Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:30

Недільні читання

21:00

Архіпастир відповідає

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Літургія годин (Бревіарій)

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

Семен ГЛУЗМАН: "Ми вас залишимо наодинці з Путіним, якщо ви нічого не зробите з корупцією! - Сказав мені один високопосадовець з США"

Поділитись з друзями
Створено: 2016-01-28
Передача: Резонанс
Легендарний десидент, громадський діяч, психіатр розповів про негативні тенденції, що існують в українському суспільстві: прогнилість політиків, корупції на вищіх рівнях, важкі відношення між владою і народом. Крім того, пригадали роки десиденства нашого гостя, знайомство з Василем Стусом, і зізнання, ЩО допомогло вижити Семену Фішельовичу у неволі і тортурах протягом 10 років ув'язнення в ГУЛАГу.
- Примітивна, непотрібна брехня, і приховування правди. Ось що робить ця влада. Невже наш Головнокомандуючий не розуміє, що ми нормальні люди, і зрозуміли б, якби нам нормально пояснювали.
Йде не та війна, несерйозна війна. Я спілкуюся з багатьма поважними дипломатами. Вони реально хочуть нам допомогти. Колись ми стояли з одним високопосадовим чиновником з США. Він мені сказав: "Ми вам з радістью допоможемо. Але, якщо ви і надалі нічого не будете робити з викорінення корупції - ми вас залишимо одних - і ви залишитесь з Путіними наодинці"
Путін людина, що не вміє програвати. Тому він буде йти до кінця. Я боюсь, ця війна надовго. Думаю Володимир Володимирович розуміє, що він ВЖЕ програв, бо не зумів зробити те, до чого прагнув, але не поступиться своїми принципами.
Досі ми живемо в ілюзії, що достатньо лише вибрати Президента - і все! Життя має налагоджуватися. Але це ж, неправда! З цього все починається! Треба контролювати владу. Хай нас бояться! Ми їх обираємо - хай вони нас бояться, а не навпаки. Доки ми їх боїмося - вони наверху.

Відгуки

"Богородиця хоче нам допомогти!" - Єпископ Станіслав Широкорадюк про Нормандську зустріч, яка припадає на свято Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії

Єпископ говорив про ціну, яку Україна може заплатити за мир, законопроект №0931, РКЦ в Криму і прийдешнє відкриття Радіо Марія в Харкові.

"Бути святим - це християнська необхідність!" - Отець Сворад Дуда

Священник відкриває таємниці духовного життя.

"Нація плакальників! - Так охарактеризував нашу державу мій німецький приятель", - отець Олександр Чумаков про Україну, мову і шкоду пацифізму

В об'єктиві нашої програми спроба розібратися в історичній правді взаємин з РФ.

"Президент дуже здивувався дізнавшись, що правки щодо законопроекту №0931 були відхилені", - єпископ Віталій Кривицький

Головуючий у ВРЦіРО коментує зустріч ієрархів з Президентом України Володимиром Зеленським.

"В УГКЦ стало на ряд більше єпископів та священників, які підтримують святкування Різдва 25 грудня!" - Отець Юстин Бойко про календар, законопроект №0931 та неприпустимість аграрної реформи

Велике інтерв'ю присвячене дискусіям довкола законопроекту № 0931 та переходу східних церков на новий календар.