Слухати Радіо

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

"Щоб стати ченцем потрібно відчути поклик," - отець Йосафат Хаймик

Про святого Пахомія Великого та його роль в історії чернетва говоримо в сьогоднішній катехизі. Гість програми-отець Йосафат Хаймик (монастир Св. Василія Великого).
"Вибір пустельничого (анахоретичного) способу життя був свого роду протестом суспільству, яке хоч і було християнським, але часто не дотримувалось заповідей Христа", - розповів у катехизі отець Йосафат Хаймик.

-Христос каже що: "Багато покликаних, але мало вибраних". Щоб стати досконалим християнином потрібно мати покликання. Також завжди потрібно шукати розпізнання цього поклику. Це певний процес, який відбувається протягом семи років. За цей час людина дозріває зсередини та дізнається чи це їй піходить. Також і чернеча родина уважно спостерігає за людиною.

-Чернецтво хоче виконати слово в слово поклик Ісуса Христа: "Якщо хочеш бути досконалим, піди, продай добро своє та й убогим роздай, і матимеш скарб на небі."
Страх, який краде свободу: чому людина сама будує собі в’язницю

Страх, який краде свободу: чому людина сама будує собі в’язницю

У 21-й катехезі циклу «Людина на межі між Богом і безоднею» о. Віталій Козак роздумує над тим, як страх стає одним із найдієвіших інструментів поневолення людини. Спираючись на біблійну історію гріхопадіння, а також романи «Оповідь служниці» Маргарет Етвуд і «1984» Джорджа Орвелла, священик показує, чому люди нерідко добровільно відмовляються від свободи ще до того, як хтось почне їм погрожувати.
2026-07-29 00:00:00
Покликання до священства: історія військового капелана ПЦУ Димитрія Присяжного

Покликання до священства: історія військового капелана ПЦУ Димитрія Присяжного

Що формує справжнє покликання до священства? Чи може любов до мистецтва допомагати в духовному служінні? Про це йшлося у новому випуску програми «Люди справи», де ведучий Олександр Скрипченко поспілкувався з капітаном капеланської служби Повітряного командування «Центр» Православної Церкви України, отцем Дмитрієм Присяжним.
2026-07-29 00:00:00
Католицька Норвегія: духовні мости між Осло та Києвом у розповіді отця Марика Рудзя

Католицька Норвегія: духовні мости між Осло та Києвом у розповіді отця Марика Рудзя

Чи знали ви, що покровитель Норвегії святий Олаф шукав захисту в Ярослава Мудрого, а сучасні норвежці стають «гарячими» католиками? Отець Марек Рудзь ділиться враженнями від свого служіння в Осло, розповідає про багатонаціональну парафію святого Гальварда, де знаходять прихисток українці, та розкриває маловідомі сторінки християнської історії Скандинавії.
2026-07-29 00:00:00
Бути вірним Богові та Україні. Чому пластовий досвід — фундамент сильної України? | Ярослав Булишин

Бути вірним Богові та Україні. Чому пластовий досвід — фундамент сильної України? | Ярослав Булишин

Що таке Пласт — молодіжна організація, скаутський рух чи унікальний український феномен, який уже понад століття виховує відповідальних громадян і майбутніх лідерів? У новому випуску програми «Люди справи» ведучий Олександр Скрипченко розмовляє із заступником голови Пласту в Україні Ярославом Булишиним.
2026-07-29 00:00:00
Духовне воскресіння - підготовка до тілесного

Духовне воскресіння - підготовка до тілесного

Коли прийде воскресіння тіла? Хто воскресне з Христом? Отець Міхал Бранкевич, духовний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater» у циклі катехиз про воскресіння говорить про способи досвідчення воскресіння духа вже тут і тепер, на землі, готуючись до свідомого бажання зустрічі з Ісусом воскреслим та остаточного воскресіння тіла з мертвих. Про християнську смерть священник зауважує: " Смерть - момент з'єднання з Ісусом. Досвідчуючи любов, не будеш боятися. Для всіх, хто вірить в Господа, життя змінюється, не закінчується. Коли завершується перебування на землі, вони мають вже життя вічне у Небі".
2026-07-28 00:00:00