Слухати Радіо

Зараз в ефірі

05:00

Архіпастир відповідає

В ефірі

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о.Міхалом Бранкевичем

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Захристія

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

У Запоріжжі Різдво різні конфесії святкували разом

Поділитись з друзями
Створено: 2016-01-09
Міжконфесійне святкування Різдва Христового 7 січня у Запоріжжі вперше відбулося на головній площі міста, біля обласної ялинки. Представники різних церков виступали на одній сцені. Розпочала святкові заходи спільною молитвою представників різних християнських конфесій.

Єпископ Харківсько-Запорізької  дієцезії Римо-Католицької Церкви Ян Собіло, єпископ Запорізький і Мелітопольський Української Православної Церкви Київського Патріархату Фотій (Давиденко), священик Української Греко-Католицької Церкви отець Андрій Бухвак, єпископ Запорізької області Християн Віри Євангельської Василь Гедаревич та його заступник Андрій Лисенко, пастор євангельської церкви «Еммануїл» Сергій Ободенко, пастор церкви «Сіон» Християн віри євангельської Андрій Ярмохін привітали запоріжців та побажали миру Україні та миру в серцях людям.

Директор департаменту  культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної держадміністрації Владислав Мороко зазначив: «Таке спільне свято є прикладом толерантності та доброї волі. В Запоріжжі вперше проходить «Різдвяний фестиваль», який розпочався 25 грудня святкуванням католицького Різдва, також на головній площі міста».

Церква «Христос є відповідь» підготувала концертну програму, до якої приєдналися учасники флеш-мобу зі співу колядок. Цей флеш-моб для всіх бажаючих вже п’ятий рік проводить міська газета «Запорозька Січ».

Далі запоріжців привітав архиєпископ Запорізький і Мелітопольський Лука (Коваленко)  Української Православної Церкви (Московського Патріархату).

У Різдвяному концерті взяли участь хори запорізьких храмів.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в останній місяць літа. Ми дуже потребували такої допомоги наших слухачів, бо можемо працювати й розвиватись тільки завдяки Вам!

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Дорогі наші друзі! Дякуємо Вам, що підтримали нас в липні — в місяць, коли пожертви на радіо “традиційно” зменшуються в силу літнього періоду, відпочинку, виїздів. Тим більш важливою є Ваша допомога, як парафій, спільнот, так і окремих слухачів.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Дякуємо всій Родині за утримання Радіо Марія в червні, коли ми святкували 10 річницю початку мовлення в Україні. Низький уклін Вам, дорогі друзі, що в ці складні часи залишаєтеся нашими слухачами, молитеся разом з нами, фінансово підтримуєте нас.Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія в травні, хто молився разом з нами, приймав духовне Причастя під час трансляцій Служб Божих. В цей складний час карантинних заходів саме наші слухачі, як єдина Родина, своєю молитвою, добрим словом та пожертвою забезпечили наше мовлення.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2020

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія! Дійсно відчуваємо, що всі наші слухачі — єдина родина, особливо зараз, в складний час карантину.