.

У боротьбу з усвідомленням необхідності бачити майбутнє включаються також інші аргументи. Я пам’ятаю негативні конотації самого себе по відношенню до мріяння. Так, ми мріяли в ранньому дитинстві: хтось з нас марив космосом і хотів бути марсіанином (перепрошую, космонавтом), а хтось захоплювався футболом і переможно простягав руки, забиваючи гол, і бачив себе у великому клубі, великим футболістом. Але потім ми подорослішали і мрії кудись подівалися… Чому? Ми вважали, що мріяння – це дитяча забавка і її варто залишити в дорослому житті. «Не літай у хмарах», - до кого таким чином не зверталися учителі під час навчання в школі?

Все це в сумі ставить сучасного українця в нерозуміння чому треба мріяти, а отже бачити майбутнє. Ми говорили про сліпого, який веде іншого – і вони впадуть до ями. Атрофія м’язу бачення майбутнього може вести нас прірви, тому треба виховувати в собі вміння бачити майбутнє. Як це робити? Слухайте «Школу лідерства» і нехай вам допоможе Господь.

Відгуки

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам

Читання 14 травня

Господь не залишає і тут нас сам на сам з нашими стражданнями, які нас спіткають на шляху до Неба, Він посилає Духа Святого, який дасть нам силу. Яку ж таку силу (du/namiv) дасть нам на цьому шляху Дух Святий? Сила (du/namiv)- сила, міць, фортеця, могутність, здатність, можливість, диво, чудотворіння. То невже маюче такі засоби, ми не можемо змиритись й інколи навчитись просто потерпіти?

Читання 13 травня

Афіняни – це парадокс у очах Павла. Напевно, Павло, пройшовшись по Афінах, побачив, що там люди винятково побожні (deisidaimone/sterov-ретельно виконуючі релігійні приписи) та що всі люди тільки тим і займалися, що любили слухати про щось нове або дискутувати, напевно, вже думав, що вони вже спіймались в сіті Христа, залишилося тільки витягнути їх на сушу, не вистачає тільки почати їм проповідувати Слово Боже і Афіни стануть християнською столицею. Однак так не сталось. Павло пережив поразку, якої давно не знав.

"Радіо Марія" в Арменії

До дня Маріафону "Радіо Марія" презентує ряд передач про життя "Радіо Марія" в інших країнах. На зв'язку Арменія.