Слухати Радіо

Зараз в ефірі

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

В ефірі

Гіркі жалі

08:10

Житія святих

08:15

Ранок з сестрою Люциною

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:10

Святий дня

12:20

Концерт привітань та поздоровлень

13:00

Відкрите питання

14:00

Духовні читання

14:20

Не пісні розмови

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

Свято Внебовзяття на Поділлі

Поділитись з друзями
Створено: 2015-08-17
Поділля здавна славиться великими святинями Католицької Церкви, котрі являлися острівками Віри в часи комуністичних гонінь. Так сталося, що ревність вірних сприяла збереженню святиннь до наших часів. Одним із таких островів, є Мурафський костел Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, де з промоуційним візитом побували працівники Радіо Марія, с. Люцина, та Максим Приступа.
15 серпяня вся повнота Католицької Церкви, котра користується григоріанським календарем, святкувала урочистісь Внебовзяття Діви Марії. Цього дня, на запрошення настоятелів, двоє працівників Радіо Марія, промоутер, с. Люцина, та ведучий Максим Приступа, з місійним візитом відвідали кілька парафій, для того, щоб розповісти вірним про служіння на радіо.    Зрештою вдалося відвідати три парафії: Мурафа, Пеньківка, та Юхимівка. Скрізь люди з великою любязністю зустрічали наших "посланців", котрі мали змогу виступити під час служби.   Особлива подяка отцям настояелям, Павлу Каліновському, Павлу Снігуру, та Станіславу Коршуну, за відкритість, і співпрацю із Радіо Марія. Варто також зазначити, що рівень прослуховування Радіо Марія серед парафіян, досить високий, близко 90% постійних слухачів. З цього видно, що Богородиця творить свою справу під особистим керівництвом Ще раз скеровуємо подяку для всіх парафіян, котрі спричинилися у розповсюдженні Радіо Марія, і обіцяємо за Вас молитися, до наступних зустрічей!

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в лютому 2019

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за кошти надані в лютому, завдяки Вам ми змогли сплатити необхідні рахунки для функціонування радіо


"Одне з найбільших полегшень від Сповіді відчув, коли священик мені нічого не сказав!" - Отець Міхал Бранкевич

Священик говорив про засмучених, які будуть утішені. Вконтексті Нагірної проповіді Ісуса Христа (продовження циклу програм).

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2019

Дорогі радіослухачі, тільки завдяки Вашій підтримці Радіо Марія працює та розвивається. Певним викликом стало для нас загальне подорожчання вартості сигналу, адже за січень мусимо сплатити тільки правайдерам 181101,24 грн.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2018

Вітаємо всю Родину Радіо Марія, всіх радіослухачів зі святами Господнього Різдва та дякуємо за молитву і фінансову підтримку радіо

Папа: "Нехай Новонароджений Господь принесе полегшення любій Україні, яка прагне досягти тривалого миру"

В сьогоднішньому святковому посланні Urbi et Orbi Папа особливим чином згадав про Україну