Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза з о. Сергієм Воронюком

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Відкрите питання

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Андрієм Педаєм

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Новини

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Летичівської Богородиці (Летичів)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Спочатку було чисто

У Запоріжжі Різдво різні конфесії святкували разом

Поділитись з друзями
Створено: 2016-01-09
Міжконфесійне святкування Різдва Христового 7 січня у Запоріжжі вперше відбулося на головній площі міста, біля обласної ялинки. Представники різних церков виступали на одній сцені. Розпочала святкові заходи спільною молитвою представників різних християнських конфесій.

Єпископ Харківсько-Запорізької  дієцезії Римо-Католицької Церкви Ян Собіло, єпископ Запорізький і Мелітопольський Української Православної Церкви Київського Патріархату Фотій (Давиденко), священик Української Греко-Католицької Церкви отець Андрій Бухвак, єпископ Запорізької області Християн Віри Євангельської Василь Гедаревич та його заступник Андрій Лисенко, пастор євангельської церкви «Еммануїл» Сергій Ободенко, пастор церкви «Сіон» Християн віри євангельської Андрій Ярмохін привітали запоріжців та побажали миру Україні та миру в серцях людям.

Директор департаменту  культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної держадміністрації Владислав Мороко зазначив: «Таке спільне свято є прикладом толерантності та доброї волі. В Запоріжжі вперше проходить «Різдвяний фестиваль», який розпочався 25 грудня святкуванням католицького Різдва, також на головній площі міста».

Церква «Христос є відповідь» підготувала концертну програму, до якої приєдналися учасники флеш-мобу зі співу колядок. Цей флеш-моб для всіх бажаючих вже п’ятий рік проводить міська газета «Запорозька Січ».

Далі запоріжців привітав архиєпископ Запорізький і Мелітопольський Лука (Коваленко)  Української Православної Церкви (Московського Патріархату).

У Різдвяному концерті взяли участь хори запорізьких храмів.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в жовтні та участь у надзвичайному Маріафоні “Подаруй посмішку Богородиці”, яким ми долучилися до підтримки нових проектів Всесвітньої Родини

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку у вересні — молитовну, інформаційну, фінансову. Наші слухачі знають, що Радіо Пресвятої Богородиці не могло б існувати, якщо б така підтримка була відсутня.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в останній місяць літа. Ми дуже потребували такої допомоги наших слухачів, бо можемо працювати й розвиватись тільки завдяки Вам!

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Дорогі наші друзі! Дякуємо Вам, що підтримали нас в липні — в місяць, коли пожертви на радіо “традиційно” зменшуються в силу літнього періоду, відпочинку, виїздів. Тим більш важливою є Ваша допомога, як парафій, спільнот, так і окремих слухачів.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Дякуємо всій Родині за утримання Радіо Марія в червні, коли ми святкували 10 річницю початку мовлення в Україні. Низький уклін Вам, дорогі друзі, що в ці складні часи залишаєтеся нашими слухачами, молитеся разом з нами, фінансово підтримуєте нас.