A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

Шлях до відкриття свого покликання
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:20

Відкриваючи таємниці християнства

В ефірі

Духовні читання

21:00

Відкрите питання

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Архіпастир відповідає

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

07:40

Дитяча катехиза

Шлях до відкриття свого покликання

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-01
Автор:
на «Школі лідерства» з Олегом Кондратюком. Передача з архіву «Радіо Марія».Часто в релігійному середовищі ми сприймаємо покликання як вибір між священицькою дорогою і подружнім життям. Тобто в питанні покликання ми ставимо крапку, коли одружуємося або отримуємо священицькі свячення. Чи правильно ми робимо? І чи існує якесь інше покликання закрите від моїх очей, чого я не бачу? Спробуйте подумати, дорогі друзі, а що вас цікавить? Що б ви хотіли робити навіть безоплатно? Або що злить до нестями? – Пригляньтеся до вашої злості. 
 

Насправді в християнській культурі ми маємо свідомість, що злість є поганим почуттям, від якого треба негайно позбавлятися, і в якому маємо регулярно сповідатися. Але нерідко злість може показати те, що болить людині. Мене особисто дратує, наприклад, коли марнується церковна справа, коли в місці інтенсивного служіння, в місці, де з великою майстерністю і мужністю має вестися духовна війна і здобуватися великі перемоги Спасіння – марнуються ресурси, панує байдужість християн і небажання зрушити з місця, навіть якщо початковою точкою дислокації є смердюче болото. Вибачте за нестримні емоції розлиті на електронних рядках, але власне іде мова про таку злість, від якої ви закіпаєте.
 В цьому, тобто у вирішенні проблеми, від якої ви шаленієте від гніву, може знаходитися ваше покликання, віднайшовши і реалізовуючи котре ви будете щасливими. Покликання, за влучним виразом отця Олега Кондратюка, зарите у вашому житті. Пригадуєте притчу про поле і скарб, який був заритий у полі? Людина віднайшла цей скарб і купує поле, продаючи усе.
 Поле це наше життя: чорнозем або глина буденності, але в цьому полі десь заритий скарб – покликання, те заради чого Господь вас покликав на цей світ. Те, що без вашої участі не буде зроблене. Уявіть всю міру відповідальності і важливості. Здогадайтесь, скільки довелося перегорнути землі, щоб віднайти цей скарб. Тобто не варто очікувати на якісь легкі пошуки, але винагорода за труди – скарб Божого Царства, скарб вашого покликання.
 І це лише половина справи – знайти скарб, оскільки потім нам треба буде віддати все, щоби викупити це поле зі скарбом на ньому. І тут включається страх і небажання віддати все. Саме тому більшість із нас залишається без скарбу, без золотого блиску очей, просвітлених великою ціллю, великим прагненням. І хто в цьому винен, хто обкрадає нас? – Ми  самі.
 Друзі, шукаймо скарбів в архіві «Радіо Марія», слухаючи чергову передачу « Школа лідерства» з отцем Олегом Кондратюком.

Відгуки

Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.
Як педофілія стане нормою?

Як педофілія стане нормою?

Гості: кандидат філософських наук Петро Гусак та Сергій Шараєвський - режисер, пастор, громадський активіст.
"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

Про співвідношення християнства, краси і моди говорили в передачі “Musa sapientum або просто банан” зі стилісткою Русланою Погляд та священиком отцем Петром Балогом.
"Я не думала, що буду бачити репости своїх відео у людей, які більш ніж упевненна, недотичні до Церкви", - Катерина Баско

"Я не думала, що буду бачити репости своїх відео у людей, які більш ніж упевненна, недотичні до Церкви", - Катерина Баско

Україна називається християнською країною, абсолютна більшість українців, як показують світські опитування, довіряють Церквам, однак медіа простір заповнений нехристиянськими ідеями, цінностями. Чому так? Чи можемо стверджувати, що християни знаходяться в інформаційних катакомбах? Чому так відбувається і як християнам вийти з цього стану?

Про це у передачі “Musa sapientum або просто банан” говорили з Русланом Кухарчуком, журналістом та лідером просімейного руху "Всі разом" та Катериною Баско, журналісткою, блогеркою.