Слухати Радіо

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

"Сучасним знаком часу для України є байдужі люди", - о.Вальдемар Павелець

Продовжуючи коментувати Апостольське післясинодальне повчання Папи Франциска "Christus vivit" отець Вальдемар Павелець звертає увагу слухачів на знаки часу.
"Якщо для багатьох молодих осіб Бог, релігія та Церква здаються порожніми словами, вони будуть чутливими до постаті Ісуса Христа, якщо Його ефективно і захопливо представити". Для цього необхідно, щоб Церква занадто не зосереджувалася на собі, а передусім відображала Ісуса Христа. Це передбачає, що вона смиренно визнає: деякі конкретні речі необхідно змінити, а для цього треба також ознайомитися з точкою зору й навіть критикою молоді.
«Коли архієпископ побачив цей храм, до стадіону вже не поїхали»: отець Орест Фредина про історичну зустріч Івана Павла ІІ з молоддю на Сихові

«Коли архієпископ побачив цей храм, до стадіону вже не поїхали»: отець Орест Фредина про історичну зустріч Івана Павла ІІ з молоддю на Сихові

Настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці у Львові отець Орест Фредина розповів, як 25 років тому майже випадково саме Сихівський храм став місцем зустрічі святого Івана Павла ІІ з українською молоддю. У програмі йшлося про підготовку до візиту Папи, його послання молодим людям, вплив паломництва на розвиток УГКЦ та святкування 25-ї річниці цієї історичної події.
2026-06-19 00:00:00
Шукай мир і прямуй до нього: шлях до святості у світі неспокою

Шукай мир і прямуй до нього: шлях до святості у світі неспокою

“Християнське життя — це постійна боротьба, але її головною метою є не лише перемога над недоліками, а збереження миру в серці за будь-яких обставин”, - говорить брат-капуцин Віктор Дешук. Катехизою про мир в серці розпочинаємо цикл духовних наук на тему “Шукай мир і прямуй до нього”.
2026-06-18 00:00:00
«Молитва як подих душі: шлях людини до живого спілкування з Богом»

«Молитва як подих душі: шлях людини до живого спілкування з Богом»

У ранковій катехезі отець Андрій Немченко розмірковував про сутність молитви та її значення в житті християнина. Священник пояснив, чому молитва є Божим даром, як вона допомагає переживати труднощі, дякувати за отримані благодаті та підтримувати живий зв’язок із Господом.
2026-06-18 00:00:00
Храм — це не просто будівля: чому святині є особливим місцем Божої присутності?

Храм — це не просто будівля: чому святині є особливим місцем Божої присутності?

У програмі «У Ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко розповів про біблійні витоки вшанування святих місць — від жертовника Авраама і скинії Заповіту до Єрусалимського храму та сучасних християнських святинь. Розмова також торкнулася значення освячення храмів і болючої теми пошкодження Великої Успенської церкви Києво-Печерської лаври внаслідок російської атаки.
2026-06-18 00:00:00
«Внутрішній Месія»: о. Віталій Козак про спокусу контролювати людей і майбутнє

«Внутрішній Месія»: о. Віталій Козак про спокусу контролювати людей і майбутнє

«У кожному з нас живе маленький Месія, який прагне контролювати людей, події та майбутнє». У п’ятнадцятій катехезі циклу «Людина між Богом та безоднею» о. Віталій Козак розмірковує над темою «Внутрішній Месія» крізь призму роману Френка Герберта «Дюна».
2026-06-17 00:00:00