Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

В ефірі

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

Успіх творчої людини - це 90% праці та 10% таланту. Подружжя Олега та Катерини Маликів виховує чотирьох дітей та пропагує класичне мистецтво Чорткову

Поділитись з друзями
В ефірі Радіо Марія подружжя співаків Олега та Катерини Маликів презентують нові пісні. Олег - оперний співак та режисер музичного проекту Musica dal vivo Ukraine. Катерина - співачка та композиторка.
У програмі ви почуєте презентації пісень:

"Всевишній слухає усіх". На слова поетеси Світлани Леськів.
"Ти мій Господь свята любов". На слова Олександра Демиденка. Виконання - Анастасія Йосифович. Музика та аранжування - Олег та Катерина Малик.
"Високо в горах". Слова - Василь Дихтяр.

Фото: Максим Огородник
Мене з Катериною пов'язала музика. Ми познайомилися в Київській музичній академії імені Чайковського під час навчання. Сьогодні ми виховуємо чотирьох дітей та творимо разом. Нас надихає сім'я, родина та Бог і пісні, які сьогодні презентуємо вам, - розпочинає розмову Олег Малик.

Я народилася на півдні України в місті Каховка. З Олегом ми творимо спільно і виховуємо дітей. Ми переїхали з Києва в село Ставки, Тернопільщина. Тут познайомилися з багатьма цікавими творчими людьми, які надихають нас творити. Перша пісня, яку ви почуєте, на слова відомої поетеси Світлани Леськів сім'я якої є прикладом для нас, - розповідає Катерина Малик.  Працюючи в Києві ми набралися досвіду, який реалізовуємо в Тернопільській області, зокрема в Чорткові. Тут проживає багато творчих людей з якими надзвичайно цікаво працювати.


Відгуки

Зцілення пам'яті від болю. Або, як не наступати на одні й ті ж граблі?

Зцілення пам'яті від болю. Або, як не наступати на одні й ті ж граблі?

Сестра Тетяна Богославець про болючі ситуації життя, які постійно повторюються. "Ми свідомо та несвідомо вибираємо деструктивні зв'язки бо знаємо саме таку модель поведінки. І якщо ми не вирішимо ситуацію та не пропрацюємо помилки то  повторення буде відбуватися до тих пір, поки не здамо цей екзамен".
Молитва звільняє від прив'язанності до земних турбот, - отець Ілля Мамчак

Молитва звільняє від прив'язанності до земних турбот, - отець Ілля Мамчак

Ієромонах Студійського уставу монастиря Антонія Печерського УГКЦ, Ілля Мамчак.

"Зло в дрібницях намагається долучитися до нашого життя через: слух, зір, волю...Але тільки Господь прийшов звільнити нас від гріха. Виявляється, що нам потрібно шукати спасіння постійно, адже гріх забирає наші сили".
Закарпатські пісні у виконанні семінаристів. Історія життя Срібної землі.

Закарпатські пісні у виконанні семінаристів. Історія життя Срібної землі.

Семінаристи Ужгородської Греко-Католицької академії імені Теодора Ромжі в ефірі Радіо Марія співали народні Закарпатські пісні та розповідали їх історію.
Як Церква має діяти в світі? Виклики та труднощі сучасності.

Як Церква має діяти в світі? Виклики та труднощі сучасності.

Отець Міхал Бранкевіч в катехизі говорить на тему: "Пастирська конституція про Церкву у сучасному світі (Gaudium et spes)". Через цей документ Церква хоче сказати людям, що світ потребує допомоги, а різні проблеми можна вирішити просто по людськи.
Чому так важливо пробачити себе?

Чому так важливо пробачити себе?

Чому так важливо пробачити себе та прийняти прощення? Говоримо на цю тему з отцем Міхалом Бранкевічем. 

Якщо не можете пробачити собі - повертайтеся до притчі про блудного сина. Для батька не важливі причини, для нього важливо, що ти повернувся. Батько - єдиний хто не буде мати до тебе пртензій.