Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Наближаючись до православ'я

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Григорієм Рассоленком

12:00

Ангел Господній

У Запоріжжі Різдво різні конфесії святкували разом

Поділитись з друзями
Створено: 2016-01-09
Міжконфесійне святкування Різдва Христового 7 січня у Запоріжжі вперше відбулося на головній площі міста, біля обласної ялинки. Представники різних церков виступали на одній сцені. Розпочала святкові заходи спільною молитвою представників різних християнських конфесій.

Єпископ Харківсько-Запорізької  дієцезії Римо-Католицької Церкви Ян Собіло, єпископ Запорізький і Мелітопольський Української Православної Церкви Київського Патріархату Фотій (Давиденко), священик Української Греко-Католицької Церкви отець Андрій Бухвак, єпископ Запорізької області Християн Віри Євангельської Василь Гедаревич та його заступник Андрій Лисенко, пастор євангельської церкви «Еммануїл» Сергій Ободенко, пастор церкви «Сіон» Християн віри євангельської Андрій Ярмохін привітали запоріжців та побажали миру Україні та миру в серцях людям.

Директор департаменту  культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної держадміністрації Владислав Мороко зазначив: «Таке спільне свято є прикладом толерантності та доброї волі. В Запоріжжі вперше проходить «Різдвяний фестиваль», який розпочався 25 грудня святкуванням католицького Різдва, також на головній площі міста».

Церква «Христос є відповідь» підготувала концертну програму, до якої приєдналися учасники флеш-мобу зі співу колядок. Цей флеш-моб для всіх бажаючих вже п’ятий рік проводить міська газета «Запорозька Січ».

Далі запоріжців привітав архиєпископ Запорізький і Мелітопольський Лука (Коваленко)  Української Православної Церкви (Московського Патріархату).

У Різдвяному концерті взяли участь хори запорізьких храмів.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2021

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в травні місяці, що присвячений Пресвятій Богородиці, останній тиждень, якого ми збирали пожертви для амбітного проєкту Всесвітньої Родини - відкриття Радіо Марія в Португалії.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2021

Дякуємо всім радіослухачам, що в цей складний період пандемії й карантину молитовно й фінансово підтримали Радіо Марія. Завдяки Вашій шляхетності й жертовності радіо Пресвятої Богородиці працює та розвивається.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в березні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в березні 2021

Дякуємо всім слухачам за щедрість серця — особливу підтримку Радіо Марія в березні — часі Великого Посту та Маріафону “Свідки надії”, присвяченого Пресвятій Богородиці та Св. Йосифу.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в лютому 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в лютому 2021

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в лютому, без Вашої молитви, розповсюдження інформації про радіо, фінансової підтримки ми б не змогли ефективно працювати

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2021

Перший місяць року виявився плідним на молитву й фінансову підтримку наших слухачів. Дякуємо Вам, дорогі друзі, що надихаєте, завжди є поруч з нами, допомагаєте, щоб християнський голос Радіо Марія лунав для всіх українців.