Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза з о. Вальдемаром Павельцем

12:00

Ангел Господній

12:30

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Відкрите питання

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Юрієм Блажиєвським

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Новини

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св.Меси із Базиліки Воздвиження Всечесного Хреста (Чернівці)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Люди справи

"В деяких церквах єпископи - це справжні пани", - отець Михайло ДИМИД

Поділитись з друзями
Говорили про МАЙДАН. Саме в листопаді 2013 року люди вийшли вперше опротестувати безвладдя колишніх керівників. З цієї нагоди говорили про те, наскільки живим є чесноти, за які стояв наш народ, чи укріпилася церква і віра в Бога за останні два роки?
В Україні священнослужителі перестали жити за тим, що вони проповідували! Історично так було, частина клеру була свята, інша частина приймала священство, як соціальний стан, тобто як можливість добре жити. З цієї причини ми зараз маємо священиків, які поводяться, як директори заводів, живуть контактами і телефонним правом, самі інтерпретують закон. Це хвороба! Невиліковна, бо вона має свої розгалуження і в єпископаті. Мені б було дуже цікаво, якщо б ті єпископи підписали Е-декларації, то які б вони мали статки. Це не жарт! Це стан в якому знаходяться наші церкви. Я НЕ закликаю, щоб були бідними, лише закликаю, щоб вони СЛУЖИЛИ для місії!
Щоб церква служила, важливим є і  обіг коштів у церквах. Нема чистої, прозорої бухгалтерії! Має бути чесна зарплата, щоб вона дозволяла думати про майбутнє, а не брати другу, третю роботу. І останнє - соціальна справедливість до людей, які працюють в церковних структурах. Нам треба працювати над цим для того, щоб показати певний приклад для СУСПІЛЬСТВА! Це буде певним рушієм для змін в українському суспільстві, інакше не стане! Ми не можемо вимагати від людей, які не вважають пріоритетом дві перші заповіді ЛЮБОВІ чинити згідно Божому плану. Але можемо показати ПРИКЛАД!

Відгуки

Знак?

Знак?

Чому в Україні палають храми та падають хрести?
Фото: https://tsn.ua
"Кожна людина забов'язана шукати правду!" - отець Міхал Бранкевич

"Кожна людина забов'язана шукати правду!" - отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич тлумачить документ Dignitatis humanae — (лат. Гідність людської особи) — декларація Другого Ватиканського собору про релігійну свободу, тобто про право особи і об'єднань на громадську і громадянську свободу в питаннях релігії. Прийнята на 4-й сесії собору і затверджена папою Павлом VI 7 грудня 1965 на закритті собору.
"Примат Петра - не перешкода!" - отець Міхал Бранкевич про міжконфесійну єдність

"Примат Петра - не перешкода!" - отець Міхал Бранкевич про міжконфесійну єдність

Триває Тиждень молитви за єдність християн. Поговорили наскільки сьогодні є продуктивний діалог між представниками різних конфесій.
Навіщо Путіну шамани?

Навіщо Путіну шамани?

Низка достатньої серйозних журналістів, блогерів та оглядачів (Роксана Руно, Валерій Соловей та Марк Фейгін) твердять, що Володимир Путін активно користується допомогою шаманів. Деякі подейкують, що наприкінці січня глава РФ поїде разом з Міністром оборони своєї крани паном Шойгу у Сибірські краї проводити разом з ведунами акт жертвоприношення для розпізнання волі духів щодо великої війни з Україною.
Як почути Бога? 5 порад від отця Миколи Бистрицького

Як почути Бога? 5 порад від отця Миколи Бистрицького

Спілкування з Богом. як почути Господа?