Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

В ефірі

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

Родини, які постраждали від жахіть війни запрошують на безкоштовний психосоціальний курс "Право бути щасливими" у Києві.

Поділитись з друзями
Триває набір родин з дітьми-підлітками (13 – 15 років) у проект психосоціальної підтримки «Право бути щасливими», місто Київ. Програма психосоціальної підтримки створена для родин, які постраждали в наслідок війни і потребують уваги та професійного супроводу. Як діє програма допомоги батькам та дітям розповідає психолог Ольга Плетка - кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології.
Наразі ми запрошуємо родини з підлітками 13-15 років, які постраждали від жахіть війни. В проекті "Право бути щасливими" ми працюємо з батьками та дітьми. Для батьків ми розкриємо, що відбувається з людиною під час стресу та що з цим робити. Дізнаємося як  віковий стрес накладається на стрес війни та як допомогти дитині відновитися щоб жити в цій реальності.


Напруга може поступово накопичуватися і ми можемо не помічати її. Часто наше тіло не витримує навантаження і з'являються численні хвороби. Лише розслабившись ми розуміємо які були напружені. Тут рекомендована системна профілактика та чистка свого організму. Тому цей проект для людей які хай і не розуміють, що відбувається, але відчувають, що потрібна підтримка та допомога. 


У країні триває дуже серйозна подія, війна, що травмує психіку. Якщо ви бачите, що дитина відмежувалася, погано спить, чи в ступорі, тремтять кінцівки, панічні атаки від інформації з фронту - це яскравий сигнал, що потрібно зайнятися собою та дитиною. Мета наших занять - через практики повернути себе в нормальний стан. Це соціальний супровід та підтримка щоб людина змогла усвідомити та почала робити кроки для відновлення. Перше заняття відбудеться вже 15 липня, а курс триватиме до 29 серпня. 

Щоб потрапити в проект "Право бути щасливим" потрібно зареєструватися на сайті або Фейсбук сторінці Центр реабілітації та реадаптації ЯРМІЗ , або заповнити реєстраційний лист "Право бути щасливим" . Далі відбудеться зустріч та знайомство з учасниками. 
Відгуки

Отець Вальдемар Павелець про своє служіння на Радіо Марія Україна

Отець Вальдемар Павелець про своє служіння на Радіо Марія Україна

Багаторічний автор програм на Радіо Марія Україна, отець Вальдемар Павелець розповідає про те, чим для нього є служіння в студії Радіо Марія. Священник згадує час в який він відчув найбільшу потребу бути в студії Радіо Марія, це були перші місяці широкомасштабної війни росії проти України. Отець зізнається що було страшно, але бажання служити людям через хвилі радіоефіру перемогли страх.
Що говорить Церква про штучний інтелект?

Що говорить Церква про штучний інтелект?

Російсько-українська війна показує, що людство все більше використовує штучний інтелект. Проте цей напрямок розвитку не обмежується лише військовим застосуванням. Світові соціальні мережі, банківські системи та інші сервери поступово переходять під контроль неодухотворених засобів обчислення.

Які загрози несе штучний інтелект і що про це говорить Церква, ми говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.

"Мені знадобилося 4 роки, щоб прийняти рішення стати монахинею", - сестра Марія Люба

"Мені знадобилося 4 роки, щоб прийняти рішення стати монахинею", - сестра Марія Люба

"Бог не обрізає крила, а здійснює бажання": Про життєвий шлях та розпізнання покликання розповідає сестра Марія Люба зі Згромадження Служниць Святого Духа, м. Хмельницький.
"Діва Марія - дар Божий у нашому житті", - отець Станіслав Свурка

"Діва Марія - дар Божий у нашому житті", - отець Станіслав Свурка

Про Діву Марію, як дар Божий у нашому житті розповідає настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, смт. Томашпіль, модератор руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка.
"Ідеалізація та знецінення - дві сторони однієї проблеми", - сестра Тетяна Богославець

"Ідеалізація та знецінення - дві сторони однієї проблеми", - сестра Тетяна Богославець

Ідеалізація та знецінення. Друга програма про захисні механізми психіки із серії програм "Міць в слабкості", сестри Тетяни Богославець. "Ми схильні зачаровуватися, щоб потім розчаруватися".