A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 127

Сфери життя
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Концерт привітань та поздоровлень

13:00

Наближаючись до православ'я

14:00

Духовні читання

14:20

Християнство сьогодні

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

17:30

В родині "Радіо Марія"

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:20

Слово на кожен день

21:00

Архіпастир відповідає

22:00

Катехиза

Сфери життя

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-09
Автор:
Як справлятися з навалою справ і круговертю обов’язків? Що робити, коли часу не вистачає? Як не занедбати сім’ї, якщо на роботі «завал»? Про це ми говоримо в передачі «Школа лідерства» отця Олега Кондртюка  Сучасна людина живе в коловороті різних обов’язків і постійно відповідає на різноманітні виклики. Відбуваються якісь події – людина реагує. Це називається реактивний спосіб життя. Але існує дещо інше – проактивний спосіб життя. В цьому випадку ми самостійно ставимо перед собою цілі і досягаємо їх. Але нерідко нас спіткає нерозуміння як чином можна все впорядкувати: досягаючи визначних успіхів на роботі, чоловік не може нормально приділити часу своїм близьким, він втрачає контакт з Богом: губиться молитва, читання Слова Божого. Залишається постійний невроз і почуття провини: «Я поганий батько (мати), чоловік (дружина). Як мені все встигнути? Як не занедбувати молитви»?

Ми знову повертаємося до реактивного способу мислення – відповідаємо на проблеми, які сиплються на нас як з рогу достатку (точніше нестачі, причому тотальної нестачі). Способом впорядкування і формування проактивної позиції є визначення сфер власного життя. Для цього ми на невеличких папірцях виписуємо ті справи, які маємо робити. Потім розподіляємо ці справи за сферами: це належить до сім’ї, це до Бога, а це вже робота. Десь має бути служіння. Отець Олег рекомендує розподілити всі наші життєві справи  на такі  сфери: мої відносини з Богом, мої відносини із собою, сім’я, робота, служіння. Ми отримали 5 сфер, які маємо розподілити за ступенем важливості. Що в моєму житті має стояти на першому, другому, п’ятому місці? Про це детально в передачі «Школа лідерства» говорить отець Олег Кондратюк, роз’яснюючи чому Бог має стояти на першому місці. Що означає турбуватися про себе, як ставити цілі стосовно розвитку своєї сім’ї, як розділити служіння і відносини з Богом? Коли ми з’ясували найважливіші сфери нашого життя, розставили ці сфери за пріоритетами, приходить наступний етап – визначення цілей для кожної сфери. Чи задумувалися ви про цілі особистісного розвитку, впорядкування свого емоційного життя, служіння? Чи ставили цілі в сімейному житті? Виявляється в цих сферах можна ставити цілі і навіть досягати їх. Я ніколи не міг подумати, що в сфері моїх відносин з Богом можуть існувати якісь цілі, Тобто розуміння, що сьогодні моя молитва відбувається таким чином, але я хочу завтра її бачити дещо чи зовсім іншою. Як правило, я вдовольняюся тим, що молитва в принципі є. А покращувати ставити цілі – все це мені здавалося забавкою, чимось штучним. Що мало би означати – цілі у сімейному житті: як можна ставити ціль у відносинах з дружиною (чоловіком)? Здавалось би, ми вже чоловік і дружина – і залишимося ними. Яка тут перспектива? Про все це ви можете почути в передачі отця Олега Кондратюка «Школа лідерства» з архіву «Радіо Марія».

Відгуки

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам

Читання 14 травня

Господь не залишає і тут нас сам на сам з нашими стражданнями, які нас спіткають на шляху до Неба, Він посилає Духа Святого, який дасть нам силу. Яку ж таку силу (du/namiv) дасть нам на цьому шляху Дух Святий? Сила (du/namiv)- сила, міць, фортеця, могутність, здатність, можливість, диво, чудотворіння. То невже маюче такі засоби, ми не можемо змиритись й інколи навчитись просто потерпіти?

Читання 13 травня

Афіняни – це парадокс у очах Павла. Напевно, Павло, пройшовшись по Афінах, побачив, що там люди винятково побожні (deisidaimone/sterov-ретельно виконуючі релігійні приписи) та що всі люди тільки тим і займалися, що любили слухати про щось нове або дискутувати, напевно, вже думав, що вони вже спіймались в сіті Христа, залишилося тільки витягнути їх на сушу, не вистачає тільки почати їм проповідувати Слово Боже і Афіни стануть християнською столицею. Однак так не сталось. Павло пережив поразку, якої давно не знав.

"Радіо Марія" в Арменії

До дня Маріафону "Радіо Марія" презентує ряд передач про життя "Радіо Марія" в інших країнах. На зв'язку Арменія.