Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:20

Хресна Дорога

В ефірі

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Віталієм Козаком

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

Школа душпастирів молоді запрошує на навчання бажаючих працювати з молодими людьми

Поділитись з друзями
Про школу душпастирів молоді розповідає настоятель парафії Знайдення Хреста Господнього (місто Чуднів) - отець Юстин Копитко.Організатор - Комісія у справах душпастирства молоді в Україні РКЦ.


Школа душпастирів молоді за яку відповідальний отець Юстин Копитко започаткована в 2019 році. Мета школи - допомоти дієцезіям, орденам, монастирям та молодіжним групам при парафіях.


"Коли ми навчалися в семінарії то предмету з душпастирства молоді тоді не було, в семінарії не навчали як працювати з молоддю і коли доводилося організовувати події з молодими людьми то ми працювали без досвіду. Саме тому мета школи - допомогти аніматорам, організаторам отримати інструменти та навички роботи", - розповідає отець Юстин Копитко

Учасники цієї школи - богопосвячені особи, священники, сестри монахині та аніматори. Зустрічі відбуваються тричі (весна, осінь, зима) на рік під час триденних з'їздів. Кожна зустріч має тему.


На першій зустрічі ми розглядаємо стосунки між батьками та дітьми, покликання, становище молоді в Церкві та країні тощо.


На другій зустрічі піднімаємо теми: душпастирство та духовний супровід молоді. Тут розглядаємо особистий розвиток в душпастирстві молоді, педагогічний та пастирський виміри, духовний супровід. Розглядаємо також певні риси та навички духовного провідника, який має бути зрілою особистістю та вміє комунікувати з молодою особою.


Зауважу, ці теми були вибрані не випадково, адже ми створили анкету де запитуємо учасників школи, що їх цікавить і на підставі цих тем ми готуємо семінари. Часто запитують про те, як супроводжувати молодь у доросле життя, як євангелізувати та формувати молодь на підставі Святого Писання. 


Третя зустріч - Мультимедіа та Біблія в житті молоді. Ми розуміємо що в реальності більшість людей комунікують в мережі інтернет. Також вибудовуємо на різних способах читання Біблії з молоддю, організації біблійних зустрічей.

Завжди під час зустрічі ми організовуємо виїзди з молоддю, щоб зрозуміти проблеми та особливості спілкування з ними.

Перша зустріч 22-24 вересня відбудеться в м Бердичів. Тема: Біблія та мультимедіа в душпастирстві молоді. Друга зустріч відбудеться в Брюховичах 1-го грудня.

Відгуки

"При проблемах ми біжимо до психологів, але сказати: "Прощаються твої гріхи" вони не можуть", - с.Василія Гальцова

"При проблемах ми біжимо до психологів, але сказати: "Прощаються твої гріхи" вони не можуть", - с.Василія Гальцова

Це друга серія програми "У Ваших намірах" де сестра Василія Гальцова ЧСВВ обговорює тему "Таїнство Сповіді". Монахиня заохочує переглянути свої стосунки з ближнім і з Богом. Акцент сестра робить на те що Сповідь це дар від бога, бо самі ми себе пробачити не можемо, а лише Бог може змити з нас провину. Тут не може допомогти ні психолог, ні хто інший хто дає пораду, або розраду.
"До мучеництва потрібно бути покликаним", - о.Міхал Бранкевич про подвиг Едити Штайн

"До мучеництва потрібно бути покликаним", - о.Міхал Бранкевич про подвиг Едити Штайн

В Літургійний спомин святої Терези Бенедикти від Хреста, більш відомої як Едита Штайн, отець Міхал Бранкевич в програмі "У Ваших намірах" розповів про цікаве життя мучениці, яка Папою Іваном Павлом ІІ була проголошена покровителькою Європи. За словами священника Свята Тереза ніколи не приховувала свою приналежність до єврейського народу.
"В Меджугор'є час по іншому йде, спиться дуже мало, але на ранок бадьорість", - учасниці "33 Младіфесту"

"В Меджугор'є час по іншому йде, спиться дуже мало, але на ранок бадьорість", - учасниці "33 Младіфесту"

У програмі "У Ваших намірах" спілкуємося з сестрою Тетяною Богославець та волонтеркою Радіо Марія Іреною Примак, які знаходяться сьогодні в Меджугор'є на "33 Фестивалі молоді". Протягом 30-ти хвилин учасниці "Младіфесту" розповідають про чудесну атмосферу яка витає поміж тисяч учасників. Разом з численними паломниками з України, Меджугор'є відвідав єпископ Ян Собіло, він мав можливість розповісти всім учасникам які зібралися на площі перед храмом свідчення про події в Україні.
Як бути добрим настоятелем?

Як бути добрим настоятелем?

Як бути добрим настоятелем? В день літургійного спомину святого Яна Марії Віанея, покровителя настоятелів, спілкуємося з настоятелем з дев'ятирічним стажем, - отцем Вальдемаром Павельцем. Священник говорить про якості якими мав би володіти пастир. Значну частину програми присвятили інтерактиву. Слухачі під час дзвінків озвучили імена священників, які за їхнім переконанням є справді "Добрими Пастирями".
"Таїнство Сповіді - це таїнство зцілення", - с.Василія Гальцова ЧСВВ

"Таїнство Сповіді - це таїнство зцілення", - с.Василія Гальцова ЧСВВ

Сестра Василія Гальцова ЧСВВ у програмі "У Ваших намірах" продовжує цикл під назвою "Таїнства Церкви". В цій серії слухачі зможуть багато дізнатися про Таїнство Сповіді, про процес його формування. Також монахиня в кінці програми дає практичні поради, як часто з цього Таїнства можна користати.