Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:40

Дитяча катехиза

В ефірі

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Акафист

Світлана Сокирко про "Цінність сім'ї

Поділитись з друзями
У сім'ї має бути гармонія, взаєморозуміння про це детальніше ми дізнаємося в циклі програм Світлани Сокирко "Цінність сім'ї"
Дуже багато подружніх пар визначають свої проблеми як труднощі у спілкуванні. Ці труднощі можуть випливати з численних помилок, які з’являються в ході розмов.У цій розмові я представлю не тільки три помилки в подружній комунікації, але й розкажу про суттєву помилку, якої часто припускаються пари.
Помилка № 1 Ви надаєте значень, яких немає«Ну, певно, кожен вважає, що в хорошому подружжі чоловік повинен дарувати жінці квіти!»Ні, не кожен. Людина складається (не тільки) з переконань, усталених схем, у яких функціонує. Вона навчилася сприймати світ певним чином і їй здається, ніби всі інші функціонують так само, а принаймні — повинні.Якщо ви розмовляєте з подругом — не припускайте, ніби знаєте, що означає, коли він каже, що ви його не слухаєте. Що означає, що «ви його не слухаєте? Він не відчуває, що його розуміють? Ви сидите, уткнувшись у смартфон? Якщо ви не розпитаєте — ніколи не дізнаєтеся, і повірте мені: ваш подружній стан тут не грає ролі. Не вважайте, що як ви прожили разом уже 10 років, то нічого нового не можете одне одному сказати.
Помилка № 2 Спокійно не означає переконливоДекому видається, що як тільки вони зможуть сказати те, що думають, спокійно і врівноважено, то успіх гарантований. Друга сторона напевно це зрозуміє і «краще почує», оскільки у розмові не буде бурхливих емоцій. Що ж, це досить наївне мислення. Ваш співрозмовник може просто не погоджуватися зі змістом того, що ви кажете. Важливо, що ви на нього не кричите; але це не означає, що коли ви говорите спокійно, то друга людина мусить із вами погодитися і зробити так, як вважаєте ви. Це так не діє.
Помилка № 3 Ви більше ставите до відома, ніж запитуєтеВаші розмови — це монологи. Ви виголошуєте свій, ваш співрозмовник — свій. Жодних дотичних. Жодних сполучних ланок. Знаєте, чому? Бо в вас немає зацікавленості цією другою людиною та її точкою зору. У вас у голові одна мета: переконати другого у своїх раціях. Єднальними ланками є запитання, які виражають зацікавленість і при нагоді допомагають уникнути помилки №1
Якщо й вас є проблеми зі спілкуванням у зв’язку, то замисліться, чи не йдеться тут про щось більше. Продумайте, як інакше ви можете це назвати, і зосередьтеся на розв’язанні справжньої проблеми. По змозі уникайте цих трьох названих помилок у комунікації, коли будете викладати другій людині свої думки.

Відгуки

"Я люблю свій народ, тому за нього молюсь, для нього проповідую та співаю", - отець Роман Назаркевич

"Я люблю свій народ, тому за нього молюсь, для нього проповідую та співаю", - отець Роман Назаркевич

У програмі "Тернопіль на пульсі" тріо "Новий час". Священики Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ розповідають про творчий шлях та пісні музичного колективу.
"Продовжуйте молитися на вервиці, щоб завершилася війна", - сестра Ольга Беш про об'явлення Богородиці

"Продовжуйте молитися на вервиці, щоб завершилася війна", - сестра Ольга Беш про об'явлення Богородиці

Сестра Ольга Беш зі згромадження сестер Фатімської Божої Матері ознайомлює слухачів з двома останніми об'явленнями, які Пресвята Богородиця передала діткам.
Дисципліна духовного життя. Рекомендації отця Назарія Зузака

Дисципліна духовного життя. Рекомендації отця Назарія Зузака

Про аспекти духовного життя розповідає отець Назарій Зузак, вікарій парафії Божого Милосердя, місто Тернопіль.
"Ісус навчав притчами, як той, що має владу", - отець Олексій Філюк

"Ісус навчав притчами, як той, що має владу", - отець Олексій Філюк

Ми продовжуємо цикл програм "Притчі Ісуса" з священиком ПЦУ Олексієм Філюком, зокрема катехит ознайомлює нас про одну із притч "Дім на скелі" 
Третє та четверте об'явлення в Фатімі. До чого закликала Богородиця?

Третє та четверте об'явлення в Фатімі. До чого закликала Богородиця?

Про що говорила дітям Пресвята Богородиця під час третього та четвертого об'явлення в Фатімі? На запитання відповідає сестра Ольга Беш зі згромадження сестер Матері Божої Фатімської.