Дитяча катехиза
Голос народу, голос Божий
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Слово на кожен день
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Царице Неба
Пісня Перемоги
Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
В Родині Радіо Марія
Катехиза
«За нашу і вашу свободу», таким гаслом розпочався ефір «Рецептів життя». Неймовірна розповідь сестри Нійоле Садунайте, людини, котра все своє життя бореться за Правду. Шість років ув’язнення за шість сторінок описів звірств Совка проти Церкви (3 сторогого режиму і 3 висилки на Сибір), 3 арешти, знущання і катування НКВДистами і, водночас, незламність духу і сила в Бозі. Боротьба з тоталітаризмом у всіх проявах і свідчення істинної віри.
У 1956 поступила в підпільний жіночий монастир сестер Непоколеної Марії в Паневежисі. З 1972 - активна співробітниця «Хроніки Литовської католицької церкви». Заарештована органами НКВД у 1974, суд над сестрою Нійоле тривав 10 місяців. 17.06.1975 Верховним судом ЛітССР засуджена за статтею 68 ч.1 Кримінального Кодексу (антирадянська діяльність) до 3 років строгого режиму і 3 років заслання до Сибіру.
У 1980 Повернулася в Литву, і пори погрози та стеження, продовжила роботу над тиражуванням та розповсюдженням «Хроніки ЛКЦ».
З листопада 1982 змушена на 5 років піти в підпілля, була оголошена у всесоюзний розшук. Перебуваючи в підпіллі, продовжувала співпрацю з правозахисниками, доставляла до Москви «Хроніку ЛКЦ» та ін. нелегальні видання. В жовтні 1983 передала на Захід рукопис своїх спогадів (опубл. В 1985 в США). Авторка трьох книг спогадів.
З 1987 - активна учасниця громадського руху в Литві.
Нагороджена орденом «Хрест Погоні» II ст. 1998.
З 1982 року по 1987 я працювала над «Хроніками поточних подій католицької церкви» в підпіллі.
Активна учасниця руху за Незалежність Литви і громадського правового руху.
Відверта розмова з отцем Олександром Більським, парохом парафії Мучеників Макавейських УГКЦ у Бериславі Херсонської області, директором благодійної організації Карітас Берислав. Про ризиковане соціальне служіння під час окупації Берислава та після його звільнення, зруйноване місто і роль Церкви у відновленні життя людей на Півдні України після звільнення Херсонщини.