A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

Сфери життя
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:20

Слово на кожен день

21:00

Архіпастир відповідає

22:00

Катехиза

23:00

У ваших намірах

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

Сфери життя

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-09
Автор:
Як справлятися з навалою справ і круговертю обов’язків? Що робити, коли часу не вистачає? Як не занедбати сім’ї, якщо на роботі «завал»? Про це ми говоримо в передачі «Школа лідерства» отця Олега Кондртюка  Сучасна людина живе в коловороті різних обов’язків і постійно відповідає на різноманітні виклики. Відбуваються якісь події – людина реагує. Це називається реактивний спосіб життя. Але існує дещо інше – проактивний спосіб життя. В цьому випадку ми самостійно ставимо перед собою цілі і досягаємо їх. Але нерідко нас спіткає нерозуміння як чином можна все впорядкувати: досягаючи визначних успіхів на роботі, чоловік не може нормально приділити часу своїм близьким, він втрачає контакт з Богом: губиться молитва, читання Слова Божого. Залишається постійний невроз і почуття провини: «Я поганий батько (мати), чоловік (дружина). Як мені все встигнути? Як не занедбувати молитви»?

Ми знову повертаємося до реактивного способу мислення – відповідаємо на проблеми, які сиплються на нас як з рогу достатку (точніше нестачі, причому тотальної нестачі). Способом впорядкування і формування проактивної позиції є визначення сфер власного життя. Для цього ми на невеличких папірцях виписуємо ті справи, які маємо робити. Потім розподіляємо ці справи за сферами: це належить до сім’ї, це до Бога, а це вже робота. Десь має бути служіння. Отець Олег рекомендує розподілити всі наші життєві справи  на такі  сфери: мої відносини з Богом, мої відносини із собою, сім’я, робота, служіння. Ми отримали 5 сфер, які маємо розподілити за ступенем важливості. Що в моєму житті має стояти на першому, другому, п’ятому місці? Про це детально в передачі «Школа лідерства» говорить отець Олег Кондратюк, роз’яснюючи чому Бог має стояти на першому місці. Що означає турбуватися про себе, як ставити цілі стосовно розвитку своєї сім’ї, як розділити служіння і відносини з Богом? Коли ми з’ясували найважливіші сфери нашого життя, розставили ці сфери за пріоритетами, приходить наступний етап – визначення цілей для кожної сфери. Чи задумувалися ви про цілі особистісного розвитку, впорядкування свого емоційного життя, служіння? Чи ставили цілі в сімейному житті? Виявляється в цих сферах можна ставити цілі і навіть досягати їх. Я ніколи не міг подумати, що в сфері моїх відносин з Богом можуть існувати якісь цілі, Тобто розуміння, що сьогодні моя молитва відбувається таким чином, але я хочу завтра її бачити дещо чи зовсім іншою. Як правило, я вдовольняюся тим, що молитва в принципі є. А покращувати ставити цілі – все це мені здавалося забавкою, чимось штучним. Що мало би означати – цілі у сімейному житті: як можна ставити ціль у відносинах з дружиною (чоловіком)? Здавалось би, ми вже чоловік і дружина – і залишимося ними. Яка тут перспектива? Про все це ви можете почути в передачі отця Олега Кондратюка «Школа лідерства» з архіву «Радіо Марія».

Відгуки

Про страхи і "страшилки" української освіти. Чим гендерна ідеологія загрожує школі?

Про страхи і "страшилки" української освіти. Чим гендерна ідеологія загрожує школі?

В новій передачі "Musa sapientum або просто банан", створеній у співпраці ХСП та Родини, говорили про освіту. Інфопривід нам дало скандальне інтерв'ю пані Ганни Новосад, в якому вона озвучила намір розбудовувати гендерно нейтральну освіту та наголосила на ролі антидискримінаційних комітетів, як інструментів протидії освітнім курсам на зразок "Основи сім'ї" (прохристиянським, просімейним курсам).
Гості-освітяни Олеся Горгота, Марія Меньшова та Адріан Буковинський висловили сумнів щодо політичної самостійності пані міністерки та поділилися своїм баченням небезпек, які стоять перед шкільною освітою України.
Родина та Християнська Служба Порятунку
ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)
Марійна катехиза

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам
Читання 14 травня

Читання 14 травня

Господь не залишає і тут нас сам на сам з нашими стражданнями, які нас спіткають на шляху до Неба, Він посилає Духа Святого, який дасть нам силу. Яку ж таку силу (du/namiv) дасть нам на цьому шляху Дух Святий? Сила (du/namiv)- сила, міць, фортеця, могутність, здатність, можливість, диво, чудотворіння. То невже маюче такі засоби, ми не можемо змиритись й інколи навчитись просто потерпіти?
Читання 13 травня

Читання 13 травня

Афіняни – це парадокс у очах Павла. Напевно, Павло, пройшовшись по Афінах, побачив, що там люди винятково побожні (deisidaimone/sterov-ретельно виконуючі релігійні приписи) та що всі люди тільки тим і займалися, що любили слухати про щось нове або дискутувати, напевно, вже думав, що вони вже спіймались в сіті Христа, залишилося тільки витягнути їх на сушу, не вистачає тільки почати їм проповідувати Слово Боже і Афіни стануть християнською столицею. Однак так не сталось. Павло пережив поразку, якої давно не знав.