Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:00

Катехиза

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

Тиждень життя Церкви через призму матеріалів Credo

Поділитись з друзями

Наші друзі з Credo, щоп’ятниці в прямих ефірах виходять з дайджестом матеріалів часопису. В минулу п’ятницю журналістка Віта Якубовська розповіла про життя Церкви в Україні та світі за матеріалами суспільно – релігійного видання Credo.

Деякі лінки на матеріали і теми ефіру:

Львів: римо-католики і влада шукають компроміс - http://www.credo-ua.org/2016/10/166378

Перші кроки на шляху до порозуміння між владою та парафією св. Антонія у Львові. Конфлікт, який триває 25 років нарешті перетворюється на діалог. Перші компромісні рішення дають надію на подальші успіхи громади у справі повернення парафіяльного будинку, де зараз розташована музична школа. 

25 років відродження семінарії Камянець-Подільської дієцезії, яка знаходиться в Городку на Хмельниччині. Проповідь нунція Архієпископа Клаудіо Ґуджеротті на святкуванні - http://www.credo-ua.org/2016/10/166331

Найважливіші тези:Священик повинен не лише товаришувати людям у складних умовах, але й допомагати їм активно змінювати життя на краще, наголосив Нунцій:

«На цій землі ми маємо війну, ми маємо розділення і розбрат, досі маємо бідність і нестабільність. І тому той, хто дивиться Господеві в очі, посідає важливе завдання: йти до Божого люду і розраджувати його. Але ця розрада не полягає в тому, щоби допомагати людям далі зносити бідність і недостаток. Розрада полягає в тому, щоби допомогти мешканцям цієї землі перетворюватися на протагоністів зміни життя: чоловіки і жінки, які стають протагоністами, які не чекають когось, а самі беруться за роботу, щоби міняти. Найбільша біда ідеології комунізму полягає в тому, щоби вчити людей бути пасивними. Все походило зверху, все залежало від якоїсь іншої людини. І якщо ти йшов проти тієї людини, ти втрачав усе: роботу, навчання для своїх дітей — все. А ми сьогодні продовжуємо чекати щось від когось зверху. Але згори мало що прийде, бо кожна рослина проростає від свого кореня. Жодна рослина не росте зі свого листя. І ця семінарія є власне тим місцем, в якому зростають люди, здібні виховувати протагонізм в інших.

Ще, Архиєпископ Ґуджеротті закликав не лякатися того, що римо-католиків в Україні мало, адже кількість не завжди дорівнює якості. Крім того, владика зазначив, що римо-католики – не іноземці. Кам’янець-Подільська дієцезія показує, що «ця земля народжує римо-католиків»:

«Дорогі мої брати! Якщо сьогодні ви не візьметеся за роботу і не почнете будувати цей дім, хто замість вас це зробить? Хто буде гуртувати для єдності і для добра народ? Ви скажете: “ми маленькі, бідні, невеликі, нас навіть називають іноземцями, і ніби ми прийшли з Місяця сюди…” Але так не є. І ця дієцезія особливо показує, що ця земля так само народжує римо-католиків такими, якими є ви. Нас небагато. Але що це значить?.. Коли кількість відповідала якості?..» 

Єпископ Леон: семінарія — найкраща інвестиція - http://www.credo-ua.org/2016/10/166320

Семінарія вже випустила понад 100 священиків. 

 Інтерв’ю з першим ректором семінарії - http://www.credo-ua.org/2016/10/166313

« Я переконаний відновлення семінарії це чудо! Взагалі чудес великих і малих «по дорозі» було дуже багато. Для мене чудом було те, що жоден зі священиків, до яких я звертався із проханням приїхати до нас із лекціями, не відмовився; знаходилися теж добродії, які нас підтримували фінансово. Отець Ришард Федерчик, наприклад, приїхав до Городка уже поважно хворим. Лікарі забороняли йому їхати в Україну; його лікарка згодом сказала: те, що він зараз ходить, справжнє чудо. Чудо також те, що семінарія у такому маленькому Городку — сьогодні найбільша в Україні. Також Городоцькій семінарії вдалося підготувати викладачів та вихователів, які сьогодні виховують нове покоління священиків». 

Аргентина: демонстрація за права жінок напала на катедру –  http://www.credo-ua.org/2016/10/166299

День захисника України –  http://www.credo-ua.org/2016/10/130721

Музична Пауза –  http://www.credo-ua.org/2016/10/166281

Бонус: 10 способів зміцнити мужність чоловіка – http://www.credo-ua.org/2016/10/166115

Відгуки

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
Хресна Дорога: 366 стояння

Хресна Дорога: 366 стояння

Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна»
Читає: Тетяна Калініченко 
Музика:  Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов»)
Звукорежисер: Роман Люзан
Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Отець Валентин Матушевський коментує відомий євангельський епізод про Ісуса із Закхеєм (Євангеліє від Луки 19, 1-10).
Місія «Карітас Спес Україна» - півроку гуманітарної відповіді Церкви на повномасштабну війну

Місія «Карітас Спес Україна» - півроку гуманітарної відповіді Церкви на повномасштабну війну

Місія Цекви в гуманітарному служінні в умовах повномасштабного вторгнення. Про діяльність Карітас Спес Україна розповідає виконавчий директор місії, отець В'ячеслав Гриневич SAC . 
Хресна дорога святого Йоана Павла ІІ

Хресна дорога святого Йоана Павла ІІ

Пропонуємо до вашої уваги молитву Хресної дороги Йоана Павла ІІ.
Читає - Тетяна Калініченко.