Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

Свідчення дає надію, що війна закінчиться, - отець Міхал Бранкевич

Поділитись з друзями
Чому так важливо свідчити про Божі діла в нашому житті розповідає отець Міхал Бранкевич. "Свідчення допомагає нам усвідомити, що ми не самотні, а є Той, хто переживає про мене та турбується через інших людей. Свідченням ми показуємо любов Бога в нашому житті на конкретних прикладах".
Свідчити про Божі діла важливо бо Ісус Христос заповідав це робити - це перще доручення нашого Господа. Друга важлива частина - це рознесення Благої звістки, яка дає сили. Коли мені свідчать про Божу турботу та любов то мені легше прийняти цей факт та повірити в Бога. Свідомість турботи Бога проявляється саме у свідченнях.

Яскравим прикладом Божих справ є святі, життя яких нам важливо досліджувати. Ми маємо безліч прикладів відданого служіння Богу в надзвичайних умовах, концентраційних таборах. Ці Божі служителі несли свідчення про Бога ув'язненим розуміючи, що також загинуть. І в результаті, вони своєю звитягою стали свідченням для нас.

Свідчення нам допомагає отримати надію, що цей жахливий час закінчиться. Війна - це джерело страждання і якщо ми переживаємо цей період без надії то це вельми тяжко. А завдяки свідченню ми усвідомлюємо, що є майбутнє і Бог про нас попіклується. 

Свідчення допомагає нам усвідомити, що ми не самотні, а є Той, хто переживає про мене та турбується через інших людей. Свідченням ми показуємо любов Бога в нашому житті на конкретних прикладах.

Свідчення - це ділення власним досвідом Божих справ. Це бажання, яке йде від власного серця. 

Одне із головних свідчень нашого життя - це прощення та любов Божа до мене, яку ніщо не зможе знищити. 

Сьогодні диявол та окупант-агресор намагається посіяти страх та розпач в серцях людей, сіє безнадію. 

Ми можемо свідчити згадуючи Божі діла в своєму житті в будь яких умовах. Слово Боже постійно закликає нас пам'ятати про Його діла. І сьогодні, коли відчувається  безнадія саме свідчення допомагає впасти у відчай. 

Свідчення розпочинається з вдячності - це акт довіри. Вдячність виражена в бажанні ділитися з іншими рятує та дозволяє бачити Бога в позитивному світлі. 

Відгуки

Навіщо Богу "тихі" люди?

Навіщо Богу "тихі" люди?

"Блаженні тихі, бо вони успадкують землю" Мт. 5:4
З сестрою Василією Гальцовою продовжуємо розглядати блаженства виголошені Ісусом Христом у Нагірній проповіді.
Хто не увійде в Царство Небесне? Скільки б років тобі не було пам'ятай, твоє життя залежне, - отець Міхал Бранкевич

Хто не увійде в Царство Небесне? Скільки б років тобі не було пам'ятай, твоє життя залежне, - отець Міхал Бранкевич

Тієї години Ісус звеселився у Святому Духові і сказав: «Славлю Тебе, Отче, Господи неба й землі, бо втаїв Ти це від мудрих та розумних і відкрив те немовлятам". Луки 10:21
Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

Не маєте майбутнього, якщо не вирішите вибрати Бога. Про послання Богородиці до Українців

25 листопада в Меджугор'є відбулося об'явлення Діви Марії. Традиційно, після цього, на італійському Радіо Марія в ефір виходять програми присвячені цій події. Падре Лівіо, директор радіо Марія, разом з візіонеркою Марією Павлович-Лунетті коментують це послання. Перекладом на українську мову цих роздумів займається українка, пані Оксана Дмитерко з якою ми спілкуємося в денній катехизі.
В Україні діти отримують безпечне навчання в католицьких школах

В Україні діти отримують безпечне навчання в католицьких школах

18-20 листопада у Львові (в Брюховичах) відбулася зустріч керівників і відповідальних за католицькі навчальні заклади, організована Комісією Душпастирства молоді. Сестра Наталія Вакулішина обговорила результати зустрічі з директоркою приватного салезіянського ліцею "Всесвіт", м. Житомир Марією Левченко та ученицею 11 класу, головою учнівського самоврядування Лізою Поліщук.
Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Язичник, який став християнином. Про життя та вчення Климента Олександрійського розповідає отець Олег Кіндій - священник Церкви Володимира та Ольги (м. Львів), викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті.