Слухати Радіо

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

"Священник вінчає гомосексуалістів, а єпископ мовчить!" - отець Міхал Бранкевич про Німеччину та Синод

9 жовтня у Ватикані розпочався синодальний шлях, що триватиме до 2023 року і має за мету залучити і вислухати резерви у різноманітних напрямках служіння Церкви.
Одна з найбільших проблем у РКЦ є настрої німецького єпископату у Німеччині. Ліві погляди ієрархів насторожують, а часом і шокують своїми заявами стосовно ЛГБТ-ідеології. 
Інколи здається, єпископи вже готові піти на революційний крок і почати вінчати одностатеві шлюби! Більше того,  деякі священники ВЖЕ уділяють Таїнство шлюбу гомо/лезбі парам за повного потурання місцевого єпископа!
"В Німеччині є один такий священник, що вінчає гомосексуалістів! Єпископ мовчить. Це наслідок синодальності церкви у якій кожен окремий єпископ на дієцезії - Папа.

Свого часу очільник німецького єпископату, кардинал Маркс подавав у відставку, але Папа її не прийняв. З одного боку, цей ієрарх має ліві погляди, що є небезпечно, але з іншого боку, він ще шукає єдності з Престолом на відміну від інших ієрархів німецького єпископату, які вже давно готові піти у рафінований протестантизм!" - підсумував отець Міхал Бранкевич.


Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Програма "У Ваших намірах" з монахом-францисканцем Андрієм Немченком.
Цього разу священник розмірковує над темою відпочинку. Упродовж програми автор ділиться кількома практичними порадами, як відпочивати в дусі християнської поведінки.
На його думку, відпочинок легко може перерости у пусте марнування часу. Як не стати жертвою власної ліні, замаскованої під «відпочинок», — слухайте у тридцятихвилинній розмові.
2025-06-26 00:00:00
Місіонерство - це не волонтерство

Місіонерство - це не волонтерство

У програмі "У ваших намірах" про можливість стати місіонером на Місійній Школі, що знаходиться у м.Красилів Хмельницької обл. розповідає і запрошує до формації відповідальний за практичний супровід Школи Петро.
2025-06-25 00:00:00
25 років Молодіжному Центру Дон Боско в Одесі

25 років Молодіжному Центру Дон Боско в Одесі

«25 років Молодіжному центру Дон Боско в Одесі. Історія та сьогодення» - розповідає салезіянка, співпрацівниця та вихователька ораторію Олена Пономаренко. Програма Комісії душпастирства молоді «Виховання - справа серця».

2025-06-24 00:00:00
Віра в реальну присутність Бога в Євхаристії

Віра в реальну присутність Бога в Євхаристії

У програмі "У ваших намірах" брат-францисканець о. Андрій Немченко, говорячи про урочистість Тіла і Крові Христових, яку ми матимемо цієї неділі, наголошує на тому, що "Євхаристія - це не просто дім Божий, це жива присутність Господа".
2025-06-19 00:00:00
Як слова Кузьми Скрябіна "я хотів інакшим бути завжди" спонукали вступити в монастир?

Як слова Кузьми Скрябіна "я хотів інакшим бути завжди" спонукали вступити в монастир?

У програмі "У ваших намірах" продовжуємо цикл зустрічей з людьми, які присвятили своє життя Богу. Цього разу історією свого покликання ділиться сестра Уршуля Бистрицька зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії.
2025-06-18 00:00:00