Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Літургія Східний обряд

В ефірі

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

Родини, які постраждали від жахіть війни запрошують на безкоштовний психосоціальний курс "Право бути щасливими" у Києві.

Поділитись з друзями
Триває набір родин з дітьми-підлітками (13 – 15 років) у проект психосоціальної підтримки «Право бути щасливими», місто Київ. Програма психосоціальної підтримки створена для родин, які постраждали в наслідок війни і потребують уваги та професійного супроводу. Як діє програма допомоги батькам та дітям розповідає психолог Ольга Плетка - кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології.
Наразі ми запрошуємо родини з підлітками 13-15 років, які постраждали від жахіть війни. В проекті "Право бути щасливими" ми працюємо з батьками та дітьми. Для батьків ми розкриємо, що відбувається з людиною під час стресу та що з цим робити. Дізнаємося як  віковий стрес накладається на стрес війни та як допомогти дитині відновитися щоб жити в цій реальності.


Напруга може поступово накопичуватися і ми можемо не помічати її. Часто наше тіло не витримує навантаження і з'являються численні хвороби. Лише розслабившись ми розуміємо які були напружені. Тут рекомендована системна профілактика та чистка свого організму. Тому цей проект для людей які хай і не розуміють, що відбувається, але відчувають, що потрібна підтримка та допомога. 


У країні триває дуже серйозна подія, війна, що травмує психіку. Якщо ви бачите, що дитина відмежувалася, погано спить, чи в ступорі, тремтять кінцівки, панічні атаки від інформації з фронту - це яскравий сигнал, що потрібно зайнятися собою та дитиною. Мета наших занять - через практики повернути себе в нормальний стан. Це соціальний супровід та підтримка щоб людина змогла усвідомити та почала робити кроки для відновлення. Перше заняття відбудеться вже 15 липня, а курс триватиме до 29 серпня. 

Щоб потрапити в проект "Право бути щасливим" потрібно зареєструватися на сайті або Фейсбук сторінці Центр реабілітації та реадаптації ЯРМІЗ , або заповнити реєстраційний лист "Право бути щасливим" . Далі відбудеться зустріч та знайомство з учасниками. 
Відгуки

Людське життя, як неповторна цінність

Людське життя, як неповторна цінність

Сестра Діогена Терешкевич, зі згромадження сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, м. Львів, розповідає про право на життя та поняття людської особи та її гідності.
Як сформувати здорову самооцінку дитини? - практичні поради психолога Валентини Осадчої

Як сформувати здорову самооцінку дитини? - практичні поради психолога Валентини Осадчої

Психолог Валентина Осадча продовжує цикл програм присвячених трьом психологічним капканам, у які потрапляють діти. У конкретній програмі характеризуємо другий капкан "Неповноцінність" для дітей віком від півтора до восьми років.
Оксана Горкуша про статус-кво для Києво-Печерської Лаври, виселення ченців, ритуалізм та залякування вірян

Оксана Горкуша про статус-кво для Києво-Печерської Лаври, виселення ченців, ритуалізм та залякування вірян

В ефірі Радіо Марія Оксана Горкуша – філософиня-релігієзнавиця поділилася своїми думками щодо подальшої долі української національної святині - Києво-Печерської Лаври. Загальна тема ефіру: “Криза в українському православ’ї”.


Коли варто задовольняти всі бажання дитини? - радить психолог Валентина Осадча

Коли варто задовольняти всі бажання дитини? - радить психолог Валентина Осадча

Психолог Валентина Осадча розповідає про особливості ставлення батьків до бажань малюка від народження до трьох місяців та після третього місяця життя дитини.
Як не дозволити дитині потрапити у психологічні капкани?

Як не дозволити дитині потрапити у психологічні капкани?

Психолог пані Валентина Осадча розповідає про три капкани, в які потрапляють діти від народження до 12 років. 
Розпочинаємо з детального аналізу раннього етапу розвитку дітей, які потрапляють у  перший "капкан".