Коли Ісус народився у Вифлеємі Юдейськім, за днів Ірода царя, мудреці прийшли в Єрусалим зо Сходу і спитали: “Де цар юдейський, що оце народився? Бо ми бачили його зорю на сході й прийшли йому поклонитись.”
Почувши це цар Ірод, стривожився, і ввесь Єрусалим з ним.
Зібравши всіх первосвящеників та книжників народних, він випитав у них, де Христос має народитися.
Вони йому сказали: “У Вифлеемі Юдейськім, бо так написано пророком:
І ти, Вифлеєме, земле Юди, нічим не менша між містами Юди, бо з тебе вийде вождь, що буде пасти мій народ, Ізраїля.”
Тоді Ірод, покликавши тайкома мудреців, випитав у них пильно про час, коли зоря з'явилась, і відіслав їх у Вифлеем, кажучи: “Ідіть та розпитайтесь пильно про дитя, і коли знайдете, сповістіть мені, щоб я теж пішов йому вклонитись.”
Вислухали вони царя і пустилися в дорогу. І ось зоря, що її бачили на сході, йшла перед ними, аж поки не підійшла й не стала зверху, де було дитятко. Побачивши зорю, зраділи радістю вельми великою.
Увійшли до хати й побачили дитятко з Марією, матір'ю його, і, впавши ниць, поклонились йому; потім відкрили свої скарби й піднесли йому дари: золото, ладан і миро.
І попереджені вві сні до Ірода не завертати, пустились іншою дорогою у край свій.
Відгуки
Вшанування Почаївської ікони Божої Матері почалося з XVI століття і має своє особливе значення - у програмі говоримо з митрополитом Тернопільським та Кременецьким Нестором Писиком, ПЦУ
Для християнина недостатньо бути добрим, милосердним, смиренним, покірним, терплячим... ВІн має любити своїх братів, сестер. Саме Ісус навчив нас любити. Така любов спонукає нас помирати за інших, - розмову веде редактор Тернопільської регіональної студії Наталя Галущак
У житті завжди важлива є зустріч, але як вона відбудеться залежить від нас та наскільки ми вірні тим обітницям, які складаємо перед Творцем? Про вірність Богові у програмі говорить вікарій парафії Божого Милосердя у Тернополі отець Назарій Зузак, РКЦ
Про важливість набожності до Крові Ісуса Христа говоримо з вікарієм парафії Божого Милосердя у Тернополі отцем Назарієм Зузаком, РКЦ
Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.