Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
Розарій
Катехиза
Школа лідерства
Духовні читання
Катехиза
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Біблійні читання
Молитва
Дитяча катехиза
Голос народу, голос Божий
Успішне проведення свята «Українська молодь Христові» в 1933 р. у Львові та по регіонах дало почин до створення товариства «Католицької Акції (згодом Асоціації) Української Молоді» (офіційно «Орли» – КАУМ) на парафіях Львівської архиєпархії в Тернопільському воєводстві. Свідченням цьому є ряд світлин і спогадів. Зокрема, зафіксована єпископська візитація владики Івана Бучка 7 червня 1933 року до с. Кам’янки (Скалатського повіту). На урочистостях було зроблено декілька фотознімків з єпископом. На одному з них він був зі священиками та молоддю в українському вбранні. На першій фотографії з владикою посередині розміщений напис, вишитий на полотні з літерами «К.А.У.М. в Кам’янках». На заснуванні цього товариства наполягав єп. І. Бучко (промоутер проведення свята «УМХ» та перший асистент КАУМ), який агітував, щоб КАУМ існувала в кожному селі, а її організацією мають зайнятися отці на своїх парафіях.
Можна говорити, що в останніх роках міжвоєнного періоду ХХ ст. діяльність товариства КАУМ «Орли» в Тернопільському воєводстві мала неоднаковий характер у різних місцевостях. Звичайно, функціонували окремо чоловічі та жіночі гуртки. Їхнє співвідношення теж відрізнялося. Як і в більшості організацій скаутського типу переважали хлопчачі угрупування, їх було набагато більше і вони були чисельнішими.
Якщо оцінювати організаційний стан за 1937-38 рр. по повітах краю, то найбільше «Орлів» згуртувалося в Зборівському повіті, де нараховувалося 18 гуртків з 510-ма учасниками (з яких 315 – хлопці, 135 – дівчата). Наступними за чисельністю гуртків був Золочівський повіт (9 гуртків/254 члени), Скалатський (8/307) та Бережанський (6/96).
Тернопільський гурток КАУМ (разом з УКС), збирався в греко-католицькому парафіяльному будинку. На початку 1939-го року нараховувалося 40 членів, очолював його М. Збир — магістр, студент теології. 30 грудня 1937 до Тернополя на конференцію «Орлів» приїжджав один з лідерів КАУМ В. Глібовицький.
Жорстка позиція польської влади (тоді окупаційної) все частіше обмежувала діяльність КАУМ, застосовуючи різні заборони й ліквідовуючи гуртки. Також урядами постійно створювалися різні перепони для отримання дозволів на улаштування скаутських таборів. Обшуки, арешти й різні утиски продовжувалися щодо молодих людей з КАУМ та навіть духовенства, яке ними опікувалося.
На жаль, з приходом російсько-радянського атеїстичного режиму на західні землі України у 1939-му році діяльність християнського, патріотичного, тіловиховного товариства КАУМ «Орли» була заборонена.
Про це та більше можна буде дізнатися, прослухавши запис передачі із Володимиром Салуком.