Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:20

Дитяча катехиза

В ефірі

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Свята Літургія із храму св. Мартина (Мукачево)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

Секрети щасливого шлюбу

Поділитись з друзями
Найчастіше для хороших подружніх відносин потрібно просто почути один одного. Все не так складно, як може здатися на перший погляд. Прості рекомендації допоможуть вам уникнути неприємностей у сімейному житті.Подружні стосунки – це, насамперед, дружба і вміння знаходити компроміс. Для гармонійного життя в шлюбі потрібно зовсім небагато. 
Ми пропонуємо ознайомитися з 10 рекомендаціями, які зроблять ваш шлюб по-справжньому щасливим.1. Запорукою щасливого шлюбу є щасливе дошлюбне життя з партнеромВесілля – день чарівний, але йому не під силу провести товсту лінію за якою залишиться все погане з холостяцького життя. Основа сімейно-шлюбних стосунків сумісність пари до реєстрації. І якщо цей фундамент хиткий, можливо, не варто будувати на ньому дім, в якому ви повинні прожити декілька десятків років?Якщо ж ви вирішили працювати над шлюбно-сімейними стосунками після реєстрації, тоді ось вони, наступні секрети щасливого сімейного життя: 2. Вчіться говорити, а ще важливіше вчіться слухатиЯкою б неординарною та темпераментною не була ваша пара, психологія сімейних стосунків далека від технологій, які використовують, щоб полетіти у космос. Частіше розмовляйте, діліться враженнями, не соромтесь оголювати душу перед партнером. Щохвилини відкривайтеся і відкривайте кохану людину, вчиться читати між рядками. Практикуйте бесіди, в розмовах розкривається душа. Так ви зможете передбачити, коли на порозі з’явиться криза сімейних стосунків і розвернути її.  3. Не забувайте про особистий простірБути близьким і відвертим з людиною яку кохаєш дуже важливо, але не переплутайте «тісно» з «набридливо». За кожним з партнерів повинен залишатися простір для вільних дій. І як не прикро, але чи впускати у цей маленький світ кохану половинку, вирішує хазяїн створеної планети. Чоловіку не потрібно знати усіх жіночих секретів, а жінка цілком може обійтися без інформації про хитрості мужчин. Різне коло друзів, які зустрічаються за одним столом лише на святах подружжя – це нормально. Криза сімейних стосунків часто виникає через життя в клітці, то ж нехай хоч стіни клітки не будуть скляні. 4. Ростіть в собі повагу до обранцяКохання живе сім років. Якщо ви не хочете втратити іскру, що тримає вас разом, і розлучитися залишивши дітей без повноцінної сім’ї (ледь дотягнувши разом до сьомої річниці весілля) – плекайте в собі повагу до супутника життя. Палкі почуття розтворяються, але пошана і вдячність за розуміння, чесність та доброта залишаться. Саме на таких теплих почуттях тримається шлюб. Тисячі найвидатніших умів роками намагалися вивести формулу щасливих сімейних стосунків, та марно. Секрет щасливого сімейного життя полягає в щохвилинній праці над своїми недоліками.5. Не намагайтеся змінити чоловікаСпроба змінити свого супутника життя – погана і абсолютно непродуктивна ідея. Колись ви вибрали цю людину, щоб створити з ним сім’ю. Приймайте його таким, яким він є, а в будь-якій суперечливій ситуації завжди можна знайти компроміс.

Відгуки

Як підготуватися до приходу Ісуса Христа?

Як підготуватися до приходу Ісуса Христа?

Пастор церкви Ісуса Христа у Тернополі Ігор Білорус про "Другий Прихід Ісуса Христа"
Як отримати Божу відповідь на наші молитви?

Як отримати Божу відповідь на наші молитви?

Як отримати відповідь на свою молитву? Про це говоримо з пастором церкви Ісуса Христа в Тернополі Ігорем Білорусом.
"Святий Покровитель не є автоматично Опікуном тих, хто носить його ім'я", - отець Назарій Зузак

"Святий Покровитель не є автоматично Опікуном тих, хто носить його ім'я", - отець Назарій Зузак

Отець Назарій Зузак, вікарій парафії Божого Милосердя у Тернополі, говорить про важливість святих у нашому житті.
Дім Милосердя. "Ми день розпочинаємо зі Святої Літургії", - Тетяна Дубина

Дім Милосердя. "Ми день розпочинаємо зі Святої Літургії", - Тетяна Дубина

Про благодійну організацію "Дім Милосердя" у Чорткові розповідає Тетяна Дубина
Заснування та діяльність Товариства українських студентів католиків «Обнова» у 1930-х роках

Заснування та діяльність Товариства українських студентів католиків «Обнова» у 1930-х роках

Історик, краєзнавець Володимир Салук про історію Тернопільського краю та діяльність Товариства українських студентів католиків «Обнова».