Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:30

Катехиза

В ефірі

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

Щира вдячність Богу в Євхаристії. Головне з Богородицею йти за покликанням Господнім, - отець Тадеуш Волос

Поділитись з друзями
Створено: 2022-06-17
Передача: Катехиза
Духівник спільноти "Легіон Марії" у Київсько-Житомирській Дієцезії, отець Тадеуш Волос. Сьогодні зосередимося на вдячності Богу в Євхаристії.
"Рух Легіон Марії має виконати свою місію в умовах війни. Саме головне - під чітким керівництвом Богородиці йти за покликанням Господнім, щоб ми були справжніми Божими дітьми. Наше зосередження має бути не тільки на собі, але й на інших людях. Для нас важливо побачити людину, особливо на деокупованих теріторіях та підтримати цих людей, - розповідає отець Тадеуш Волос.

Багато хто із людей втратили близьких, рідних і наше завдання принести світло та спокій в життя інших. 

Ми живемо в особливому часі. Закінчився період Пасхи і ми увійшли в таємницю сходження Святого Духа, який приходить до нас постійно. Але проблема в тому, що ми не до кінця відчуваємо Його присутність. Проте, коли ми дивимося на Діву Марію то бачимо, що вона була підготовлена виносити всі страждання, які випали на її життя. Коли дари Святого Духа сходять на Апостолів та Марію то вони згадують заклик Христа, щоб вони готувалися до цього моменту. 

Легіон Марії має за свою мету - наповнити духовністю наше життя. 

Слово Боже закликає нас любити ворогів. але без допомоги Духа Святого я не можу вибачити ворогам те, що вони вчинили в Бучі та Ірпені. Гнів та образа може бути в нас постійно і без допомоги Божої позбутися тієї болі неможливо. 
Коли ми дивимось на єдність Святої Трійці то також хочемо взяти участь у допомозі ближнім. Такий підхід дає нам надію, що все буде добре, адже ми несемо Божу єдність.

Ми рекомендуємо членам Легіону Марії щодня приймати участь в Євхаристії. Адже це відображення вдячності Богу за ті дари Ісуса Христа, які Він залишив для нашого життя. Майте широко відкриті очі, щоб помітити людину, яка подребує допомоги. 

Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".