"Щоб зрозуміти ким росіяни є сьогодні - подивіться в їхнє минуле. Вони завжди були хижими вовками. Сьогодні, цього хижака потрібно знищити".
В ефірі капелан ПЦУ, настоятель Свято-Покровської парафії, що в місті Боярка - отець Димитрій Присяжний.
"За покликом душі та серця з перших днів залишаюся з військовими. Адже обов'язок капелана - бути поруч. Особливо коли моїй Батьківщині загрожує небезпека", - розповідає отець Дмитрій Присяжний.
- Відомо, що віра без діл мертва, як і тіло без душі. Тому, велика шана тим людям, які приймають біженців з України за кордоном та всередині країни. Пам'ятаймо, що Свята Родина також були біженцями.
- Московська пропаганда має століття досвіду своєї чорної справи. Відомо, що московити не мають ніякого відношення до слов'янства та хрещення Русі. Чомусь москва називає себе Церквою Матір'ю, але як мати може бути молдодшою за дочку? Коли Володимир хрестив Русь - то москви просто ще не існувало. Там була річка москва, що в перекладі означає - гнила вода.
- Донедавна наші співвітчизники не цікавилися історією своєї країни. Відомо, що хто не знає свого минулого той не достойний свого майбутнього. А хто забуває трагічні сторінки своєї історії - той прирікає нащадків пережити їх знову.
- Нам допомагає Господь бо ми на своїй даній Богом землі. І на мою думку, нам потрібно дати волю Божому гніву.
- Вбивство ворога в оборонній війні не є гріхом. Сьогодні наші війсковослужбовці стають знаряддям Божого гніву супроти тих, які прийшли на нашу землю, як непрохані гості. Супостати порушили межі, заповіді Божі та прикриваючись духовними скрепами московії не зупиняються ні перед чим. Над нами є суддя - Господь і він з кожного спитає.
- Ми перебуваємо в днях Великого посту коли просимо у Господа пробачення за всі гріхи та провини. Тому не варто уподібнюватися до брутальної лайки, котру часто чую з вуст наших військових та цивільних. Я завжди кажу: "Будьте шляхетними козаками, а не смердючими москалями. Адже саме брутальні матюки перетворюють людину на москвина. Вони матюками не лаються, а розмовляють".
Відгуки
"Сьогодні маємо три фронти: духовний, волонтерський та фронт майбутнього. Перемогти нам допоможе наполегливість", — говорить священник Мукачівської греко-католицької єпархії, адміністратор парафії Пресвятої Євхаристії в селі Верхні Ворота Мукачівського району (Воловецький деканат), отець Петро Тереля.
Що таке хвороба та як Бог дивиться на уздоровлення? Третя програма про дари надприродного зцілення. Гість ефіру душпастир парафії Святого
Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський. Серія катехиз про дари сили.
Про важливість бути дітьми Богородиці розповідає
отець-францисканець Андрій Немченко - настоятель Римо-Католицької парафії святого Франциска. Київ (Оболонь).
Про хронічний стрес та методи самопідтримки дізнаємося у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру -
християнський практичний психолог, магістр психології, травматерапевт,
супервізор, заступник голови Української Асоціації Християнської
Психології Мирон Шкробут.
З 1 до 7 вересня 2024 року в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання. Тема цьогорічно заходу: "Бог смартфона". Про виклики та завдання цієї ініціативи розповідає Анна Додар - працівниця секретаріату Комісії у справах душпастирства молоді, вчителька
Салезіянський ліцей "Всесвіт", міста Житомира.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.