Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

В ефірі

Відкрите питання

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о.Андрієм Педаєм

16:40

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Новини

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св. Літургія із санктуарія Пресв'ятого Серця Ісуса (Кам'янець - Подільський)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Спочатку було чисто

21:00

Лікар радить

22:00

Катехиза

22:40

Святий дня

23:00

Слово на кожен день

"В очах Господа великим Божим лідером може бути навіть двірник, а президент країни - нікчемним лідером!" - Андрій Оленчик

Поділитись з друзями
Створено: 2020-02-03
Передача: Modus Vivendi
У новій програмі «Modus vivendi» (з латинської «Стиль життя»), створеній у співпраці Християнської Служби Порятунку (ХСП) та Радіо Марія, говорили про те, як мирянину формувати християнський стиль життя у кожній сфері: особистій, родинній, навколишнього середовища, громадській. Цикл програм покликаний дати християнину «дорожню карту», що вкаже як рухатися у світі, як говорити про свої переконання іншим, обстоювати свою думку та жити згідно з Біблійними принципами у щоденному житті, як відвойовувати у світу те, що призначене Богом для людини. З’ясовувати справжню суть понять, пов’язаних із життям людини у соціумі та активно поширювати цю правду у своєму оточенні. Першим гостем програми був Андрій Оленчик, ініціатор та співзасновник ХСП, з яким говорили про те, чи треба відокремлювати духовне життя мирянина, тобто стосунки з Богом, від життя сімейного, професійного і громадського. Акцентували увагу на цілісності життя мирянина, як «необхідної умови, без якої неможливо освячувати в повсякденності, в роботі, в сім’ ї, в суспільстві» (св.Хосемарія Ескріва де Балаґер). Торкалися основних документів Церкви, як соціальних орієнтирів для щоденного життя християнина.
Ще у первинному Божому задумі було закладено лідерство людини. Про це можемо прочитати у Книзі Буття 1, 28: "І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі!"
Це звернення не до окремо взятих людей, а до усіх людей, які є Божим народом! Навіть якщо ви не маєте особливих дарів, не відчуваєте позиції у соціумі, що ж ви можете зробити? Насправді, великим Божим лідером у розумінні Бога може бути навіть двірник, а нікчемним лідером в очах Бога - президент країни! Бо географія Божого лідерства не вимірюється тими штампами, стереотипами, які нав'язує цей світ - критеріями успіху: багатсвом, кар'єрою, славою, владою. У Божому задумі географія лідерства - це географія серця і розуму, серця і духу!

Відгуки

"Душевна рана – це не подія, а процес", -  координатор програми «Зцілення душевних ран в Україні» Вікторія Райчинець

"Душевна рана – це не подія, а процес", - координатор програми «Зцілення душевних ран в Україні» Вікторія Райчинець

Гість: керівник благодійного фонду «Надія від серця до серця», координатор програми «Зцілення душевних ран в Україні» Вікторія Райчинець говорила про те, як Церква може послужити людям у подоланні їхніх душевних травм. Обговорювали: джерела страждання, чим душевна рана відрізняється від фізичної, стадії душевної рани і як правильно їх проходити, чи завжди Бог використовує страждання на благо людини, особливості травм у дітей.
"Активність - основа нашого розвитку", - Галина Канафоцька

"Активність - основа нашого розвитку", - Галина Канафоцька

Говоримо з координаторкою Центру соціального лідерства-служіння ГО «Християнська Служба Порятунку» про внутрішню мотивацію до власного розвитку, про зміни форми мислення та росту свідомості на шляху до реалізації своїх талантів задля спільного блага.
"Термін "Діти індиго" - антинауковий і введений екстрасенскою!" - кандидатка педагогічних наук

"Термін "Діти індиго" - антинауковий і введений екстрасенскою!" - кандидатка педагогічних наук

У програмі Modus Vivendi говоримо із Зоєю Хитрою, кандидаткою педагогічних наук, авторкою підручників для Нової української школи.
За якими критеріяим християнин має обирати собі професію?

За якими критеріяим християнин має обирати собі професію?

Говоримо з Тарасом Тимо, викладачем Українського католицького університету, магістром бізнесу й управління (MBA) про пошук «своєї» праці - як робити те, що любиш і любити те, що робиш.
Андрій Оленчик: "Християнський лідер діє лише в ім'я любові!"

Андрій Оленчик: "Християнський лідер діє лише в ім'я любові!"

Гість програми: «Modus Vivendi» Андрій Оленчик, співзасновник Християнської Служби Порятунку, член Ради Об'єднання католицьких спільнот. 
Які є грані соціального християнського  лідерства?