Духовні читання
Катехиза
Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Продовжуючи наші історичні виклади в програмі Magistra vitae, цю програму з о. Романом Островським, віце-ректором Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, присвятили становищу греко-католицької церкви на українських землях після розділів Польщі XVІІІ та у ХІХ ст.
На фото: Патріарший Собор Воскресіння Христового в Києві
Після розділів Польщі 1772, 1793, 1795 рр. українські землі опинились у складі двох імперій – Австрійської та московської. Як це позначилося на становищі греко-католицької церкви, які процеси відбувалися, з якими труднощами, терпіннями й жертвами стикалися духовенство і вірні, як московський царат гнобив і нищив церкву та як ця минувшина пов’язана з сьогоденням, безпосередньо з війною, яку переживаємо зараз?
Сподіваємося, слухачі знайдуть відповіді на ці запитання прослухавши програму.
Цього разу в програмі Magistra vitae з п. Іриною Телегуз, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії та етнології України Українського державного університету ім. М. Драгоманова, досліджували Західноукраїнську Народну республіку
Продовжуємо розгляд подій Директорії УНР в циклі програм Magistra vitae разом з п. Іриною Телегуз, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії та етнології України Українського державного університету ім. М. Драгоманова
Продовжуємо розгляд української революції в циклі програм Magistra vitae. Цього разу пропонуємо зануритися в події Директорії Української Народної Республіки разом з п. Іриною Телегуз, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії та етнології України Українського державного університету ім. М. Драгоманова
Гість сьогоднішньої програми «В Родині Радіо Марія» – отець Руслан Михалків, колишній вихованець, а зараз шостий ректор Вищої Духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса, доктор морального богослов’я.
В нашій підсумковій програмі «В Родині Радіо Марія» мали можливість спілкуватися з чудовими гостями студії – отцем Віталієм Новаком з Місійного Згромадження Св. Вікентія де Поля та сестрою Назарією Гарманчук зі Згромадження сестер Св. Йосифа
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.