Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:30

Просто про непросте

В ефірі

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:30

Недільні читання

21:00

Резонанс

22:00

Непісні розмови

22:40

Житія святих

22:50

Біблійні читання

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Семен ГЛУЗМАН: "Ми вас залишимо наодинці з Путіним, якщо ви нічого не зробите з корупцією! - Сказав мені один високопосадовець з США"

Поділитись з друзями
Створено: 2016-01-28
Передача: Резонанс
Легендарний десидент, громадський діяч, психіатр розповів про негативні тенденції, що існують в українському суспільстві: прогнилість політиків, корупції на вищіх рівнях, важкі відношення між владою і народом. Крім того, пригадали роки десиденства нашого гостя, знайомство з Василем Стусом, і зізнання, ЩО допомогло вижити Семену Фішельовичу у неволі і тортурах протягом 10 років ув'язнення в ГУЛАГу.
- Примітивна, непотрібна брехня, і приховування правди. Ось що робить ця влада. Невже наш Головнокомандуючий не розуміє, що ми нормальні люди, і зрозуміли б, якби нам нормально пояснювали.
Йде не та війна, несерйозна війна. Я спілкуюся з багатьма поважними дипломатами. Вони реально хочуть нам допомогти. Колись ми стояли з одним високопосадовим чиновником з США. Він мені сказав: "Ми вам з радістью допоможемо. Але, якщо ви і надалі нічого не будете робити з викорінення корупції - ми вас залишимо одних - і ви залишитесь з Путіними наодинці"
Путін людина, що не вміє програвати. Тому він буде йти до кінця. Я боюсь, ця війна надовго. Думаю Володимир Володимирович розуміє, що він ВЖЕ програв, бо не зумів зробити те, до чого прагнув, але не поступиться своїми принципами.
Досі ми живемо в ілюзії, що достатньо лише вибрати Президента - і все! Життя має налагоджуватися. Але це ж, неправда! З цього все починається! Треба контролювати владу. Хай нас бояться! Ми їх обираємо - хай вони нас бояться, а не навпаки. Доки ми їх боїмося - вони наверху.

Відгуки

Владика Казимір Великоселець: "В Білорусі нам безкоштовно дають землю під будівництво храмів!"

Єпископ-помічник Пінський (Білорусь) святкує в цьому році 35 річницю священства і 20 річницю єпископства. 

"Чув звуки канонади, вибухи, бачив бойовиків, але найбільше лякала думка про майбутнє!" - Отець Леонард Адушкевич про служіння в Маріуполі

Сьогодні Радіо Марія знаходиться в Гомелі в гостях у отців паулінів. Настоятель парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії ділиться історією свого священнства у храмове свято.

"Сталася помилка!" - Еліас Сасін

Ряд ЗМІ розповсюдило невірну інформацію щодо візиту владики РКЦ Яна Собіло, єпископа ПЦУ Одеського і Балтського Павла та ректора Київської православної богословської академії протоієрея Олександра Трофимлюка. Засновник маронітської спільноти в Україні уточнює, що запрошення ієрархам здійснювалося за його ініціативою, а не з ініціативи Патріарха Маронітської Церкви Бешара Ель-Раї.

Що спільного між Максиміліаном Кольбе і Радіо Марія?

Поговорили про важливіть догмату про Внебовзяття Богородиці і святого Максиміліана Марію Кольбе.

Для чого Богородиця об'являється? Таємниці Люрду, Ля Салет, Фатіми і Меджугор'є

Таємниця об'явлень Діви Марії багато разів коментувалися і пояснювалися Церквою, але, чи на всі питання богослови відповіли?