Слухати Радіо

Зараз в ефірі

05:00

Архіпастир відповідає

В ефірі

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Міхалом Бранкевичем

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Захристія

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

Точка відліку. Хочеш миру - готуйся до війни

Поділитись з друзями
Створено: 2014-03-20
Передача:
Автор:
Сьогоднішньою точкою, а навіть трьома крапками є введення військ РФ в Крим, анексія півострова, перехід конфлікту на нову фазу суто воєнну – вбито українського військового в Криму. Ми не знаємо планів Путіна. Зараз багато різних точок зору висловлюється щодо перспектив: одні говорять, що цей конфлікт є геополітичним, де Україна, Крим є не гравцем, а об’єктом великої гри великих держав. Ця точка зору містить в собі думку: щоб ми не робили все одно не від нас залежить долі України і світу. Інші вправляються в критиці уряду, непрозорих призначень, недолугій політиці, імітації реформ, слабкій позиції в конфлікті з Росією. Наша передача є спроба вийти на конструктив, оминувши одвічне: «кто виноват» перейти до «что делать». Тему ми озвучуємо так: хочеш миру готуйся до війни.


При цьому, нам не ідеться про те, щоби створювати паніку. Ми сподіваємося, що війни не буде, але якщо раптом вона все ж таки прийде ми не кидалися в різні боки чи ціпеніли на місці, не знаючи, що робити. Нам ідеться, щоби приготуватися і знати заздалегідь, що мені треба робити, як себе вести і як допомогти іншим.
Про це сьогодні будемо говорити з паном Євгеном Заславським психотерапевтом, практиком, який в умовах війни лише на Майдані, допомагав людям. У нас також на лінії пан Георгій Учайкін, голова Асоціації власників зброї та пан Олександр Доброєр, директор інституту соціальних комунікацій.

Відгуки

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.