В спільному ефірі з Живим Радіо обговорили ряд важливих тем, а саме: що вдалося зробити РКЦ за 25 років відновлення структур? Чому українці переживають зневірення? Яка причина байдужості наших громадян, і як її подолати?
Сама велика проблема українців, що вони зневірились. НЕ вірять, що можна жити інакше! Проблема починається ще в сім'ї, бо там особа часто отримує своє перше розчарування. Відкрився на другого, і тут...зрада! Батько пішов, чи мати не витримала. Це особиста історія, що потім впливає, і ти вже не довіряєш другому.
Потім, маємо надії, які давала влада. Здавалося з поваленням комуністичного режиму буде все чудово! Не вийшло. Одна, друга, третя революція. Потім важко вірити, навіть священослужителям, які проповідують Христа. Церкву сприймають, як чергову якусь пропаганду, ідеологію. Тому єдине, що для мене існує, мій гаманець, родина, хата, яка стоїть з краю. Ми розуміємо, що є багато страждань, через які людина боїться виходити, але це виклик для нас! Маємо не знеохотитись. Виходити назустріч! Церква має переконати людину, що вона НЕ одна!
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.