Слухати Радіо

Зараз в ефірі

22:00

Катехиза

В ефірі

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

Уникайте брутальної лайки. Через матюки цивілізована людина перетворюється на невігласа, - отець Димитрій Присяжний

Поділитись з друзями
"Щоб зрозуміти ким росіяни є сьогодні - подивіться в їхнє минуле. Вони завжди були хижими вовками. Сьогодні, цього хижака потрібно знищити".

В ефірі капелан ПЦУ, настоятель Свято-Покровської парафії, що в місті Боярка - отець Димитрій Присяжний.
"За покликом душі та серця з перших днів залишаюся з військовими. Адже обов'язок капелана - бути поруч. Особливо коли моїй Батьківщині загрожує небезпека", - розповідає отець Дмитрій Присяжний. 
- Відомо, що віра без діл мертва, як і тіло без душі. Тому, велика шана тим людям, які приймають біженців з України за кордоном та всередині країни. Пам'ятаймо, що Свята Родина також були біженцями.
- Московська пропаганда має століття досвіду своєї чорної справи. Відомо, що московити не мають ніякого відношення до слов'янства та хрещення Русі. Чомусь москва називає себе Церквою Матір'ю, але як мати може бути молдодшою за дочку? Коли Володимир хрестив Русь - то москви просто ще не існувало. Там була річка москва, що в перекладі означає - гнила вода.
- Донедавна наші співвітчизники не цікавилися історією своєї країни. Відомо, що хто не знає свого минулого той не достойний свого майбутнього. А хто забуває трагічні сторінки своєї історії - той прирікає нащадків пережити їх знову.
- Нам допомагає Господь бо ми на своїй даній Богом землі. І на мою думку, нам потрібно дати волю Божому гніву. 
- Вбивство ворога в оборонній війні не є гріхом. Сьогодні наші війсковослужбовці стають знаряддям Божого гніву супроти тих, які прийшли на нашу землю, як непрохані гості.  Супостати порушили межі, заповіді Божі та прикриваючись духовними скрепами московії не зупиняються ні перед чим. Над нами є суддя - Господь і він з кожного спитає.
- Ми перебуваємо в днях Великого посту коли просимо у Господа пробачення за всі гріхи та провини. Тому не варто уподібнюватися до брутальної лайки, котру часто чую з вуст наших військових та цивільних. Я завжди кажу: "Будьте шляхетними козаками, а не смердючими москалями. Адже саме брутальні матюки перетворюють людину на москвина. Вони матюками не лаються, а розмовляють".

Відгуки

Зцілення пам'яті від болю. Або, як не наступати на одні й ті ж граблі?

Зцілення пам'яті від болю. Або, як не наступати на одні й ті ж граблі?

Сестра Тетяна Богославець про болючі ситуації життя, які постійно повторюються. "Ми свідомо та несвідомо вибираємо деструктивні зв'язки бо знаємо саме таку модель поведінки. І якщо ми не вирішимо ситуацію та не пропрацюємо помилки то  повторення буде відбуватися до тих пір, поки не здамо цей екзамен".
Молитва звільняє від прив'язанності до земних турбот, - отець Ілля Мамчак

Молитва звільняє від прив'язанності до земних турбот, - отець Ілля Мамчак

Ієромонах Студійського уставу монастиря Антонія Печерського УГКЦ, Ілля Мамчак.

"Зло в дрібницях намагається долучитися до нашого життя через: слух, зір, волю...Але тільки Господь прийшов звільнити нас від гріха. Виявляється, що нам потрібно шукати спасіння постійно, адже гріх забирає наші сили".
Закарпатські пісні у виконанні семінаристів. Історія життя Срібної землі.

Закарпатські пісні у виконанні семінаристів. Історія життя Срібної землі.

Семінаристи Ужгородської Греко-Католицької академії імені Теодора Ромжі в ефірі Радіо Марія співали народні Закарпатські пісні та розповідали їх історію.
Як Церква має діяти в світі? Виклики та труднощі сучасності.

Як Церква має діяти в світі? Виклики та труднощі сучасності.

Отець Міхал Бранкевіч в катехизі говорить на тему: "Пастирська конституція про Церкву у сучасному світі (Gaudium et spes)". Через цей документ Церква хоче сказати людям, що світ потребує допомоги, а різні проблеми можна вирішити просто по людськи.
Чому так важливо пробачити себе?

Чому так важливо пробачити себе?

Чому так важливо пробачити себе та прийняти прощення? Говоримо на цю тему з отцем Міхалом Бранкевічем. 

Якщо не можете пробачити собі - повертайтеся до притчі про блудного сина. Для батька не важливі причини, для нього важливо, що ти повернувся. Батько - єдиний хто не буде мати до тебе пртензій.