Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:20

Голос народу, голос Божий

В ефірі

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св. Літургія із Санктуарію Пресв'ятого Серця Ісуса (Кам'янець - Подільський)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

Роль ангелів у житті Ісуса Христа та первісної Церкви

Поділитись з друзями
Про роль ангелів у житті Ісуса Христа та первісної Церкви розповідає монахиня зі згромадження сестер від Ангелів (м. Вінниця) сестра Юлія Заводовська.
Перші слова Біблії стверджують, що: "На початку Бог сотворив небо та землю". Це те видиме та невидиме тобто світ матеріальний та нематеріальний.Частиною духовного світу є ангели які споглядають лице Господа Бога, перебувають близько до Нього. Саме тому ми, Сестри від ангелів, намагаємося їх наслідувати - бути серцем і подумки з Богом.

Отже, з перших слів Біблії ми дізнаємося про духовний світ та ангелів. Католицька Церква навчає, що від зачаття Бог дає людині ангела. Це прояв Цого турботи, аби направити нас до спасіння та допомогти на шляху життя. А тепер подумайте про інших людей, які нас оточують, адже у кожного є ангел охоронець.
 
Святий Папа Йоан ІІ перед кожною запланованою розмовою та зустріччю молився до ангела охоронця, щоб він влаштував усе. Він стверджував, що ангели завжди супроводжують нас до Христа тому в молитві до них нам не варто ні про що хвилюватися.

Життя Ісуса Христа було оточене опікою ангелів від народження. Ми читаємо, що вони приходили зі звістками до Йосифа та Марії. Особисто для мене знаковою присутністю є перебування Ісуса в Пустелі де після 40 днів посту до Спасителя прийшов сатана, тобто ... ангел. І ось тепер, колись найдосконаліше створіння Творця, сатана стоїть перед Богом та спокушує Його. Вражає його зухвалість, творіння, яке вирішило, що так можна ставитися до Творця. Але після останньої спокуси коли Ісус відмовив то лукавий відступає  і ангели Божі починають служити Йому.

Заохочую вірити та відкривати тиху присутність цих Божих помічників. Особливо зосередьмо увагу на моментах духовної боротьби Христа коли Він прийняв таке тяжке, але необхідне рішення в Гетсиманському саду. Коли учні спали то ангел приступив та потішав Ісуса. Цей опис хоч і короткий, але проявляє людяність Ісуса, який страждав по справжньому та потребував утіхи. І ось ми бачимо, що до Нього приходить посланець Божий, який підтримує Його в момент нерозуміння учнів та суспільства.  Тому ця історія особливо актуальна для тих, хто потребує та шукає потіху.

Ангели воскресіння. Вони є провісниками остаточної перемоги Христа біля гробниці у неділю вранці. Вони також приходять до учнів направляючи їх йти до Галілеї для зустрічі з Христом.

Ангели, які супроводжують життя первісної Церкви. Тут ми бачимо, що ангели, які супроводжували старозаповітних пророків підтримують апостолів та Церкву. Книга Діяння Апостолів підходить для роздумів та медитації, адже тут ми бачимо боротьбу людей та Божу їм допомогу. Зокрема, виведення ангелом апостолів із вязниці.

Як молитву до ангелів ви можете використовувати 91 Псалом.

Монахиня зі згромадження сестер від Ангелів (м. Вінниця) сестра Юлія Заводовська.

Слухати інші програми

Відгуки

Біси та біснуватість, - катехеза отця Романа Василіва

Біси та біснуватість, - катехеза отця Романа Василіва

"Гадаринські біснуваті були під владою зла настільки, що через страх перестали мислити, як люди". Про ставлення людини до проблеми зла розповідає настоятель парафії Святої Анни УГКЦ, місто Борислав, отець Роман Василів.
Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

"Рух та творчість потрібні дітям, як вітаміни". Про виховання через мистецтво розповідає вчитель мистецтва та технологій Салезіянського приватного ліцею «Всесвіт» у Житомирі, керівник театрального гуртка «Філотея», дружина, мама чотирьох дітей, учасниця «Домашньої Церкви» родинної гілки Руху «Світло-Життя», Юлія Чупріна.
"Бог сказав мені йти відвідувати хворих", - Юрій Гандера

"Бог сказав мені йти відвідувати хворих", - Юрій Гандера

У програмі "Люди Справи" художник та коваль, член спільноти "Сім'я Каміліан", Юрій Гандера. 


"Мучеництво - це великий вчинок любові у відповідь на безмежну Божу любов", - отець Енріке Лопес Імбернон

"Мучеництво - це великий вчинок любові у відповідь на безмежну Божу любов", - отець Енріке Лопес Імбернон

Отець Енріке Лопес Імбернон продовжує цикл програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 17 пунктом Епідейксису: "Кров Авеля".

"Сьогоднішній світ більше потребує свідків, аніж учителів!" - отець Олександр Халаїм

"Сьогоднішній світ більше потребує свідків, аніж учителів!" - отець Олександр Халаїм

Отець Олександр Халаїм розповідає про місійність Церкви та кожного з нас.