Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:40

Дитяча катехиза

В ефірі

Катехиза з о. Юрієм Блажиєвським

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

Школа душпастирів молоді запрошує на навчання бажаючих працювати з молодими людьми

Поділитись з друзями
Про школу душпастирів молоді розповідає настоятель парафії Знайдення Хреста Господнього (місто Чуднів) - отець Юстин Копитко.Організатор - Комісія у справах душпастирства молоді в Україні РКЦ.


Школа душпастирів молоді за яку відповідальний отець Юстин Копитко започаткована в 2019 році. Мета школи - допомоти дієцезіям, орденам, монастирям та молодіжним групам при парафіях.


"Коли ми навчалися в семінарії то предмету з душпастирства молоді тоді не було, в семінарії не навчали як працювати з молоддю і коли доводилося організовувати події з молодими людьми то ми працювали без досвіду. Саме тому мета школи - допомогти аніматорам, організаторам отримати інструменти та навички роботи", - розповідає отець Юстин Копитко

Учасники цієї школи - богопосвячені особи, священники, сестри монахині та аніматори. Зустрічі відбуваються тричі (весна, осінь, зима) на рік під час триденних з'їздів. Кожна зустріч має тему.


На першій зустрічі ми розглядаємо стосунки між батьками та дітьми, покликання, становище молоді в Церкві та країні тощо.


На другій зустрічі піднімаємо теми: душпастирство та духовний супровід молоді. Тут розглядаємо особистий розвиток в душпастирстві молоді, педагогічний та пастирський виміри, духовний супровід. Розглядаємо також певні риси та навички духовного провідника, який має бути зрілою особистістю та вміє комунікувати з молодою особою.


Зауважу, ці теми були вибрані не випадково, адже ми створили анкету де запитуємо учасників школи, що їх цікавить і на підставі цих тем ми готуємо семінари. Часто запитують про те, як супроводжувати молодь у доросле життя, як євангелізувати та формувати молодь на підставі Святого Писання. 


Третя зустріч - Мультимедіа та Біблія в житті молоді. Ми розуміємо що в реальності більшість людей комунікують в мережі інтернет. Також вибудовуємо на різних способах читання Біблії з молоддю, організації біблійних зустрічей.

Завжди під час зустрічі ми організовуємо виїзди з молоддю, щоб зрозуміти проблеми та особливості спілкування з ними.

Перша зустріч 22-24 вересня відбудеться в м Бердичів. Тема: Біблія та мультимедіа в душпастирстві молоді. Друга зустріч відбудеться в Брюховичах 1-го грудня.

Відгуки

Я етнічний Українець, якому не пощастило народитися в Росії, - військовослужбовець ЗСУ Ілля Богданов

Я етнічний Українець, якому не пощастило народитися в Росії, - військовослужбовець ЗСУ Ілля Богданов

"У свій час я був прихожанином Московського Патріархату РПЦ і так доходився, що на 8 років потрапив в окультизм. Там відсутня духовність та панують бізнес інтереси".

В ефірі військовослужбовець ЗСУ Ілля Богданов. У 2014 році став на захист України в лавах Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор". Брав участь в обороні Донецького аеропорту. В лютому 2022 році захищав Гостомель, Бучу та Ірпінь де отримав поранення. 
Навіщо Богу "тихі" люди?

Навіщо Богу "тихі" люди?

"Блаженні тихі, бо вони успадкують землю" Мт. 5:4
З сестрою Василією Гальцовою продовжуємо розглядати блаженства виголошені Ісусом Христом у Нагірній проповіді.
Хто не увійде в Царство Небесне? Скільки б років тобі не було пам'ятай, твоє життя залежне, - отець Міхал Бранкевич

Хто не увійде в Царство Небесне? Скільки б років тобі не було пам'ятай, твоє життя залежне, - отець Міхал Бранкевич

Тієї години Ісус звеселився у Святому Духові і сказав: «Славлю Тебе, Отче, Господи неба й землі, бо втаїв Ти це від мудрих та розумних і відкрив те немовлятам". Луки 10:21
Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

25 листопада в Меджугор'є відбулося об'явлення Діви Марії. Традиційно, після цього, на італійському Радіо Марія в ефір виходять програми присвячені цій події. Падре Лівіо, директор радіо Марія, разом з візіонеркою Марією Павлович-Лунетті коментують це послання. Перекладом на українську мову цих роздумів займається українка, пані Оксана Дмитерко з якою ми спілкуємося в денній катехизі.
В Україні діти отримують безпечне навчання в католицьких школах

В Україні діти отримують безпечне навчання в католицьких школах

18-20 листопада у Львові (в Брюховичах) відбулася зустріч керівників і відповідальних за католицькі навчальні заклади, організована Комісією Душпастирства молоді. Сестра Наталія Вакулішина обговорила результати зустрічі з директоркою приватного салезіянського ліцею "Всесвіт", м. Житомир Марією Левченко та ученицею 11 класу, головою учнівського самоврядування Лізою Поліщук.