Слухати Радіо

Зараз в ефірі

22:00

Катехиза

В ефірі

У ваших намірах

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

Тиждень життя Церкви через призму матеріалів Credo

Поділитись з друзями

Наші друзі з Credo, щоп’ятниці в прямих ефірах виходять з дайджестом матеріалів часопису. В минулу п’ятницю журналістка Віта Якубовська розповіла про життя Церкви в Україні та світі за матеріалами суспільно – релігійного видання Credo.

Деякі лінки на матеріали і теми ефіру:

Львів: римо-католики і влада шукають компроміс - http://www.credo-ua.org/2016/10/166378

Перші кроки на шляху до порозуміння між владою та парафією св. Антонія у Львові. Конфлікт, який триває 25 років нарешті перетворюється на діалог. Перші компромісні рішення дають надію на подальші успіхи громади у справі повернення парафіяльного будинку, де зараз розташована музична школа. 

25 років відродження семінарії Камянець-Подільської дієцезії, яка знаходиться в Городку на Хмельниччині. Проповідь нунція Архієпископа Клаудіо Ґуджеротті на святкуванні - http://www.credo-ua.org/2016/10/166331

Найважливіші тези:Священик повинен не лише товаришувати людям у складних умовах, але й допомагати їм активно змінювати життя на краще, наголосив Нунцій:

«На цій землі ми маємо війну, ми маємо розділення і розбрат, досі маємо бідність і нестабільність. І тому той, хто дивиться Господеві в очі, посідає важливе завдання: йти до Божого люду і розраджувати його. Але ця розрада не полягає в тому, щоби допомагати людям далі зносити бідність і недостаток. Розрада полягає в тому, щоби допомогти мешканцям цієї землі перетворюватися на протагоністів зміни життя: чоловіки і жінки, які стають протагоністами, які не чекають когось, а самі беруться за роботу, щоби міняти. Найбільша біда ідеології комунізму полягає в тому, щоби вчити людей бути пасивними. Все походило зверху, все залежало від якоїсь іншої людини. І якщо ти йшов проти тієї людини, ти втрачав усе: роботу, навчання для своїх дітей — все. А ми сьогодні продовжуємо чекати щось від когось зверху. Але згори мало що прийде, бо кожна рослина проростає від свого кореня. Жодна рослина не росте зі свого листя. І ця семінарія є власне тим місцем, в якому зростають люди, здібні виховувати протагонізм в інших.

Ще, Архиєпископ Ґуджеротті закликав не лякатися того, що римо-католиків в Україні мало, адже кількість не завжди дорівнює якості. Крім того, владика зазначив, що римо-католики – не іноземці. Кам’янець-Подільська дієцезія показує, що «ця земля народжує римо-католиків»:

«Дорогі мої брати! Якщо сьогодні ви не візьметеся за роботу і не почнете будувати цей дім, хто замість вас це зробить? Хто буде гуртувати для єдності і для добра народ? Ви скажете: “ми маленькі, бідні, невеликі, нас навіть називають іноземцями, і ніби ми прийшли з Місяця сюди…” Але так не є. І ця дієцезія особливо показує, що ця земля так само народжує римо-католиків такими, якими є ви. Нас небагато. Але що це значить?.. Коли кількість відповідала якості?..» 

Єпископ Леон: семінарія — найкраща інвестиція - http://www.credo-ua.org/2016/10/166320

Семінарія вже випустила понад 100 священиків. 

 Інтерв’ю з першим ректором семінарії - http://www.credo-ua.org/2016/10/166313

« Я переконаний відновлення семінарії це чудо! Взагалі чудес великих і малих «по дорозі» було дуже багато. Для мене чудом було те, що жоден зі священиків, до яких я звертався із проханням приїхати до нас із лекціями, не відмовився; знаходилися теж добродії, які нас підтримували фінансово. Отець Ришард Федерчик, наприклад, приїхав до Городка уже поважно хворим. Лікарі забороняли йому їхати в Україну; його лікарка згодом сказала: те, що він зараз ходить, справжнє чудо. Чудо також те, що семінарія у такому маленькому Городку — сьогодні найбільша в Україні. Також Городоцькій семінарії вдалося підготувати викладачів та вихователів, які сьогодні виховують нове покоління священиків». 

Аргентина: демонстрація за права жінок напала на катедру –  http://www.credo-ua.org/2016/10/166299

День захисника України –  http://www.credo-ua.org/2016/10/130721

Музична Пауза –  http://www.credo-ua.org/2016/10/166281

Бонус: 10 способів зміцнити мужність чоловіка – http://www.credo-ua.org/2016/10/166115

Відгуки

"Священики - це не політики!" - Отець Микола Мишовський

Як ставився до політики Ісус Христос і що говорить Церква про політику?

Чому у світі сьогодні так багато воєн, хвороб і страждань?

В ранковій катехезі говорили на тему миру та чому люди сьогодні так багато страждають. Автор говорить про походження воєн та хвороб

Чому так швидко сьогодні біжить час? Невже це містика?

В ранковій катехезі говорили про те, куди дівається час, або вплив цифрової залежності на життя людини

"Грішність людини не є перешкодою для того, щоб проповідувати і говорити про святість", - отець Микола Мишовський

В ранковій катехезі говорили про місію християнина, про те, навіщо таке явище потрібне. Автор дає поради, як вести себе, коли ти проповідуєш, а тобі докоряють про твою гріховність.

"Марш за сім'ю - це не спосіб осудити, сказати ви погані, це шанс пояснити, що є добре, а що є гріхом", - отець Микола Мишовський

В Україні цими днями в різних містах проходять марші за збереження сім'ї, тож тема катехези: У чому полягає збереження життя? Саме це питання вимагає певних пояснень і наголошень