Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:30

Годинки

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Духовні читання

14:20

Обережно, магія!

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Дайджест від Credo

16:45

Дитяча молитва

17:00

Концерт привітань та гарного настрою

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

Святий Отець Піо, молись за нас!

Поділитись з друзями
Створено: 2015-09-23

23 вересня Церква згадує великого Святого наших часів — Отця Піо з П’єтрельчини. Хочемо Йому довірити наше Радіо Марія, всіх наших слухачів та всю Україну.

Багато вірних моляться досить знаною молитвою Падре Піо — до Найсвятішого Серця Ісуса.

Пропонуємо вам молитися також молитвою Св. Отця Піо до Пресвятої Богородиці, Яку Він так почитав і всіх, хто до Нього звертався направляв до Її образу Матері Божої Ласкавої (Мадонна делле Граціа), вміщеного на стіні монастирського храму, з наказом дякувати Пресвятій Діві за отримані благодаті.

Благання до Пресвятої Богородиці Ласкавої (Сан-Джованні Ротондо)

1. О Небесно Хранителька всіх благодатей, Матір Бога і моя Матір Маріє, тому, що ти єси Первородною Дочкою Предвічного Отця і тримаєш в руці Його всемогутність, помилуй мою душу і даруй мені ласку, про яку Тебе ревно прошу… Радуйся, Маріє

2. О Милосердна Посереднице Божих благодатей, Найсвятіша Марія, Ти, що єси Матір’ю Вічного Воплоченого Слова, Котре увінчало Тебе своєю безмежною Мудрістю, споглянь на безмір мого болю і даруй мені ласку, якої так потребую… Радуйся, Маріє

3. О Найулюбленіша Посереднице Божих ласк, Непорочна Наречена вічного Духа Святого, Найсвятіша Маріє, Ти, котра від Нього отримала серце, яке зворушується людськими стражданнями і не може стриматися, щоб не принести їм втіхи, помилуй мою душу і даруй мені благодать, якої я очікую з повною довірою Твоїй безмежній доброті… Радуйся, Маріє

Так, так, о Матір моя, Хранителько всіх благодатей, Притулку бідних грішників, утіхо скорботних, надіє тих, хто без надії та могутня Допомого вірних, я покладаю в Тобі все моє довір’я і я впевнений, що мені від Ісуса отримаєш благодать, якої так прагну, якщо буде вона для добра моєї душі.

Під Твою милість …

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2021

Дякуємо Вам, дорогі слухачі, за підтримку Радіо Марія в червні. Ваші пожертви дозволили сплатити вартість витрат необхідних для утримання радіо.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2021

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в травні місяці, що присвячений Пресвятій Богородиці, останній тиждень, якого ми збирали пожертви для амбітного проєкту Всесвітньої Родини - відкриття Радіо Марія в Португалії.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2021

Дякуємо всім радіослухачам, що в цей складний період пандемії й карантину молитовно й фінансово підтримали Радіо Марія. Завдяки Вашій шляхетності й жертовності радіо Пресвятої Богородиці працює та розвивається.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в березні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в березні 2021

Дякуємо всім слухачам за щедрість серця — особливу підтримку Радіо Марія в березні — часі Великого Посту та Маріафону “Свідки надії”, присвяченого Пресвятій Богородиці та Св. Йосифу.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в лютому 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в лютому 2021

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в лютому, без Вашої молитви, розповсюдження інформації про радіо, фінансової підтримки ми б не змогли ефективно працювати