Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:40

Дитяча катехиза

В ефірі

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св.Меси із Базиліки Воздвиження Всечесного Хреста (Чернівці)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

Шлях до відкриття свого покликання

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-01
Автор:
на «Школі лідерства» з Олегом Кондратюком. Передача з архіву «Радіо Марія».Часто в релігійному середовищі ми сприймаємо покликання як вибір між священицькою дорогою і подружнім життям. Тобто в питанні покликання ми ставимо крапку, коли одружуємося або отримуємо священицькі свячення. Чи правильно ми робимо? І чи існує якесь інше покликання закрите від моїх очей, чого я не бачу? Спробуйте подумати, дорогі друзі, а що вас цікавить? Що б ви хотіли робити навіть безоплатно? Або що злить до нестями? – Пригляньтеся до вашої злості. 
 

Насправді в християнській культурі ми маємо свідомість, що злість є поганим почуттям, від якого треба негайно позбавлятися, і в якому маємо регулярно сповідатися. Але нерідко злість може показати те, що болить людині. Мене особисто дратує, наприклад, коли марнується церковна справа, коли в місці інтенсивного служіння, в місці, де з великою майстерністю і мужністю має вестися духовна війна і здобуватися великі перемоги Спасіння – марнуються ресурси, панує байдужість християн і небажання зрушити з місця, навіть якщо початковою точкою дислокації є смердюче болото. Вибачте за нестримні емоції розлиті на електронних рядках, але власне іде мова про таку злість, від якої ви закіпаєте.
 В цьому, тобто у вирішенні проблеми, від якої ви шаленієте від гніву, може знаходитися ваше покликання, віднайшовши і реалізовуючи котре ви будете щасливими. Покликання, за влучним виразом отця Олега Кондратюка, зарите у вашому житті. Пригадуєте притчу про поле і скарб, який був заритий у полі? Людина віднайшла цей скарб і купує поле, продаючи усе.
 Поле це наше життя: чорнозем або глина буденності, але в цьому полі десь заритий скарб – покликання, те заради чого Господь вас покликав на цей світ. Те, що без вашої участі не буде зроблене. Уявіть всю міру відповідальності і важливості. Здогадайтесь, скільки довелося перегорнути землі, щоб віднайти цей скарб. Тобто не варто очікувати на якісь легкі пошуки, але винагорода за труди – скарб Божого Царства, скарб вашого покликання.
 І це лише половина справи – знайти скарб, оскільки потім нам треба буде віддати все, щоби викупити це поле зі скарбом на ньому. І тут включається страх і небажання віддати все. Саме тому більшість із нас залишається без скарбу, без золотого блиску очей, просвітлених великою ціллю, великим прагненням. І хто в цьому винен, хто обкрадає нас? – Ми  самі.
 Друзі, шукаймо скарбів в архіві «Радіо Марія», слухаючи чергову передачу « Школа лідерства» з отцем Олегом Кондратюком.

Відгуки

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.