Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Сергієм Воронюком

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Бога Отця Милосердного (Запоріжжя)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

Секрети щасливого шлюбу

Поділитись з друзями
Найчастіше для хороших подружніх відносин потрібно просто почути один одного. Все не так складно, як може здатися на перший погляд. Прості рекомендації допоможуть вам уникнути неприємностей у сімейному житті.Подружні стосунки – це, насамперед, дружба і вміння знаходити компроміс. Для гармонійного життя в шлюбі потрібно зовсім небагато. 
Ми пропонуємо ознайомитися з 10 рекомендаціями, які зроблять ваш шлюб по-справжньому щасливим.1. Запорукою щасливого шлюбу є щасливе дошлюбне життя з партнеромВесілля – день чарівний, але йому не під силу провести товсту лінію за якою залишиться все погане з холостяцького життя. Основа сімейно-шлюбних стосунків сумісність пари до реєстрації. І якщо цей фундамент хиткий, можливо, не варто будувати на ньому дім, в якому ви повинні прожити декілька десятків років?Якщо ж ви вирішили працювати над шлюбно-сімейними стосунками після реєстрації, тоді ось вони, наступні секрети щасливого сімейного життя: 2. Вчіться говорити, а ще важливіше вчіться слухатиЯкою б неординарною та темпераментною не була ваша пара, психологія сімейних стосунків далека від технологій, які використовують, щоб полетіти у космос. Частіше розмовляйте, діліться враженнями, не соромтесь оголювати душу перед партнером. Щохвилини відкривайтеся і відкривайте кохану людину, вчиться читати між рядками. Практикуйте бесіди, в розмовах розкривається душа. Так ви зможете передбачити, коли на порозі з’явиться криза сімейних стосунків і розвернути її.  3. Не забувайте про особистий простірБути близьким і відвертим з людиною яку кохаєш дуже важливо, але не переплутайте «тісно» з «набридливо». За кожним з партнерів повинен залишатися простір для вільних дій. І як не прикро, але чи впускати у цей маленький світ кохану половинку, вирішує хазяїн створеної планети. Чоловіку не потрібно знати усіх жіночих секретів, а жінка цілком може обійтися без інформації про хитрості мужчин. Різне коло друзів, які зустрічаються за одним столом лише на святах подружжя – це нормально. Криза сімейних стосунків часто виникає через життя в клітці, то ж нехай хоч стіни клітки не будуть скляні. 4. Ростіть в собі повагу до обранцяКохання живе сім років. Якщо ви не хочете втратити іскру, що тримає вас разом, і розлучитися залишивши дітей без повноцінної сім’ї (ледь дотягнувши разом до сьомої річниці весілля) – плекайте в собі повагу до супутника життя. Палкі почуття розтворяються, але пошана і вдячність за розуміння, чесність та доброта залишаться. Саме на таких теплих почуттях тримається шлюб. Тисячі найвидатніших умів роками намагалися вивести формулу щасливих сімейних стосунків, та марно. Секрет щасливого сімейного життя полягає в щохвилинній праці над своїми недоліками.5. Не намагайтеся змінити чоловікаСпроба змінити свого супутника життя – погана і абсолютно непродуктивна ідея. Колись ви вибрали цю людину, щоб створити з ним сім’ю. Приймайте його таким, яким він є, а в будь-якій суперечливій ситуації завжди можна знайти компроміс.

Відгуки

“Тернопіль в добу Нового часу (ХVІ-ХІХ ст.)”

“Тернопіль в добу Нового часу (ХVІ-ХІХ ст.)”

Продовжуємо цикл програм з Володимиром Салуком, істориком, який працює в Тернопільському обласному центрі охорони та наукових досліджень пам'яток культурної спадщини. Сьогодні говоримо про “Тернопіль в добу Нового часу (ХVІ-ХІХ ст.)”

Ревна молитва. Перемагаємо свої тривоги, слідуємо своєму покликанню

Ревна молитва. Перемагаємо свої тривоги, слідуємо своєму покликанню

Продовжуємо цикл програм "Ревна молитва" з редактором регіональної студії  Наталією Галущак. Говоримо про чистоту. Як залишитися сильним у найвразливішому.

"В Божому Царстві дуже добре", - пастор Ігор Білорус

"В Божому Царстві дуже добре", - пастор Ігор Білорус

Пастор церкви Ісуса Христа міста Тернополя Ігор Білорус у програмі "Тернопіль на пульсі" говорить про вічне життя на основі Святого Писання.
Є такі вистави, навіть важкі, на яких я відпочиваю - актор Євген Лацік

Є такі вистави, навіть важкі, на яких я відпочиваю - актор Євген Лацік

Говоримо з актором Тернопільського драматичного театру Євгеном Лаціком про одну з успішних сезонних виставах "Ніч перед Різдвом".
Жертвуйте за мир у світі та навернення грішників - сестра Ольга Беш, згромадження сестер Фатімської Божої Матері

Жертвуйте за мир у світі та навернення грішників - сестра Ольга Беш, згромадження сестер Фатімської Божої Матері

Говоримо про перших два послання Богородиці з Фатіми з сестрою Ольгою Беш, згромадження сестер Фатімської Божої Матері