Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:50

Ранкова молитва

В ефірі

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Духовні читання

14:20

Обережно, магія!

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Дайджест від Credo

16:45

Дитяча молитва

Тиждень життя Церкви через призму матеріалів Credo

Поділитись з друзями

Наші друзі з Credo, щоп’ятниці в прямих ефірах виходять з дайджестом матеріалів часопису. В минулу п’ятницю журналістка Віта Якубовська розповіла про життя Церкви в Україні та світі за матеріалами суспільно – релігійного видання Credo.

Деякі лінки на матеріали і теми ефіру:

Львів: римо-католики і влада шукають компроміс - http://www.credo-ua.org/2016/10/166378

Перші кроки на шляху до порозуміння між владою та парафією св. Антонія у Львові. Конфлікт, який триває 25 років нарешті перетворюється на діалог. Перші компромісні рішення дають надію на подальші успіхи громади у справі повернення парафіяльного будинку, де зараз розташована музична школа. 

25 років відродження семінарії Камянець-Подільської дієцезії, яка знаходиться в Городку на Хмельниччині. Проповідь нунція Архієпископа Клаудіо Ґуджеротті на святкуванні - http://www.credo-ua.org/2016/10/166331

Найважливіші тези:Священик повинен не лише товаришувати людям у складних умовах, але й допомагати їм активно змінювати життя на краще, наголосив Нунцій:

«На цій землі ми маємо війну, ми маємо розділення і розбрат, досі маємо бідність і нестабільність. І тому той, хто дивиться Господеві в очі, посідає важливе завдання: йти до Божого люду і розраджувати його. Але ця розрада не полягає в тому, щоби допомагати людям далі зносити бідність і недостаток. Розрада полягає в тому, щоби допомогти мешканцям цієї землі перетворюватися на протагоністів зміни життя: чоловіки і жінки, які стають протагоністами, які не чекають когось, а самі беруться за роботу, щоби міняти. Найбільша біда ідеології комунізму полягає в тому, щоби вчити людей бути пасивними. Все походило зверху, все залежало від якоїсь іншої людини. І якщо ти йшов проти тієї людини, ти втрачав усе: роботу, навчання для своїх дітей — все. А ми сьогодні продовжуємо чекати щось від когось зверху. Але згори мало що прийде, бо кожна рослина проростає від свого кореня. Жодна рослина не росте зі свого листя. І ця семінарія є власне тим місцем, в якому зростають люди, здібні виховувати протагонізм в інших.

Ще, Архиєпископ Ґуджеротті закликав не лякатися того, що римо-католиків в Україні мало, адже кількість не завжди дорівнює якості. Крім того, владика зазначив, що римо-католики – не іноземці. Кам’янець-Подільська дієцезія показує, що «ця земля народжує римо-католиків»:

«Дорогі мої брати! Якщо сьогодні ви не візьметеся за роботу і не почнете будувати цей дім, хто замість вас це зробить? Хто буде гуртувати для єдності і для добра народ? Ви скажете: “ми маленькі, бідні, невеликі, нас навіть називають іноземцями, і ніби ми прийшли з Місяця сюди…” Але так не є. І ця дієцезія особливо показує, що ця земля так само народжує римо-католиків такими, якими є ви. Нас небагато. Але що це значить?.. Коли кількість відповідала якості?..» 

Єпископ Леон: семінарія — найкраща інвестиція - http://www.credo-ua.org/2016/10/166320

Семінарія вже випустила понад 100 священиків. 

 Інтерв’ю з першим ректором семінарії - http://www.credo-ua.org/2016/10/166313

« Я переконаний відновлення семінарії це чудо! Взагалі чудес великих і малих «по дорозі» було дуже багато. Для мене чудом було те, що жоден зі священиків, до яких я звертався із проханням приїхати до нас із лекціями, не відмовився; знаходилися теж добродії, які нас підтримували фінансово. Отець Ришард Федерчик, наприклад, приїхав до Городка уже поважно хворим. Лікарі забороняли йому їхати в Україну; його лікарка згодом сказала: те, що він зараз ходить, справжнє чудо. Чудо також те, що семінарія у такому маленькому Городку — сьогодні найбільша в Україні. Також Городоцькій семінарії вдалося підготувати викладачів та вихователів, які сьогодні виховують нове покоління священиків». 

Аргентина: демонстрація за права жінок напала на катедру –  http://www.credo-ua.org/2016/10/166299

День захисника України –  http://www.credo-ua.org/2016/10/130721

Музична Пауза –  http://www.credo-ua.org/2016/10/166281

Бонус: 10 способів зміцнити мужність чоловіка – http://www.credo-ua.org/2016/10/166115

Відгуки

Хресна дорога святого Йоана Павла ІІ

Хресна дорога святого Йоана Павла ІІ

Пропонуємо до вашої уваги молитву Хресної дороги Йоана Павла ІІ.
Читає - Тетяна Калініченко.
"Священики - це не політики!" - Отець Микола Мишовський

"Священики - це не політики!" - Отець Микола Мишовський

Як ставився до політики Ісус Христос і що говорить Церква про політику?
Чому у світі сьогодні так багато воєн, хвороб і страждань?

Чому у світі сьогодні так багато воєн, хвороб і страждань?

В ранковій катехезі говорили на тему миру та чому люди сьогодні так багато страждають. Автор говорить про походження воєн та хвороб
Чому так швидко сьогодні біжить час? Невже це містика?

Чому так швидко сьогодні біжить час? Невже це містика?

В ранковій катехезі говорили про те, куди дівається час, або вплив цифрової залежності на життя людини
"Грішність людини не є перешкодою для того, щоб проповідувати і говорити про святість", - отець Микола Мишовський

"Грішність людини не є перешкодою для того, щоб проповідувати і говорити про святість", - отець Микола Мишовський

В ранковій катехезі говорили про місію християнина, про те, навіщо таке явище потрібне. Автор дає поради, як вести себе, коли ти проповідуєш, а тобі докоряють про твою гріховність.