A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

Шлях до відкриття свого покликання
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:20

Святий дня

В ефірі

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Гіркі жалі

08:00

Дитяча катехиза

08:15

Ранок з сестрою Люциною

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Відкрите питання

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

Шлях до відкриття свого покликання

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-01
Автор:
на «Школі лідерства» з Олегом Кондратюком. Передача з архіву «Радіо Марія».Часто в релігійному середовищі ми сприймаємо покликання як вибір між священицькою дорогою і подружнім життям. Тобто в питанні покликання ми ставимо крапку, коли одружуємося або отримуємо священицькі свячення. Чи правильно ми робимо? І чи існує якесь інше покликання закрите від моїх очей, чого я не бачу? Спробуйте подумати, дорогі друзі, а що вас цікавить? Що б ви хотіли робити навіть безоплатно? Або що злить до нестями? – Пригляньтеся до вашої злості. 
 

Насправді в християнській культурі ми маємо свідомість, що злість є поганим почуттям, від якого треба негайно позбавлятися, і в якому маємо регулярно сповідатися. Але нерідко злість може показати те, що болить людині. Мене особисто дратує, наприклад, коли марнується церковна справа, коли в місці інтенсивного служіння, в місці, де з великою майстерністю і мужністю має вестися духовна війна і здобуватися великі перемоги Спасіння – марнуються ресурси, панує байдужість християн і небажання зрушити з місця, навіть якщо початковою точкою дислокації є смердюче болото. Вибачте за нестримні емоції розлиті на електронних рядках, але власне іде мова про таку злість, від якої ви закіпаєте.
 В цьому, тобто у вирішенні проблеми, від якої ви шаленієте від гніву, може знаходитися ваше покликання, віднайшовши і реалізовуючи котре ви будете щасливими. Покликання, за влучним виразом отця Олега Кондратюка, зарите у вашому житті. Пригадуєте притчу про поле і скарб, який був заритий у полі? Людина віднайшла цей скарб і купує поле, продаючи усе.
 Поле це наше життя: чорнозем або глина буденності, але в цьому полі десь заритий скарб – покликання, те заради чого Господь вас покликав на цей світ. Те, що без вашої участі не буде зроблене. Уявіть всю міру відповідальності і важливості. Здогадайтесь, скільки довелося перегорнути землі, щоб віднайти цей скарб. Тобто не варто очікувати на якісь легкі пошуки, але винагорода за труди – скарб Божого Царства, скарб вашого покликання.
 І це лише половина справи – знайти скарб, оскільки потім нам треба буде віддати все, щоби викупити це поле зі скарбом на ньому. І тут включається страх і небажання віддати все. Саме тому більшість із нас залишається без скарбу, без золотого блиску очей, просвітлених великою ціллю, великим прагненням. І хто в цьому винен, хто обкрадає нас? – Ми  самі.
 Друзі, шукаймо скарбів в архіві «Радіо Марія», слухаючи чергову передачу « Школа лідерства» з отцем Олегом Кондратюком.

Відгуки

Про страхи і "страшилки" української освіти. Чим гендерна ідеологія загрожує школі?

Про страхи і "страшилки" української освіти. Чим гендерна ідеологія загрожує школі?

В новій передачі "Musa sapientum або просто банан", створеній у співпраці ХСП та Родини, говорили про освіту. Інфопривід нам дало скандальне інтерв'ю пані Ганни Новосад, в якому вона озвучила намір розбудовувати гендерно нейтральну освіту та наголосила на ролі антидискримінаційних комітетів, як інструментів протидії освітнім курсам на зразок "Основи сім'ї" (прохристиянським, просімейним курсам).
Гості-освітяни Олеся Горгота, Марія Меньшова та Адріан Буковинський висловили сумнів щодо політичної самостійності пані міністерки та поділилися своїм баченням небезпек, які стоять перед шкільною освітою України.
Родина та Християнська Служба Порятунку
ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)
Марійна катехиза

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам
Читання 14 травня

Читання 14 травня

Господь не залишає і тут нас сам на сам з нашими стражданнями, які нас спіткають на шляху до Неба, Він посилає Духа Святого, який дасть нам силу. Яку ж таку силу (du/namiv) дасть нам на цьому шляху Дух Святий? Сила (du/namiv)- сила, міць, фортеця, могутність, здатність, можливість, диво, чудотворіння. То невже маюче такі засоби, ми не можемо змиритись й інколи навчитись просто потерпіти?
Читання 13 травня

Читання 13 травня

Афіняни – це парадокс у очах Павла. Напевно, Павло, пройшовшись по Афінах, побачив, що там люди винятково побожні (deisidaimone/sterov-ретельно виконуючі релігійні приписи) та що всі люди тільки тим і займалися, що любили слухати про щось нове або дискутувати, напевно, вже думав, що вони вже спіймались в сіті Христа, залишилося тільки витягнути їх на сушу, не вистачає тільки почати їм проповідувати Слово Боже і Афіни стануть християнською столицею. Однак так не сталось. Павло пережив поразку, якої давно не знав.