Слухати Радіо

Зараз в ефірі

03:40

Розарій

В ефірі

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Олексієм Самсоновим

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Наближаючись до православ'я

"В очах Господа великим Божим лідером може бути навіть двірник, а президент країни - нікчемним лідером!" - Андрій Оленчик

Поділитись з друзями
Створено: 2020-02-03
Передача: Modus Vivendi
У новій програмі «Modus vivendi» (з латинської «Стиль життя»), створеній у співпраці Християнської Служби Порятунку (ХСП) та Радіо Марія, говорили про те, як мирянину формувати християнський стиль життя у кожній сфері: особистій, родинній, навколишнього середовища, громадській. Цикл програм покликаний дати християнину «дорожню карту», що вкаже як рухатися у світі, як говорити про свої переконання іншим, обстоювати свою думку та жити згідно з Біблійними принципами у щоденному житті, як відвойовувати у світу те, що призначене Богом для людини. З’ясовувати справжню суть понять, пов’язаних із життям людини у соціумі та активно поширювати цю правду у своєму оточенні. Першим гостем програми був Андрій Оленчик, ініціатор та співзасновник ХСП, з яким говорили про те, чи треба відокремлювати духовне життя мирянина, тобто стосунки з Богом, від життя сімейного, професійного і громадського. Акцентували увагу на цілісності життя мирянина, як «необхідної умови, без якої неможливо освячувати в повсякденності, в роботі, в сім’ ї, в суспільстві» (св.Хосемарія Ескріва де Балаґер). Торкалися основних документів Церкви, як соціальних орієнтирів для щоденного життя християнина.
Ще у первинному Божому задумі було закладено лідерство людини. Про це можемо прочитати у Книзі Буття 1, 28: "І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі!"
Це звернення не до окремо взятих людей, а до усіх людей, які є Божим народом! Навіть якщо ви не маєте особливих дарів, не відчуваєте позиції у соціумі, що ж ви можете зробити? Насправді, великим Божим лідером у розумінні Бога може бути навіть двірник, а нікчемним лідером в очах Бога - президент країни! Бо географія Божого лідерства не вимірюється тими штампами, стереотипами, які нав'язує цей світ - критеріями успіху: багатсвом, кар'єрою, славою, владою. У Божому задумі географія лідерства - це географія серця і розуму, серця і духу!

Відгуки

Про силу Божого слова і користь молитовного щоденника

Про силу Божого слова і користь молитовного щоденника

Говоримо із Ольгою Максименко про самооцінку та впевненість у собі, як живе слово від Бога та Біблія можуть стати найефективнішими знаряддями на шляху до справжнього, не викривленого образу себе.
Наша гостя: лайф-коуч, що займається питаннями щастя в професії, самооцінки та впевненості.
"Людині варто пам'ятати, що вона має встати на один раз більше, ніж вона впала!" - Ірина Максименко

"Людині варто пам'ятати, що вона має встати на один раз більше, ніж вона впала!" - Ірина Максименко

Наша гостя: педагог, магістр богослов'я, модераторка Навчально-катехитичного центру "Дерево життя" (м. Київ), адміністраторка та експерткою проєктів у МБФ "Карітас України" про соціальне служіння католицької Церкви у сучасних умовах, зокрема, сімейне служіння як один його із найважливіших напрямків.
Новий підхід до тілесності та любові у вченні святого Івана Павла ІІ "Теологія тіла"

Новий підхід до тілесності та любові у вченні святого Івана Павла ІІ "Теологія тіла"

У програмі «Modus vivendi» магістр наук про родину Люблінського Католицького Університету ім. Івана Павла ІІ, а зараз докторантка Папського Університету Івана Павла ІІ, Марія Сохацька, розповідала про «Теологію тіла» св.Івана Павла ІІ.


"Душевна рана – це не подія, а процес", -  координатор програми «Зцілення душевних ран в Україні» Вікторія Райчинець

"Душевна рана – це не подія, а процес", - координатор програми «Зцілення душевних ран в Україні» Вікторія Райчинець

Гість: керівник благодійного фонду «Надія від серця до серця», координатор програми «Зцілення душевних ран в Україні» Вікторія Райчинець говорила про те, як Церква може послужити людям у подоланні їхніх душевних травм. Обговорювали: джерела страждання, чим душевна рана відрізняється від фізичної, стадії душевної рани і як правильно їх проходити, чи завжди Бог використовує страждання на благо людини, особливості травм у дітей.
"Активність - основа нашого розвитку", - Галина Канафоцька

"Активність - основа нашого розвитку", - Галина Канафоцька

Говоримо з координаторкою Центру соціального лідерства-служіння ГО «Християнська Служба Порятунку» про внутрішню мотивацію до власного розвитку, про зміни форми мислення та росту свідомості на шляху до реалізації своїх талантів задля спільного блага.