Слухати Радіо

06:50

Ранкова молитва

В ефірі

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

«Що писали про смерть і воскресіння Ісуса Христа видатні отці Церкви?» - Розповідає викладач УКУ

Створено: 2020-05-03 00:00:00
Програма: Катехиза
Отець Олег Кіндій, священник УГКЦ, продовжив цикл катехиз про апостольських отців Церкви. У програмі отець розглядав як видатні автори минулого коментували Біблію, а саме смерть і воскресіння Ісуса Христа.
У ранньому християнстві, багато хто брався за тлумачення Святого Письма. Отцями Церкви ми називаємо тих, хто увійшов до історії Церкви, як найавторитетніші автори. Звичайно були особи, які помилялися у тлумаченні Біблії, входили у крайнощі. Існує дві групи таких християн: гностики та еріоніти.
 Гностики - це християни, які належали переважно до грецьких кіл та схиляються до філософії. Вони у своїх роздумах доходили до висновку, що Бог не змінний, всесильний. А якщо Він не змінний та всесильний, то коли Він сходив на землю - чи Бог повноцінно воплотився? Тобто вони бачили в Ісусі лише Божественне. Інша група - еріоніти належала до юдеїв, які навернулися до християнства. Вони Ісуса Христа сприймали лише як пророка, як звичайну людину і не вірили, що Він повноцінний Бог, що Ісус воскрес.
Шукай мир і прямуй до нього: шлях до святості у світі неспокою

Шукай мир і прямуй до нього: шлях до святості у світі неспокою

“Християнське життя — це постійна боротьба, але її головною метою є не лише перемога над недоліками, а збереження миру в серці за будь-яких обставин”, - говорить брат-капуцин Віктор Дешук. Катехизою про мир в серці розпочинаємо цикл духовних наук на тему “Шукай мир і прямуй до нього”.
2026-06-18 00:00:00
«Молитва як подих душі: шлях людини до живого спілкування з Богом»

«Молитва як подих душі: шлях людини до живого спілкування з Богом»

У ранковій катехезі отець Андрій Немченко розмірковував про сутність молитви та її значення в житті християнина. Священник пояснив, чому молитва є Божим даром, як вона допомагає переживати труднощі, дякувати за отримані благодаті та підтримувати живий зв’язок із Господом.
2026-06-18 00:00:00
«Внутрішній Месія»: о. Віталій Козак про спокусу контролювати людей і майбутнє

«Внутрішній Месія»: о. Віталій Козак про спокусу контролювати людей і майбутнє

«У кожному з нас живе маленький Месія, який прагне контролювати людей, події та майбутнє». У п’ятнадцятій катехезі циклу «Людина між Богом та безоднею» о. Віталій Козак розмірковує над темою «Внутрішній Месія» крізь призму роману Френка Герберта «Дюна».
2026-06-17 00:00:00
Серце Бога і серце людини

Серце Бога і серце людини

У черговій програмі “Катехиза” брат-капуцин Олександр Могильний розглядає глибокий зв'язок між Серцем Бога та серцем людини.
2026-06-17 00:00:00
Серце Ісуса — джерело любові, яка рятує у часи війни та випробувань

Серце Ісуса — джерело любові, яка рятує у часи війни та випробувань

У межах катехези на Радіо Марія отець Марек Рудзь ділиться особистим священницьким досвідом та роздумами про Найсвятіше Серце Ісуса. Чому любов є важливішою за суворе виконання правил, як біблійна справедливість пов’язана з милосердям та де шукати сили українським захисникам — слухайте у катехезі.
2026-06-17 00:00:00