Християнське подружжя акторів Молодого театру побувало в ефірі Радіо Марія. В ході програми ми почули, як Бог врятував їх від трагічних наслідків автокатастрофи, допоміг свого часу зустріти один одного, а сьогодні підказує, як показати глядачу християнські цінності навіть у контрверсійних виставах...
"Чоловікам, мовляв, легше після батьківства, - продовжує Іванна.- Вони можуть грати далі. "А ось якщо дівчина стає мамою - ми загубили актрису"- говорив наш вчитель, театральний педагог, народний артист України Богдан Козак.
Наш художній керівник (Андрій Білоус опікується Молодим театром. - Авт.) нам дуже допомагав після народження Еми, - говорить Стас. - Коли дитина тільки народилася, грав більше я, ніж дружина, а потім поміняв нас місцями. Він дав нам можливість ростити дочку. Ми залюбки беремо її до театру, коли граємо разом вистави. Вона в театрі з 3-х місяців.
Ми вчилися разом в Львівському Національному університеті ім. Івана Франка за спеціальністю «Театральне мистецтво». Подобалися один одному. Багато спілкувалися, - розповідає далі Стас. - Іванна була віруючою, а я захоплювався Кастанедою. Існує навіть такий жарт - "не так страшний Кастанеда, як його поціновувачі". - Так ось, мене дуже дратувало, що Іванна була віруючою, то була справжня ВІЙНА! Але це мене і захоплювало. Що то за основа, - гадав я, - з якої її неможливо збити? Я хотів довести їй, що все у що вона вірить - нісенітниця! Я приводив своїх друзів, теж любителів Мегре і Кастанеди, то були духовні битви.
А мене це порушувало, - продовжує Іванна. - Пригадую, їхала в метро і ледь не плачучи просила Бога: "Забери від мене Стаса! Він мені подобається, але так це продовжуватися не може". Врешті, якось настав такий момент, коли Стас сказав: "Усе, я просто не буду з тобою більше про це говорити...поки я САМ не прочитаю Біблію". Я зраділа! Тільки зауважила, - почни з Євангеліє від Йоана! - Ок! - Відповів Стас! - І не дочитавши пару глав, покаявся..."
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.