Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Резонанс

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Олегом Кіндієм

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Новини

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Відкриваючи таємниці християнства

20:40

Духовні читання

21:00

Відкрите питання

Том Круз мав усі шанси… стати священиком

Поділитись з друзями
Створено: 2016-09-14
Том Круз — мегапопулярний і всесвітньовідомий голлівудський актор (згадаймо хоча б фільми «Місія нездійсненна», «Кращий стрілець»), а також один із найяскравіших прихильників саєнтології

Однак його життя могло скластися геть інакше: Том міг боротися зі злом насправді, замість грати це у фільмах. У юності майбутній актор був практикуючим католиком, навчався у семінарії та мало не став священиком; проте його звідти вигнали.

Народився Томас Круз Мейпотер ІV у Нью‑Йорку в католицькій родині, однак батько був схильний до насильства. З огляду на роботу батька, коли Том навчався у початковій школі, родина Круз перебралася до Канади, проте вже за кілька років мати, залишивши чоловіка, повернулася з дітьми до США. У підлітковому віці Том зустрів отця Ріка Шнайдера; під його впливом хлопець вирішує вступити до семінарії св. Франциска отців-францисканців у Цинциннаті, штат Огайо.

«Том погодився одразу», — розповідав згодом отець. І хоча священик був переконаний, що Круза приваблював шанс здобути безкоштовну освіту, один із найкращих друзів Тома, Шейн Демплер, каже, що він тоді серйозно думав про священство. Томові ледве вдалося вступити до семінарії: він набрав саме 110 необхідних балів на вступних іспитах. Відмінником актор ніколи не був; щоправда, досяг неабияких успіхів у спорті та був учасником театрального гуртка.

Круз і Демплер навчалися недовго, адже, як стверджує останній, вони «почали порушувати правила»: наприклад, регулярно вислизали, щоб десь покурити. Якось хлопці вирішили поцупити трохи алкоголю із приватних кімнат францисканців. Демплер пробрався до кімнати і скинув трохи пляшок через вікно Крузу, який чекав назовні. Більшість пляшок розбилась, але декілька їм вдалося впіймати. Плітки долетіли до інших семінаристів, і невдовзі чимала громада зібралася в лісі, аби почастуватися міцними напоями. Опісля отці побачили кількох семінаристів напідпитку й ті зізналися, звідки взяли алкоголь. «Із семінарії написали нашим батькам, що ми їм подобаємось, однак буде краще, якщо ми припинимо навчання, — пояснює Демплер. — Тобто нас не вигнали, ми просто вирішили не повертатися».

Отож, Круз залишив семінарію, а разом із нею й плани на священство. Він вирішив спробувати свої сили в акторській кар’єрі. Уже через п’ять років, коли йому заледве виповнилося 20, Круз отримав свою «проривну» роль у фільмі «Кадети»(«Taps»). Пізніше він знявся у фільмах «Ризикований бізнес» («Risky business») і «Кращий стрілець» («Top Gun»), а також в інших не менш успішних стрічках.

На жаль, дорогою до слави Том Круз не зберіг своєї колись сильної віри: його перша дружина познайомила актора з саєнтологією, і він цілковито захопився цим вченням. Із початку 1990‑х років він бере активну участь у діяльності «Церкви» саєнтології, збирає величезні кошти та публічно виступає на її підтримку.

Багато людей, які колись були католиками, визнають, що не можуть повністю відкинути й забути свою віру. Хтозна — можливо, й Том Круз колись повернеться та віднайде своє місце у Церкві.

За матеріалами: СhurchРОР

Джерело: CREDO

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в останній місяць літа. Ми дуже потребували такої допомоги наших слухачів, бо можемо працювати й розвиватись тільки завдяки Вам!

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Дорогі наші друзі! Дякуємо Вам, що підтримали нас в липні — в місяць, коли пожертви на радіо “традиційно” зменшуються в силу літнього періоду, відпочинку, виїздів. Тим більш важливою є Ваша допомога, як парафій, спільнот, так і окремих слухачів.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Дякуємо всій Родині за утримання Радіо Марія в червні, коли ми святкували 10 річницю початку мовлення в Україні. Низький уклін Вам, дорогі друзі, що в ці складні часи залишаєтеся нашими слухачами, молитеся разом з нами, фінансово підтримуєте нас.Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія в травні, хто молився разом з нами, приймав духовне Причастя під час трансляцій Служб Божих. В цей складний час карантинних заходів саме наші слухачі, як єдина Родина, своєю молитвою, добрим словом та пожертвою забезпечили наше мовлення.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2020

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія! Дійсно відчуваємо, що всі наші слухачі — єдина родина, особливо зараз, в складний час карантину.