Того часу Ісус сказав фарисеям: «Один чоловік був багатий, одягався в багряницю та вісон і розкішно бенкетував щодня. А якийсь бідний, на ім’я Лазар, лежав перед його ворітьми у струпах і бажав насититися тим, що падало зі столу багатого; та й пси приходили й лизали його рани. Сталося, що бідний помер, і віднесли його ангели на лоно Авраама; помер же й багатий, і його поховали.
Того часу, сходячи в гору до Єрусалима, Ісус узяв Дванадцятьох учнів окремо і дорогою сказав їм: «Ось, піднімемось в Єрусалим, і Син Людський буде виданий первосвященикам і книжникам; і засудять Його на смерть, і видадуть Його язичникам на наругу, на бичування та розп’яття, а третього дня Він воскресне». Тоді підійшла до Нього мати синів Зеведеєвих зі своїми синами, кланяючись і просячи щось у Нього. Він запитав її: «Чого бажаєш?»
Того часу Ісус промовив до натовпу і до своїх учнів, кажучи: «На сідалище Мойсея посідали книжники та фарисеї. Все, що лише скажуть вам, робіть і виконуйте; але так, як вони, не чиніть, бо вони кажуть і не роблять. Вони в’яжуть важкі, непосильні тягарі й кладуть на плечі людей, а самі пальцем своїм не хочуть їх поворухнути.
В ефірі Радіо Марія велика розмова про поезію з доктором філософських наук та поетом Сергієм Курбатовим. У програмі ви дізнаєтеся: чим гарна поезія відрізняється від поганої; чому люди пишуть вірші; чи мають велики письменники невдалі вірші; як стати поетом; чому Тарас Шевченко вважається пророком українського народу і також про те, чому українці досі не отримали Нобелевської премії з літератури.
Того часу Ісус сказав до своїх учнів: “Кажу вам, що коли ваша праведність не перевищить праведності книжників і фарисеїв, то не ввійдете до Царства Небесного. Ви чули, що було сказано прадавнім: “Не вбиватимеш, а коли хто вб’є, той підлягає суду”.
Vladislav Maltsev
Коли я навчався в спеціалізованій школі #3 в м. Кролевець, навчався добре, і також закінчив з медаллю, а потім вступив до нашого університету, де ви викладаєте, то перший курс був дуже здивований, чому у багатьох моїх однокурсників та старших друзів по університету, філософію вивчали ще в шкільні роки, в гімназіях, а в нас ні. Я був розчарованим цим, оскільки розумів, скільки втрачали люди у вихованні молодих поколінь☹️, у формуванні їхньої твердої свідомості та встановленні особистості, адже в закордонних навчальних закладах, чи не головне місце, посідає філософія, як майбутніх менеджерів своєї країни! Дуже погано, що скорочуючи години вивчення гуманітарних наук, позбавляють наших людей схильності думати, мислити. Дуже сподобалося, нещодавно, друзі постили слова добре відомого юмориста Задорного:"Навіщо шкільні програми роблять тупими, для того, щоб в очах молоді влада здавалася надзвичайно розумною".Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.