Слухати Радіо

00:30

Катехиза

В ефірі

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

Україна - розсадник для сектантів

Створено: 2015-08-19 00:00:00
Гість:
У ранковій програмі, спілкувалися з Петриком Валентином Михайловичем, викладачем Київської Духовної Семінарії, що при Михайлівському монастирі, про нетрадиційні церкви, котрі мають місце розвиватися в Україні
  За останні роки критичної точки набула проблема масового розповсюдження різноманітних нетрадиційних вірувань на теренах України. Головна проблема в цьому, закони, котрі сприяють відповідним кліматом для їхнього укорінення. Не було б це проблемою, коли б ці релігії не впливали негативно на суспільство, роблячи з нас зомбі. Статистика адептів подібних рухів росте з великою швидкістю, пан Валентин переконаний, що, якщо подібне явище буде продовжуватись, то з часом традиційні релігії взагалі зникнуть. 
Чому час залишається найбільшою цінністю на землі?

Чому час залишається найбільшою цінністю на землі?

У програмі "У Ваших намірах" монах-францисканець Андрій Немченко роздумує над темою часу. Людина не може час спробувати на смак, доторкнутися до нього чи хоча б його понюхати, але цінує його над усе. Протягом програми задумуємося над цінністю часу. Звучать запитання: чому у різних людей виділений різний час на перебування на землі, як Церква пояснює смерть дітей і чи слідкують за часом в Небі?
2025-06-05 00:00:00
"Як відобразити Бога у своєму житті?" - катехиза отця Віталія Козака

"Як відобразити Бога у своєму житті?" - катехиза отця Віталія Козака

Ця катехиза є продовженням циклу "Антропологія Едити Штайн". Йдеться про образ Божий у людині й про те, як відобразити Бога у своєму житті. Катехизу виголошує монах-кармеліт Віталій  Козак.
2025-06-04 00:00:00
"Я б дуже не хотів, щоб у Римі була колекція таких ікон, бо це говоритиме про те, що війна триватиме довго", - Олександр Клименко

"Я б дуже не хотів, щоб у Римі була колекція таких ікон, бо це говоритиме про те, що війна триватиме довго", - Олександр Клименко

В ефірі Радіо Марія - іконописець та співзасновник проєкту "Ікона на ящиках з-під набоїв: мистецтво, що перетворює смерть на життя", Олександр Клименко. Ця ініціатива, започаткована у 2014 році, має на меті розповідати про події в Україні за допомогою сакрального мистецтва, а саме ікон, які написані на ящиках та покришках, що зберігали боєприпаси. Продовж 11 років виставки цих ікон відбувалися в Європі, Північній Америці, а зараз є запрошення навіть до Африки. Неодноразово ікони з-під пензля пана Олександра були презентовані Папі Римському Франциску, а останній раз, коли Президент Зеленський відвідував Рим, таку ікону також отримав Папа Лев XIV.
2025-06-04 00:00:00
"Події Вознесіння не потрібні докази. Вознесінням Христос прославляє людське тіло", - о. Андрій Немченко

"Події Вознесіння не потрібні докази. Вознесінням Христос прославляє людське тіло", - о. Андрій Немченко

Отець Андрій Немченко в програмі "У Ваших намірах" роздумує над темою людського тіла, яке Христос у події Вознесіння прославляє. У програмі звучать питання: якщо Христос прославив людське тіло, то чому воно після смерті піддається тлінню, як буде відбуватися загальне воскресіння та куди Господь після Другого Пришестя вмістить усі тіла праведних, які померли від віку?
2025-05-29 00:00:00
"Застерігаю! Нашими виборами маніпулюють", - о. Віталій Козак

"Застерігаю! Нашими виборами маніпулюють", - о. Віталій Козак

Отець Віталій Козак продовжує у своїх катехизах говорити про Антропологію святої Едити Штайн. Ця катехитична наука присвячена темі: "Свобода і відповідальність - серце християнської особистості".
2025-05-28 00:00:00