A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 127

Шлях до відкриття свого покликання
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

14:00

Духовні читання

В ефірі

Обережно, магія!

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:50

Святий дня

17:00

Житія святих

17:10

Літургія годин (Бревіарій)

17:30

Просто про непросте

18:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:30

Недільні читання

21:00

Архіпастир відповідає

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Шлях до відкриття свого покликання

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-01
Автор:
на «Школі лідерства» з Олегом Кондратюком. Передача з архіву «Радіо Марія».Часто в релігійному середовищі ми сприймаємо покликання як вибір між священицькою дорогою і подружнім життям. Тобто в питанні покликання ми ставимо крапку, коли одружуємося або отримуємо священицькі свячення. Чи правильно ми робимо? І чи існує якесь інше покликання закрите від моїх очей, чого я не бачу? Спробуйте подумати, дорогі друзі, а що вас цікавить? Що б ви хотіли робити навіть безоплатно? Або що злить до нестями? – Пригляньтеся до вашої злості. 
 

Насправді в християнській культурі ми маємо свідомість, що злість є поганим почуттям, від якого треба негайно позбавлятися, і в якому маємо регулярно сповідатися. Але нерідко злість може показати те, що болить людині. Мене особисто дратує, наприклад, коли марнується церковна справа, коли в місці інтенсивного служіння, в місці, де з великою майстерністю і мужністю має вестися духовна війна і здобуватися великі перемоги Спасіння – марнуються ресурси, панує байдужість християн і небажання зрушити з місця, навіть якщо початковою точкою дислокації є смердюче болото. Вибачте за нестримні емоції розлиті на електронних рядках, але власне іде мова про таку злість, від якої ви закіпаєте.
 В цьому, тобто у вирішенні проблеми, від якої ви шаленієте від гніву, може знаходитися ваше покликання, віднайшовши і реалізовуючи котре ви будете щасливими. Покликання, за влучним виразом отця Олега Кондратюка, зарите у вашому житті. Пригадуєте притчу про поле і скарб, який був заритий у полі? Людина віднайшла цей скарб і купує поле, продаючи усе.
 Поле це наше життя: чорнозем або глина буденності, але в цьому полі десь заритий скарб – покликання, те заради чого Господь вас покликав на цей світ. Те, що без вашої участі не буде зроблене. Уявіть всю міру відповідальності і важливості. Здогадайтесь, скільки довелося перегорнути землі, щоб віднайти цей скарб. Тобто не варто очікувати на якісь легкі пошуки, але винагорода за труди – скарб Божого Царства, скарб вашого покликання.
 І це лише половина справи – знайти скарб, оскільки потім нам треба буде віддати все, щоби викупити це поле зі скарбом на ньому. І тут включається страх і небажання віддати все. Саме тому більшість із нас залишається без скарбу, без золотого блиску очей, просвітлених великою ціллю, великим прагненням. І хто в цьому винен, хто обкрадає нас? – Ми  самі.
 Друзі, шукаймо скарбів в архіві «Радіо Марія», слухаючи чергову передачу « Школа лідерства» з отцем Олегом Кондратюком.

Відгуки

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам

Читання 14 травня

Господь не залишає і тут нас сам на сам з нашими стражданнями, які нас спіткають на шляху до Неба, Він посилає Духа Святого, який дасть нам силу. Яку ж таку силу (du/namiv) дасть нам на цьому шляху Дух Святий? Сила (du/namiv)- сила, міць, фортеця, могутність, здатність, можливість, диво, чудотворіння. То невже маюче такі засоби, ми не можемо змиритись й інколи навчитись просто потерпіти?

Читання 13 травня

Афіняни – це парадокс у очах Павла. Напевно, Павло, пройшовшись по Афінах, побачив, що там люди винятково побожні (deisidaimone/sterov-ретельно виконуючі релігійні приписи) та що всі люди тільки тим і займалися, що любили слухати про щось нове або дискутувати, напевно, вже думав, що вони вже спіймались в сіті Христа, залишилося тільки витягнути їх на сушу, не вистачає тільки почати їм проповідувати Слово Боже і Афіни стануть християнською столицею. Однак так не сталось. Павло пережив поразку, якої давно не знав.

"Радіо Марія" в Арменії

До дня Маріафону "Радіо Марія" презентує ряд передач про життя "Радіо Марія" в інших країнах. На зв'язку Арменія.