A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

Сфери життя
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

В ефірі

Коротко про головне

21:00

Відкрите питання

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Головред

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

Сфери життя

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-09
Автор:
Як справлятися з навалою справ і круговертю обов’язків? Що робити, коли часу не вистачає? Як не занедбати сім’ї, якщо на роботі «завал»? Про це ми говоримо в передачі «Школа лідерства» отця Олега Кондртюка  Сучасна людина живе в коловороті різних обов’язків і постійно відповідає на різноманітні виклики. Відбуваються якісь події – людина реагує. Це називається реактивний спосіб життя. Але існує дещо інше – проактивний спосіб життя. В цьому випадку ми самостійно ставимо перед собою цілі і досягаємо їх. Але нерідко нас спіткає нерозуміння як чином можна все впорядкувати: досягаючи визначних успіхів на роботі, чоловік не може нормально приділити часу своїм близьким, він втрачає контакт з Богом: губиться молитва, читання Слова Божого. Залишається постійний невроз і почуття провини: «Я поганий батько (мати), чоловік (дружина). Як мені все встигнути? Як не занедбувати молитви»?

Ми знову повертаємося до реактивного способу мислення – відповідаємо на проблеми, які сиплються на нас як з рогу достатку (точніше нестачі, причому тотальної нестачі). Способом впорядкування і формування проактивної позиції є визначення сфер власного життя. Для цього ми на невеличких папірцях виписуємо ті справи, які маємо робити. Потім розподіляємо ці справи за сферами: це належить до сім’ї, це до Бога, а це вже робота. Десь має бути служіння. Отець Олег рекомендує розподілити всі наші життєві справи  на такі  сфери: мої відносини з Богом, мої відносини із собою, сім’я, робота, служіння. Ми отримали 5 сфер, які маємо розподілити за ступенем важливості. Що в моєму житті має стояти на першому, другому, п’ятому місці? Про це детально в передачі «Школа лідерства» говорить отець Олег Кондратюк, роз’яснюючи чому Бог має стояти на першому місці. Що означає турбуватися про себе, як ставити цілі стосовно розвитку своєї сім’ї, як розділити служіння і відносини з Богом? Коли ми з’ясували найважливіші сфери нашого життя, розставили ці сфери за пріоритетами, приходить наступний етап – визначення цілей для кожної сфери. Чи задумувалися ви про цілі особистісного розвитку, впорядкування свого емоційного життя, служіння? Чи ставили цілі в сімейному житті? Виявляється в цих сферах можна ставити цілі і навіть досягати їх. Я ніколи не міг подумати, що в сфері моїх відносин з Богом можуть існувати якісь цілі, Тобто розуміння, що сьогодні моя молитва відбувається таким чином, але я хочу завтра її бачити дещо чи зовсім іншою. Як правило, я вдовольняюся тим, що молитва в принципі є. А покращувати ставити цілі – все це мені здавалося забавкою, чимось штучним. Що мало би означати – цілі у сімейному житті: як можна ставити ціль у відносинах з дружиною (чоловіком)? Здавалось би, ми вже чоловік і дружина – і залишимося ними. Яка тут перспектива? Про все це ви можете почути в передачі отця Олега Кондратюка «Школа лідерства» з архіву «Радіо Марія».

Відгуки

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.
Як педофілія стане нормою?

Як педофілія стане нормою?

Гості: кандидат філософських наук Петро Гусак та Сергій Шараєвський - режисер, пастор, громадський активіст.
"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

Про співвідношення християнства, краси і моди говорили в передачі “Musa sapientum або просто банан” зі стилісткою Русланою Погляд та священиком отцем Петром Балогом.
"Я не думала, що буду бачити репости своїх відео у людей, які більш ніж упевненна, недотичні до Церкви", - Катерина Баско

"Я не думала, що буду бачити репости своїх відео у людей, які більш ніж упевненна, недотичні до Церкви", - Катерина Баско

Україна називається християнською країною, абсолютна більшість українців, як показують світські опитування, довіряють Церквам, однак медіа простір заповнений нехристиянськими ідеями, цінностями. Чому так? Чи можемо стверджувати, що християни знаходяться в інформаційних катакомбах? Чому так відбувається і як християнам вийти з цього стану?

Про це у передачі “Musa sapientum або просто банан” говорили з Русланом Кухарчуком, журналістом та лідером просімейного руху "Всі разом" та Катериною Баско, журналісткою, блогеркою.
Чипізація: пророцтво, що збувається чи безпідставна істерія?

Чипізація: пророцтво, що збувається чи безпідставна істерія?

Резонансний блог отця Петра Балога (ректора Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського) про вакцинацію викликав велику реакцію у християнському інтернеті. Пропонуємо вам послухати думку самого автора матеріалу та прочитати його статтю, з якої все і почалося.
До вашої уваги програма “Musa sapientum або просто банан”.